Odsłuch w Krakowie

daroquaresma

Klub HDTV.com.pl
VIP
Panowie gdzie polecilibyście wybrać się na odsłuch w Krakowie ? Przepraszam jeśli to nie jest odpowiedni dział , ale nie wiedziałem czy dodać temat tutaj czy do działu "Gdzie kupić" ;p
 
Ostatnia edycja:

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Tak trudno poszukać :confused:

1. Chillout Studio - ul.Na Ustroniu 2/3
2.Nautilus - ul.Malborska 24
3. Hifi Station - ul.Krowoderskich Zuchów 16/5 (budynek Torre Verona )
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Google!
Arcanvision ul.Dobrego Pasterza 189
Studio Reference ul. Rusznikarska 14
Top Hi-Fi Chodkiewicza 4
Pewien sklep na Al. pokoju 82
Chyba wystarczy ;)
 

daroquaresma

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dzięki za info , oczywiście zdaje sobie sprawę że w Krakowie jest dużo salonów audio ale chodziło mi raczej o to czy ktoś był np. na odsłuchu w danym salonie i może się wypowiedzieć na jego temat : obsługi , doradztwa itd ;)
 

outcold

Member
Osobiście byłem w Top HiFi, Arcan Vision i Audio Trendt, nie przypadł mi tylko Audio Trendt mimo iż chciałem kupić tam cały strzep ale ich strata, poza tym dalej kasują za odsłuch, w powyższych 2 odsłuch jest darmowy.

miało byc cały sprzęt :), w Olkuszu masz JM System na Krzywej tez nieźle zaopatrzony, i maja sławne Tagi Platinum
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Podzielam Twoje zdanie. w dodatku AT to cwaniaki, a w TopHIFI mozna milo i przyjemnie porozmawiac
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

outcold

Member
Cwaniaki to ładnie napisane, akurat był to 1 sklep gdy po zebranych informacjach na forum pojechałem oglądać. Gdzieś juz na forum o tym pisałem ale nie zaszkodzi, od razu na wstępie aby potraktowali mnie poważne a nie "giełdowego Apacza" oświadczyłem im, że chce sprzęt w przedziale ok 5-6tys, pytam o sale odsłuchową, pokazują. Wszystko cacy, wyciągam płytki że może byśmy coś włączyli, a mały rudy typ "będziesz kupował to będziemy puszczać" i tak zakończyła sie moja wizyta u nich.
 

daroquaresma

Klub HDTV.com.pl
VIP
O wlaśnie o takie informacje mi chodziło , szczerze byłem raczej zdecydowany na odsłuch w Audio.... , ale po tym co przeczytałem to troszkę mi się odwidziało , tylko mnie ciekawi jak bym otwarcie powiedział że chce tylko odsłuchać i zapłacę im tą kasę i nie wiem czy na 100% zakupie ( może mi przecież akurat brzmieniowo nic nie spasować ) to czy będą mieli pretensje? Jeśli chodzi o JM System to mają tam właśnie Tagi , JBL ale tam u nich nie ma za bardzo miejsca nawet żeby ten sprzęt podłączyć:/
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Cwaniaki to ładnie napisane, akurat był to 1 sklep gdy po zebranych informacjach na forum pojechałem oglądać. Gdzieś juz na forum o tym pisałem ale nie zaszkodzi, od razu na wstępie aby potraktowali mnie poważne a nie "giełdowego Apacza" oświadczyłem im, że chce sprzęt w przedziale ok 5-6tys, pytam o sale odsłuchową, pokazują. Wszystko cacy, wyciągam płytki że może byśmy coś włączyli, a mały rudy typ "będziesz kupował to będziemy puszczać" i tak zakończyła sie moja wizyta u nich.
BYlem u nich ze trzy razy, kiedys chcieli za odsluch 50 zl, nastepnym razem juz 100, a jak chcialem pozyczyc kable do domu i pytam ,ze co jesli mi nie spasują? To nie ma takiej mozliwosci :D Musze cos kupic z ich oferty. Juz nigdy do nich nie pojade
Nautilius to fajny sklep, goscie spoko, ale raczej drogie marki, maja Arcamy, Avantgarde, Rotele i wile innych HiEndów.
Jest jeszcze jedn sklpe deignerski - pokazowy na zakopiance, obok SolvayPArk, ale tam maja tylko Polk Audio o Loewe i jest toraczej pokazowka oswietlenia i inteligentnego domu - strata czasu
 
