Oddam w dobre ręki

Savron

Well-known member
Bez reklam
Tak jak w temacie. Mam z 60-70 sztuk magazina o konsolach. Od roku 2009. PSX EXTREME i NEOPLUS ( który już nie istnieje po ciężkiej chorobie jego głównego redaktora). Z bolą w serce rozstaje się z tą kolekcją, ale niestety już nie mam miejsca na nią. To waży z 30-40 kg. Warszawa. Odbiór osobisty i tylko w dobre ręki. Kawał mojego życia nie chcę wywalić do śmietnika. Info na priv. Handel odpada.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Kolego, miałem swojego czasu wszystkie nr., podobnie było z Bajtkiem, SS itp.
Sam bym od Ciebie przygarnąl i postawił to gdzieś na pamiątkę, ale z miejscem podobny problem. Jak nie znajdziesz godnego pasjonata, to wrzuć jednak na tą aukcje, a pieniądze wpłać na dzieciaki.
Ew. wstrzymaj się do świąt, weżmiesz czasopisma, ja załatwie może jakąś konsole i oddamy to w komplecie.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Bardzo dobry pomysł, ja tak rożne rzeczy do domu dziecka oddaje...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Savron

Well-known member
Bez reklam
Kolego, miałem swojego czasu wszystkie nr., podobnie było z Bajtkiem, SS itp.
Sam bym od Ciebie przygarnąl i postawił to gdzieś na pamiątkę, ale z miejscem podobny problem. Jak nie znajdziesz godnego pasjonata, to wrzuć jednak na tą aukcje, a pieniądze wpłać na dzieciaki.
Ew. wstrzymaj się do świąt, weżmiesz czasopisma, ja załatwie może jakąś konsole i oddamy to w komplecie.
"armanig", sorry ale aukcja odpada. Kiepski ze mnie handlarz:). a po drugiej kupujący musi być z Warszawy, bo to waży z 50 kg. Zrobimy jak zaproponowałeś. Chowałem to do kufla. Tylko że powiedz mi za 2 dni do "akcji charytatywnej ". Bo , na tym "ala kufer Predatora" stoi tv, ampi, głośnik centralny i td. Musze mieć czas żeby to wszystko pozdejmować, aby wydostać magaziny. Mam jeszcze do oddania filmy DVD i odtwarzacz Blu-Ray. W związku z powyższym temat zostaje zamknięty. Czołem.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
No to super, postaram się załatwić PS3, a jakby ktoś miał starsze gry na zbyciu, to proszę się dołączać.
Zrobimy fajny komplet na święta, dzieciaki będą wniebowzięte !!!
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
))) Gry też mam. Tylko że bardzo wątpię że dzieciaki będą czytać magazin o konsolach))))
 

dupcengier28

New member
dokładnie moja mama z 7 lat temu oddała standardowego blaszaka do domu uchodźca - bodajże Czeczeni tam byli jeśli mnie pamięć nie myli - w Katowicach Załężu i jak tylko im wszystko podpiąłem to te dzieciaki "małolaty" poniżej 10 roku, zaczęły grać w GTA San Andreas ,także wątpie, że dzieciaki będą czytać magazyny sprzed lat nastu, teraz raczej wśród obecnych dzieciaków, młodzieży raczej panuje moda na nieczytanie czegokolwiek....
 
Do góry