Odklejona matryca?

rybson

New member
Hej.kupilem 15 dni temu na raty telewizor samsung crystal. Po 15 dniach zobaczyłem białe plamy na czerni . Ale czytałem że to clouding i jest znośny jak porównywałem do innych zdjęć z internetu. Ale zobaczyłem to? Z daleka nie widać tego i w sumie dopiero to zobaczyłem. Pisałem już już samsunga i mają dzwonić w poniedziałek na video. Czy to jest odklejona matryca od telewizora ? Dodam też że 1.dnia podłączyłem konsole i telewizor zaczął wydawać dziwne dźwięki i ekran zrobił się.zielony Ale czytalem że to może być przez kabel... chciakem go oddać Ale orange powiedzialo.ze 1 dzień się spóźniłem.najchetniej bym go oddal ..
 

Attachments

  • IMG_20230915_232727.jpg
    IMG_20230915_232727.jpg
    2 MB · Wyś: 32

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Chodzi o ten poziomy biały prześwitujący pasek przy samej obudowie, czy to odbicie?
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To Cię pocieszę, bo mam dokładnie to samo, tyle, że w monitorze.
Poniżej zdjęcia. Wystarczy docisnąć i matryca się przykleja na jakiś czas, ale po kilku godzinach wraca do punktu wyjścia.
Miałem tam wrzucić "kropelkę" - co już jest śmieszne z założenia, ale dałem sobie spokój, monitor nie jest drogi i nie specjalnie mi to przeszkadza.
Natomiast tak, ja bym na Twoim miejscu wezwał serwisanta i niech się tym zajmie.
Takie dzisiaj sprzęty robią, u mnie to wygląda tak - przed i po dociśnięciu:

20230916_183328.jpg
 

Attachments

  • 20230916_183338.jpg
    20230916_183338.jpg
    3,1 MB · Wyś: 12

rybson

New member
To Cię pocieszę, bo mam dokładnie to samo, tyle, że w monitorze.
Poniżej zdjęcia. Wystarczy docisnąć i matryca się przykleja na jakiś czas, ale po kilku godzinach wraca do punktu wyjścia.
Miałem tam wrzucić "kropelkę" - co już jest śmieszne z założenia, ale dałem sobie spokój, monitor nie jest drogi i nie specjalnie mi to przeszkadza.
Natomiast tak, ja bym na Twoim miejscu wezwał serwisanta i niech się tym zajmie.
Takie dzisiaj sprzęty robią, u mnie to wygląda tak - przed i po dociśnięciu:

View attachment 24326
Dziekuje ślicznie za odpowiedź. Zgłosiłem już bo to nie może tak zostać dostanie się kurzu albo coś. Zresztą jak czytam opinie o tych wszystkich nowych telewizorach to szok. Ja napewno się.nie zgodzę tym bardziej że tv.ma 2.tyg xd a specjalnie nie brałem oled bo się bałem ze się wypali A tu takiego gówno. Nigdy więcej samsunga
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wiem coś o tym, ale ja chyba jestem masochistą, bo dalej będę kupował (jak coś się trafi ciekawego). Mają kilka fajnych pozycji.
Tu nawet nie chodzi o Samsunga, a o obecny poziom większości producentów.
 
Do góry