Od dziś testuje 46F6500 w domu :)

SDman

Banned
Witam .Interesuje mnie ten samsung tylko50" >mogę go mieć za 3999zł.Jak wyglada sprawa z input lagiem? Może za tą wotę lepiej wziąć sony w685 ? Tv bedzie słuzył głównie do ps3 i ps4 ,filmy z PC i weeb.tv .Priorytet to konsole.Proszę o radę :)

Witam,
Sony w865 moim zdaniem pólka niżej jeśli chodzi o TV net itd.

Pozdr.
 

tdx

New member
Bez reklam
A ja mam takie trochę głupie pytanie. Mam dekoder CP (Sagemcom). Chciałem się dowiedzieć czy port HDMI, który wybieram ma jakiekolwiek znaczenie? Mam obecnie ten dekoder podpięty pod HDMI4. Chodzi mi o jakość obrazu. Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

W sumie nie powinno mieć to znaczenia choć zaleca się hdmi1 (STB)
 

krzys1216

New member
Szkoda. Philipsa genralnie ciezko dorwac gdzies na sklepie, bo to poprzedni model. A ile ludzi tyle opinii. Zalezy mi by smart dzialal poprawnie a w pfl6007 sporo niepochlebnych opini . Zainteresowalem sie f6500 i bądz tu czlowiku mądry.
 

tdx

New member
Bez reklam
Ja się już zdecydowałem. Sart najlepszy matryca PSA patrzę z bliska na wprost więc IPS mi nie potrzebny a mam lepszą czerń i kontrast. Menu chodzi szybko z usb odpala wszystko
 

Drako

New member
Panowie jak z input lagiem w tym TV bo Tv bedzie służył głównie do gier....
Wiem ze w modelu f5500 input lag wynosi około28ms czyli bardo dobrze.Cena f5500 u mnie to 2999zł a f6500 3999 Mowa o 50" .Czy warto dołozyć te 1000zł ?
 

tdx

New member
Bez reklam
Ja mierzyłem na swoim i wychodzi koło 33-5ms na necie można zmaleć wyniki do max 44ms w zależności od wielkości, matrycy i sposobu pomiaru
 

ronnie10

New member
ostatnio bawilem sie pilotem smart touch control.
sparowalem go z tv. wszystko dziala cacy.
oprocz obslugiwania go do dekodera NC+ mianowicie mediabox. nie reaguje wogole. chociaz dziala tylko gdy wylaczam i wlaczam przycisk wylacz tv to i wylaczy dekoder razem z tv.
Wieci moze czy mozna nim osobno wylaczyc/wlaczyc sam dekoder. nie mowiac o zmianach kanalow w dekoderze
 

tdx

New member
Bez reklam
? Pod klapką od baterii to masz przycisk do parowania TV z pilotem ale robi się to tylko raz...

Ustawiłeś pilot uniwersalny?
 

tdx

New member
Bez reklam
Musisz w takim razie jeszcze raz skonfigurować pilota uniwersalnego bo jest zle...
Wybierałeś z listy czy wpisywałeś ręcznie?

Podczas konfiguracji pyta czy zmienił kanał a nie czy włacza i wyłącza dekoder...
 
Do góry