Od dziś testuje 46F6500 w domu :)

dzik86

New member
Zamawiał ktoś może tv z neo24.pl ?

Przed nowym rokiem miałem upolowany tv w morelach, ale chcialem się wstrzymać z zakupem do nowego roku, a teraz cena wynosi +500zł :/

A w neo24 jest teraz po te 4500, ale niby z 4ro letnia gwarancją, dobre jest te źródło jako sklep ?
 

byry007

New member
weeb.tv u mnie działa na 1111 wersji , wiecie może dlaczego nie ma kamer do TV F6500 na allegro ??jak kasy nie małem to był a teraz nima
 

Duddda

New member
Niedawno stałem się posiadaczem tego tv i teraz zauważyłem że strasznie muli youtube jak odpalę aplikacje to bardzo wolno wszystko działa np. przy wyszukiwaniu czegoś to wybierając litery z klawiatury ekranowej przechodzenie miedzy literami trwa parę sekund. Też tak macie ?

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka

Mi pomógł update softu do 1116.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4
 

kr16

New member
Faktycznie miałem 1112 po aktualizacji do 1116 problemy ustały. Tylko dziwne że TV nie widzi aktualizacji po wifi tylko musiałem wygrywać przez pendrive także dzięki Panowie za naprowadzenie☺tak poza tym bawiąc się dziś nexusem i YouTube znalazłem możliwość połączenia się z TV i sterowania lub wysyłania (dokładnie nie wiem jak to działa) tego co oglądamy.

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka
 

BGpl

New member
Ponowię pytanie ze swojego wątku sprzed kilku dni odnośnie szybkości działania przeglądarki zdjęć. Czy komuś też wolno to działa? Mam tu na myśli po wyświetleniu zdjęcia (obojętnie jakie źródło, jaki rozmiar) przez kilka sekund tv "myśli" i wyświetla napis "ładowanie" w prawym górnym rogu. Przez ten czas nie można nic zrobić ze zdjęciem więc szybkie przeglądanie fotek jak np. na komputerze, smartfonie mija się z celem. Soft 1116, na 1113 było identycznie.
 

tdx

New member
Bez reklam
do serwisu wystarczy że zaniesiesz sam pilot. Chyba ze sie dogadasz ze sprzedawcą żeby Ci z miejsca wymienił sztuka za sztukę (ale to jego dobra wola)
 

Ospen

New member
do serwisu wystarczy że zaniesiesz sam pilot. Chyba ze sie dogadasz ze sprzedawcą żeby Ci z miejsca wymienił sztuka za sztukę (ale to jego dobra wola)

Problem w tym, że TV kupowałem przez internet / wysyłkę i nie bardzo mam jak dogadac się ze sprzedawcą... O jakim konkretnie serwisie mówisz?
 
Do góry