Od dziś testuje 46F6500 w domu :)

tdx

New member
Bez reklam
Yamakasi512 nagranie kamerą czy telefonem nic nie da ja już próbowałem porównując różne TV w pracy. Kamera/tel zawsze upłynnia ruch i niewiele widać ale jak chcesz to nie ma sprawy...

Co do samego TV rozumiem że masz samsunga z matrycą psa próbowałeś mój program?
Co do nastaw jak mniemam te ze strony 28 są złe tak?
 

SDman

Banned
ostatnio strasznie tnie mi sie cineman vod , tez tak macie ? nie da sie obejrzec filmu , net jest ok

To normalny objaw.
Pamiętam jak wchodził GPRS w telefonii komórkowej w 2001 na początku było całkiem znośnie.
Potem coraz gorzej i gorzej.
Czyli nabywców Samsungów z pakietem 52 filmów musi być całkiem spora ilość.
Ja kupiłem pakiet za 49,90 i w godzinach lekko popołudniowych bez zacięć, weekend już tragedia.
Jakoś udało mi się 20 filmików obejrzeć ale już im nie zapłacę więcej.

Więc pisać do nich pisać ile wlezie bo usługa jest fajna tylko jeszcze pseudo HD również wytknąć

Pozdr.
 

snajper21

New member
To normalny objaw.
Pamiętam jak wchodził GPRS w telefonii komórkowej w 2001 na początku było całkiem znośnie.
Potem coraz gorzej i gorzej.
Czyli nabywców Samsungów z pakietem 52 filmów musi być całkiem spora ilość.
Ja kupiłem pakiet za 49,90 i w godzinach lekko popołudniowych bez zacięć, weekend już tragedia.
Jakoś udało mi się 20 filmików obejrzeć ale już im nie zapłacę więcej.

Więc pisać do nich pisać ile wlezie bo usługa jest fajna tylko jeszcze pseudo HD również wytknąć

Pozdr.

myslalem ze to dotyczy tylko tych promocyjnych pakietow , ale jesli tez Ci co zaplacili maja lipe to niezle
 
Tak,próbowałem ustawień ze strony 28.
Pamiętam że przed wymianą tv też pierwsze co rzuciło mi się w oczy to smużenie,może ten model tak ma.Gdy oglądam film to raczej nie zwracam uwagi,ale film-test by tdx,na nim widać dokładnie.
@Tv3D -też posiadasz ten model tv?Jeżeli tak to próbowałeś odpalić ten filmik motion?Jak ze smużeniem?
 

kpr

New member
@tdx, może niegłupim pomysłem było by umieszczenie w Twoim pierwszym poście najważniejszych informacji/linków, które były podane "gdzieś" wśród ponad 400 stron tematu :)
Jakieś linki do testów, do plików testowych, do ustawień, informacji o matrycach, jak aktualizować, etc.
Coraz częściej pojawiają się pytania, na które odpowiedzi padły już kilka jak nie kilkanaście razy :)

Albo stworzyć FAQa i na bieżąco dodawać pozycję.
 

gwidongwidon

New member
Bez reklam
@tdx, może niegłupim pomysłem było by umieszczenie w Twoim pierwszym poście najważniejszych informacji/linków, które były podane "gdzieś" wśród ponad 400 stron tematu :)
Jakieś linki do testów, do plików testowych, do ustawień, informacji o matrycach, jak aktualizować, etc.
Coraz częściej pojawiają się pytania, na które odpowiedzi padły już kilka jak nie kilkanaście razy :)

Albo stworzyć FAQa i na bieżąco dodawać pozycję.


jestem zdecydowanie ZA :);):cool::)
 

przeeemek

New member
Dobry pomysł. Temat rozrósł się do kilkuset stron i ciężko przeczytać wszystko od początku. Sam śledzę temat od połowy i nie jestem w stanie ogarnąć całości :) Warto byłoby wstawić na początku odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania.

Dla przypomnienia aktualnie można 46f6500 kupić w neonet za 3200zł z gwarancją 4 lata. W saturnie 46f6640 jest obecnie za 3300zł. Tyle, że gwarancja normalna 2 lata.
 

kpr

New member
Może uda się jeszcze zrobić jakaś listę chronologiczną kto, kiedy, gdzie i za ile kupił. Będzie znana tendencja spadku/wzrostu cen dla potomnych :)
 

Kajtus

New member
@up lista jest niepotrzebna wykres masz na skapiec.pl, ja kupowałem w czerwcu i ceny warchały się granicach ponad 5000 za 55" a ja go kupiłem na hurtowni za 4500

Wysłane z mojego GT-I9100
 

kpr

New member
Witam,
piszesz jakby ten model miał być sprzedawany co najmniej przez dekadę :).

Pozdr.

Bardziej chodziło mi o to jaki jest proporcjonalny spadek ceny, żeby można było odnieść to do np. noweych modeli :) Ale fakt, zapomniałem o porównywarkach, chociaż dla mnie nie są zbyt wiarygodne.
 

gwidongwidon

New member
Bez reklam
@TDX , swietna robota z tym watkiem o samsungach serii F:eek:k:, przydal by sie jeszcze drugi watek takie info o tv,np. niska , srednia i wysoka klasa np.po 4 tv i ich glowne cechy:roll: , bo na 10 wpisow 8 to pytania jaki tv kupic? :wink::cool:
 

jj3

New member
Czy do tego tv można podłączyć zewnętrzny mikrofon i użyć go do Skype równolegle z kamerą? Kamera bardzo słabo zbiera dźwięk.
 
Do góry