Odtwarzacz blu-ray LG BD570

motorolaz3

New member
Posiadam od ponad roku odtwarzacz blu-ray LG BD570 i postanowiłem zamieścić post na temat tego sprzętu w celu ostrzeżenia innych przyszłych użytkowników albo ewentualnej porady użytkowników posiadających już ten odtwarzacz.Na początek odtwarzanie formatu dvd-odtwarzacz bardzo źle radzi sobie z odczytem płyt dvd-nośnik musi być idealnej jakości; przy płytach nagranych jakiś czas temu następuje szatkowanie obrazu i bardzo głosna praca napędu.To samo dotyczy płyt orginalnie tłoczonych-mój INNY odtwarzacz dvd firmy Panasonic radzi sobie z takimi płytami bez problemu! Następny problem to płyty dvd9-nie ma mowy o prawidłowym odtworzeniu takiej płyty-sprzęt przy odczycie drugiej warstwy potwornie głośno pracuje i po kilku minutach koniec-laser nic nie odczyta.Tyle na temat formatu dvd...najmniej ważnego w odtwarzaczu blu-ray.
Następny -NAJWAŻNIEJSZY-dla mnie problem to odtwarzanie plików HD w formacie MKV. Odtwarzacz czyta wszystkie pliki mkv.Problem zaczyna się dopiero przy dłuższej pracy sprzętu, mniej więcej po 50 minucie odtwarzania materiału HD obraz jest odtwarzany z mniejszą ilością klatek (coś w stylu divixowe "kocie ruchy") i sprzęt po kilku minutach się wyłącza lub -czasami-obraz wraca nagle do dobrej jakości.Problem występuje zarówno przy odtwarzaniu mkv z płyty dvd lub dysku zewnętrznego_Odtwarzacz ma ręcznie wgrane najnowsze oprogramowanie ze strony LG; miałem nadzieję że problem występuje z powodu wadliwego oprogramowania pobranego poprzez wi-fi.Na koniec-płyt blu-ray nie testowałem-ale tu dopiero musi być porażka...
Może ktoś z użytkowników forum ma ten odtwarzacz i wie jaka jest przyczyna problemów-główie chodzi mi o odtwarzanie plików mkv.A może przyczyną jest uszkodzenie sprzetu?
 
Do góry