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
W Warszawie to wg mnie jedyny profesjonalny sklep to na Krakowskiej 244. Owszem, sa jeszcze dobre, ale nigdy tak duże, czegos im brakuje, nie ma na stanie, albo, albo, albo.
 

daroquaresma

Klub HDTV.com.pl
VIP
No właśnie na Al.Pokoju 82 jest duży asortyment sprzętu i jest "co słuchać" , tym bardziej w tym budżecie co kolumny chce kupić . WTop Hi-fi widzę Elac i Yamaha a w Nautilus jak kliknąłem na kolumny i zakres cenowy do 2000 to same subwoofery wyskoczyły ;p

A może od strony "śląskiej" , był ktoś na odsłuchu w Comfort AV w Katowicach na Kościuszki 182? Widzę też że mają spory asortyment i co ważne marki kolumn które mnie interesują(JBL,Monitor Audio , Indiana Line , Boston Acoustics,....) :)
 
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Jasne, jesli znajde chwilke, to jutro tam powęszę. Tym czasem mozna wstąpić do MegaHerz - cwaniaki, ale znosnie, i odsluch darmowy
Audiostyl - ceny z kosmosu, odsluch platny na poczet zakupów, obok KinoDomowe.pl - brak sali odsluchowej i sprzet z dolnej polki oraz salon HiFI w centrum handlowym Belg - mega cwaniactwo i mega ceny za odsluch, ale wstapic mozna, bo ciekawy asortyment, rowniez Top of the Top jak Kef Blade czy Avantgarde ;)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Bylem i... cieniutko.
Maja tam tylko filię. Sklep sklada sie z biura oraz salki odsluchowej - owszem bardzo przyjemnej, klimatycznej, ciemnej z ciekawym oswietleniem, z wykladziną na scianach (lecialo cos w tle, ale cienko to brzmialo, nie wiem czy to kwestia sprzetu czy wlasnie zbyt wytlumionego pomieszczenia).
Dwóch bardzo milych panów, ale na miejscu prawie nic nie ma - wszystko na zamowienie. Na stanie są 2 (słownie: dwie) pary kolumn, jeden Marantz, jeden Arcam, i chyba Rotel. A to wszystko na "regale" zrobionym z plyt oraz cegłówk klinkierowych :)
Odsluch nic nie kosztuje ,ale co z tego jak nie ma czego sluchac? :) Generalnie niby wszystko sciągną, ale zapewne nie tak szybko, wiec raczej strata czasu dla kogos przyjezdnego.
 

daroquaresma

Klub HDTV.com.pl
VIP
Rozumiem , no to tak naprawdę został mi w sumie własnie ten Audio.... na Alei Pokoju , te cwaniaki mają jednak duży asortyment , bo co z tego że w innych sklepach miła obsługa jak oni mi mogą zapuścić muzykę na kolumnach o wartości powyżej 4000 zł :p I oczywiście dzięki za info o tym Comfort AV
 

daroquaresma

Klub HDTV.com.pl
VIP
Chłopaki , dzwoniłem teraz do Audio***** na Al.Pokoju , i się niby zapisałem , ale kwota za odsłuch teraz wzrosła do 160 zł ;/ I się dalej zastanawiam czy jest opłacalne jechać tam i posłuchać ( najgorsze jest to że nie ma za bardzo alternatyw w Krakowie czy w Katowicach;/)
 
Do góry