odtwarzacz blu ray czy sieciowy

Witam.Panowie,prosze o pomoc,musze kupic sprzet do odtwarzania mkv,m2ts i 3D.Co wybrac?Czy lepiej szukac odtwarzacza blu ray czy sieciowego?Material nie moze sie ciac,musi wyswietlac napisy albo miec dostep do innych sciezek,wiecie o co biega.Mam tv 3D ktory nie radzi sobie z odtwarzaniem plikow.Kiedys ,niedlugo,kupie kino domowe za jakies 4-5k i to musi byc kompatybilne.Dobrze by bylo,zeby mozna bylo podpiac dysk 3.5''.Pomozcie....,pozdrawiam.
 

wrx

New member
Bez reklam
Uwazam, ze jedynym rozsadnym wyjsciem jest odtwarzacz sieciowy.
Bo bluray nie odtwarza "wszystkiego", a, zdaje sie, odtwarza malo co, poza BR...
 

marian111

New member
Brak szczegółów

Witam.Panowie,prosze o pomoc,musze kupic sprzet do odtwarzania mkv,m2ts i 3D.Co wybrac?Czy lepiej szukac odtwarzacza blu ray czy sieciowego?Material nie moze sie ciac,musi wyswietlac napisy albo miec dostep do innych sciezek,wiecie o co biega.Mam tv 3D ktory nie radzi sobie z odtwarzaniem plikow.Kiedys ,niedlugo,kupie kino domowe za jakies 4-5k i to musi byc kompatybilne.Dobrze by bylo,zeby mozna bylo podpiac dysk 3.5''.Pomozcie....,pozdrawiam.

Nie wypowiadam się na ten temat gdyż nie mam wiedzy na temat wspomnianego odtwarzacza (model typ, producent), jakie ma wyjścia, czy rzeczywiście na dziś jest dobrym rozwiązaniem, czy odtwarza płyty BLU, czy aby nie marketing "szaise"
 

HDBAS

New member
Niektóre odtwarzacze mogą pełnić obie funkcje i to w znakomitej jakości HD AV(np:OPPO, Popcorn Hour, Dune HD).Budowanie dobrego systemu wymaga również pewnej ilości informacji o preferencjach i możliwościach i zazwyczaj trooochę trwa (Proszę o więcej danych).Wybór tej Yamahy s 1067 nie spełnia funkcji wykorzystania jej jako podstawowego i uniwersalnego źródła w dobrym systemie multimedialnym i AV.
Pozdrawiam. HDBAS
 
Niektóre odtwarzacze mogą pełnić obie funkcje i to w znakomitej jakości HD AV(np:OPPO, Popcorn Hour, Dune HD).Budowanie dobrego systemu wymaga również pewnej ilości informacji o preferencjach i możliwościach i zazwyczaj trooochę trwa (Proszę o więcej danych).Wybór tej Yamahy s 1067 nie spełnia funkcji wykorzystania jej jako podstawowego i uniwersalnego źródła w dobrym systemie multimedialnym i AV.
Pozdrawiam. HDBAS
Dlaczego ten odtwarzacz ma sie nie sprawdzac?Potrzebuje sprzetu do odtwarzania mkv,m2ts,3D.Obsluguje system ntfs,wiec czego wiecej potrzeba?
 

Soryu

New member
Bez reklam
Szukasz odtwarzacza multimedialnego a wybierasz amplituner? W specyfikacji to nie widzę żadnych dekoderów video.
 

damian820927

New member
Bez reklam
andrzej1974-kombi przede wszystkim jaki masz budżet na odtwarzacz, jeśli chcesz kupić Yamahę to domniemam, że jest troche kasy. Mogę Ci polecić odtwarzacz OPPO 93 spełnia w 100% obydwie te funkcjonalności odtwarzacza blu ray i (BD 3D) jak również sieciówki oprócz dwóch portów usb obsługujących ntfs ma jeszcze szybkie złącze eSATA do np. tak jak chciałeś dysków 3,5. A co najważniejsze czyta wszystko a po ostatniej aktualizacji nawet pliki ISO. z bd :) Super
 
Wiem,ze ten sprzęt jest spoko,ale chciałbym coś kompatybilnego,a nie tv panasonic,blu ray oppo,a amplituner nie wiadomo co...Budżet?Yamaha kosztuje 2000 pln,więc coś koło tego,nie wiem jeszcze ,czy nie lepiej kupić np.odtwarzacz Dune,jak to się ma do jakości...Zaniepokoiłeś mnie tym złączem sata-czy to znaczy,że. przez usb będę miał problemy z odtwarzaniem?bo chciałem przez usb podłączyć dysk
 
Ostatnia edycja:

damian820927

New member
Bez reklam
Andrzej zrobisz jak uważasz jeśli chcesz wszystko z jednej stajni ok ale różnie z tym bywa będziesz miał super ampli a odtwarzacz kulawy albo na odwrót, lepiej złożyć fajny komplet i wziąć to co najlepsze od różnych producentów ;) a jednolitość design kompletu w miarę zachować żeby nie raziło w oczy. Co do Dune to też niezły odtwarzacz multimediów ale nie jestem pewny czy ma wsparcie dla 3D, jeśli chodzi o jakość oglądałem tylko pliki mkv z dysku, jakość super i nic się nie cięło.
 

damian820927

New member
Bez reklam
Nie, źle mnie zrozumiałeś przez usb wszystko idzie ja mam podłączony dysk 750GB i 500GB i nie ma żadnego problemu, o porcie eSATA pisałem bo coś chyba ty wspominałeś o dyskach 3,5cala no i ten port jest dużo szybszy od usb.
 

Biork

New member
wszystko zawsze skupi się na kasie :neutral: macie rację
moim skromnym zdaniem jezeli nie chcesz się bawić , nie lubisz piramidki sprzętu około tv tak jak ja to:
dobrym wyborem jest zarówno Dune HD MAX ( z BD na pokładzie ) dorzucasz tylko dysk taki z 2 TB, cichy z serii green od Western Digital i masz odbiór wszystkiego (tylko brak obsługi txt)
lub Popcorn Hour C200, trzeba tylko dokupić BD i troszkę pokombinować z umieszczeniem dysku HDD w środku. Jeżeli czekasz na sprzętową obsługę 3D, 1.4 hdmi i tak dalej to poczekaj na nową serię z sigmą 8910, podobno sprzęt z tym media procesorem ma się pokazać w sprzedaży na początku 2012.
 
Do góry