Odblokowanie odtwarzania filmów przez USB w 32LD400

WSZ

New member
Witam.
Co potrzebuję aby odblokować możliwość oglądania filmów w 32LD400.
Jak wejść w menu serwisowe, co zmienić, co wpisać?
Z góry dziękuję za pomoc.
 

fula

New member
Witam.
Co potrzebuję aby odblokować możliwość oglądania filmów w 32LD400.
Jak wejść w menu serwisowe, co zmienić, co wpisać?
Z góry dziękuję za pomoc.

Ten model nie obsłuży filmów przez USB, ono służy do niektórych plików graficznych i jest używane przez serwis.
 

WSZ

New member
Hmmm czy aby na pewno ?
Gdzieś obiło mi się o oczy, że po wejściu w menu serwisowe wystarczy zmienić model o jeden wyższy..i wszystko zaczyna działać.
A czy ktoś wie jak w tym modelu wejść w menu serwisowe ?
 

fula

New member
Hmmm czy aby na pewno ?
Gdzieś obiło mi się o oczy, że po wejściu w menu serwisowe wystarczy zmienić model o jeden wyższy..i wszystko zaczyna działać.
A czy ktoś wie jak w tym modelu wejść w menu serwisowe ?

Do menu wchodzimy hasłem abra kadabra, a włączamu odtwarzanie filmów i 3D hasłem hokus pokus :)

Na poważnie to nie masz czego szukać w MS, spróbuj przytrzymać menu na klawiaturze TV i następnie naciśnij w pilocie menu.
Dalszą deregulacje odbiornika dokonuj na własną odpowiedzialność.
 

kami20

New member
Generalnie w menu serwisowe telewizorów LG wchodzimy tylko za pomocą specjalnego pilota serwisowego LG np. LG Factory SVC Remocon MKJ39170828/ lub zastępczo używając odpowiednio dobranego i zaprogramowanego pilota uniwersalnego - to tak w skrócie .Czy ten model TV można odblokować tego nie wiem
 

WSZ

New member
Przepraszam serdecznie.
Myślałem o modelu LE32D400.
Nie wiem czemu spisałem z pudła 32LD400 !!
Chodzi o odblokowanie LE32D400.
 

kami20

New member
Podobno to zadziała aby wejść w MS LE32D400
"Tv na czuwaniu, wciskasz na pilocie info menu mute power"
 

kami20

New member
Niestety, nie mogę odpalić tego menu ...
pozostał ci pilot serwisowy LG i wtedy można spróbować - odblokowywałem w tym tygodniu znajomym LG 37LH3000 - 10 sekund pracy efekt wyśmienity / kod do wejścia do MS 0000/ oraz LG 22LD350 - 10 sekund efekt OK/kod do wejścia w MS 0413/ -Oba TV bez problemu czytają pliki avi oraz txt z polskimi czcionkami.Innych rozszerzeń nie sprawdzałem.
Generalnie jak sam nie zobaczysz w MS ,ze nie ma opcji odtwarzania filmów to trzeba popróbować. Myślę ,ze jak USB ma opcję odtwarzania plików graficznych i ew. muzyki to najprawdopodobniej ma możliwość oglądania filmów .
 

WSZ

New member
Sęk w tym że nie mogę wejść w ogóle do tego menu przez kombinację klawiszy..

Jeśli chodzi o piloty uniwersalne to mam 2.. może można by coś było z nimi zrobić..
 

kami20

New member
Sęk w tym że nie mogę wejść w ogóle do tego menu przez kombinację klawiszy..

Jeśli chodzi o piloty uniwersalne to mam 2.. może można by coś było z nimi zrobić..
Ja używam oryginalnego serwisowego LG i nie wiem jak dokładnie jest z uniwersalnymi. Podobno można niektóre modele uniwersalnych nauczyć do LG i ponoć działa . Poszukaj na elektrodzie kiedyś widziałem tam opisy jak wykorzystać tego typu piloty do wejścia do MS LG.
 
Do góry