Odtwarzacz Blu-Ray a obsługiwane formaty

david8213

New member
Już miałem kilka odtwarzaczy w domu i ani jeden nie obsługuje plików nagranych na płytę BD o rozszerzeniu mpg2, mpg4, m2ts, mts.

Czy zna ktoś typ takiego odtwarzacza który czytałby te pliki wypalone na BD ?

Czy w ogóle takowe istnieją ?

Proszę o pomoc.
 

bob608

New member
Mam ten sam problem.Mialem odtwarzacz HDD i też nie odtwarzał wszystkiego Myślałem, że zakup Blu-raya załatwi sprawę ale nie do końca. Prawdopodobnie niestety tylko odtwarzacz HDD ale tylko dobrej firmy z wewnętrznym dyskiem i czytnikiem Blu-ray. Cena robi się z 2 z przodu
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
zadaj sobie pytanie ile filmow w oryginalnej jakosci obejrzales na tych kilku odtwarzaczach BD
i zastanow sie czy player BD jest ci w ogole potrzebny....
 

david8213

New member
mat74 Skąd ty możesz wiedzieć co mi jest potrzebne a co nie ?
Mam mnóstwo filmów z wakacji w formacie FullHD.
(Z Panasonic HDC SD700 jeśli cię interesuje)
Dlatego szukam dobrego odtwarzacza który nie tylko obsługuje BD-VIDEO
ale także pliki o rozszerzeniach wspomnianych w pierwszym poście
 
Ostatnia edycja:

mazubaal

New member
WITAM

Również mam problem odtwarzaniem płyt w moim odtwarzaczu SONY BDP-S560


Po włożeniu większości płyt wyświetla mi na odtwarzaczu :"INVALID"

na ekranie "BRAK AKTA." lub "NIE MOŻNA ODTWORZYĆ TEJ PŁYTY"

Właściwie to odtwarza tylko oryginały

Póbowałem tez nagrać filmy które mam w kompie na płyty BD-RE lub DVD (nagrywarka Bluray LG GGW-H20L )

PROSZĘ O POMOC JAK I W CZYM NAGRAĆ FILMY,MUZE ZDJĘCIA ITP
 

Horhe Ortega

New member
Już miałem kilka odtwarzaczy w domu i ani jeden nie obsługuje plików nagranych na płytę BD o rozszerzeniu mpg2, mpg4, m2ts, mts.
Na swój sposób każdy (i żaden) to odtwarza.Cały przecież sęk w odpowiedniej strukturze folderów AVCHD/Blu-Ray gdzie dalej siedzi taki m2ts. Pliki z kamer/inne;) fajnie jest i tak "skomponować" w programie typu multiAVCHD i problem nie istnieje.Poróbcie testy najlepiej na RE/RW(zwłaszcza RE),fajnie wypalać płyty w ImgBurn(oczywiście wskazane najniższe prędkości).
 

leotdi

New member
a więc u mnie wygląda to tak,

odtwarzam filmy nagrane kamerą Panasonica HDC-SD9 (AVCHD),
w odtwarzaczu Pioneer BDP-LX71. Nie mam problemów.

jedna uwaga: filmy "zrzucałem" na płyty DVD nagrywarką AVCHD Panasonica VW-BN1E-S...

...ale

.... wykonałem też kilka filmów edytowanych programem Sony Vegas Platinum 9.0b
które zapisałem na DVD poprzez nagrywarkę laptopa i też żadnych problemów (z oryg.dźwiękiem 5.1).
/wcześniej oczywiście zrzuciłem strukturę AVCHD z karty SDHC na HDD lapka dzięki programowi Panasonica HDWriter
(otrzymałem z kamerą)/.


ps
pojedyncze pliki m2ts. mts odtwarzam także bezpośrednio z karty SDHC (materiał z kamery) poprzez złącze USB TV.
 
Do góry