Odstająca obudowa od matrycy...

Marek24K

New member
Ja dziś pojeździłem po sklepach szkockich sklepach elektronicznych i przyglądałem sie w5500 i v5500 (praktycznie ta sama ramka) i powiem że w większości są szczeliny większe lub mniejsze ale są, więc albo to poprostu oleje bo w końcu tv gra super a żeby te szczeliny zobaczyć trzeba podejść do samego tv albo poczekam z pół roku może wymyślą jakieś ulepszenia no i wtedy zgłosze tv na gwarancje.
 

rudy

New member
Sych napisał:
rudy
Ale śmieszne rzeczy piszesz:D Nie dość, że brak pojęcia z ekonomii, to mało wie o charakterystykach działających firm. Jeżeli mieliby przenieść fabryki do Azji czyli do Japonii bo tam mają wybudowane najnowocześniejsze zakłady kosztujące grube miliardy. Poza tym nie mówiąc już o podatkach, ale o samym transporcie z Azji, jest to nieopłacalne. Zauważ, że grube AGD i RTV składa się jak najbliżej docelowego rynku, żeby było najtaniej. Co do matryc, uważasz że taniej dla nich jest kupować od kogoś, niż samemu produkować w najnowocześniejszych fabrykach? Chyba nie...
rudy - proponuję do edukować się, bo tylko pośmiewisko z siebie robisz.
Ekonomisto Sych,z wypowiedzi cytowanej powyżej wynika ,że cała chińska produkcja i wyroby ,które są na europejskim rynku tak naprawdę produkowane są w Europie :confused:Bo nie opłaca się sprowadzać z Chin,bo podatki wysokie,a i sam transport z Azji jest nieopłacalny.Bzdura totalna.A tak na marginesie ,to kto miałby przenieść te fabryki do Azji czyli do Japonii?
 

Ares78

New member
Marek24K napisał:
Ja dziś pojeździłem po sklepach szkockich sklepach elektronicznych i przyglądałem sie w5500 i v5500 (praktycznie ta sama ramka) i powiem że w większości są szczeliny większe lub mniejsze ale są, więc albo to poprostu oleje bo w końcu tv gra super a żeby te szczeliny zobaczyć trzeba podejść do samego tv albo poczekam z pół roku może wymyślą jakieś ulepszenia no i wtedy zgłosze tv na gwarancje.

W starszych modelach to się nie zdarzało (ale jak wspomniałeś inny materiał), jeśli tak sprawa wygląda to nie ma po co pchać się w reklamacje bo będzie z tym więcej zabawy niż pożytku. Swoją drogą fajnie, że zamontowali nową ramkę ;)
 

k0val

New member
zauważyłem że u mnie w 40w4000 zaczęła odstawać dość znacząco na dole ramka od matrycy
Tv kupiłem w rtv euro agd zostało mi jeszcze parę miesięcy gwarancji ,jak sądzicie uwzględnią to?
 

Ares78

New member
Wiesz ciężko wywnioskować z opisu co znaczy dość znacząco odstająca ramka, tym bardziej, że ocena tego zależy od serwisu. Ale zawsze można spróbować póki masz jeszcze gwarancje.
 

k0val

New member
taka szpara ze dwukrotnie zgięta kartka spokojnie się zmieści a nawet trzy ,długość tego odklejenia to około 35 cm
 

pkomp

New member
u mnie tez odstaje - na dlugości ok 15 cm tylko z jednej stronu - odstaje jakieś 2mm...w niczym nie przeszkadza ale czasem siedze z boku tv i poporstu widac białą obudowe matrycy....przeszkadza odrobinkę jedynie w estetyce bo na nic innego nie ma wpływu i zauważalne wyłącznie z boku
na serwis to sie nie nadaje bo ani to uszkodzenie ani to wada - ot niedokładny montaz/wykonanie
 

k0val

New member
u mnie tez odstaje - na dlugości ok 15 cm tylko z jednej stronu - odstaje jakieś 2mm...w niczym nie przeszkadza ale czasem siedze z boku tv i poporstu widac białą obudowe matrycy....przeszkadza odrobinkę jedynie w estetyce bo na nic innego nie ma wpływu i zauważalne wyłącznie z boku
na serwis to sie nie nadaje bo ani to uszkodzenie ani to wada - ot niedokładny montaz/wykonanie
na ale jeśli będzie zbierał się tam kurz to po pewnym czasie zacznie to bardziej odstawać
 
Do góry