Od dziś testuje 46F6500 w domu :)

fenster0

New member
witam mam prosbe czy mogl by ktos w stawic w jednym poscie wszystkie potrzebne pliki do sprawdzenia modelu 6500. Jutro wybieram sie odebrac osobiscie w sklepie i chcial bym sprawdzic wszystko z pendrive tzn badpixele podswietlanie matrycy itd. Z góry dziękuje
 

topaw1

New member
Witam,
Przeglądam te forum od dawna, zawsze znajdowałem odpowiedzi na swoje pytania. Teraz jednak muszę zapytać się wprost.
Od kilku dni jestem posiadaczem f6500 - efekt tego tematu i autora (TDX - szacun). Moje pytania:
1. Posiadam kablówkę z multimedia. Jak można pobrać/ustawić listę kanałów tak by ta samodzielnie ustawiona w tunerze pokrywała się z tą w TV. Tam wyświetla się tylko oryginalna lista z multimedia.
2. Mam problem z odpalaniem aplikacji. Internet przez przegladarkę systemową chodzi ok, aplikacje zaś odpalają się ....i zawiech.

Sygnał netu stabilny, inne urządzenia odbierają ok. Sprawdzane po wi-fi i po kablu.
Od razu powiem, że nie wiem jak sprawdza się wersję oprogramowania oraz jak robi się aktualizację.

Dziękuję za pomoc.
 

jj3

New member
Po aktualizacji do 1116 pojawił się u mnie problem z polem haseł na stronach przeglądanych za pomocą wbudowanego web browser'a. Klawisz Shift powoduje wpisywanie jakiś znaków...
Używam klawiatury Logitech K400, ale podłączenie zwyczajnej Dell'owej przewodowej daje ten sam efekt. Co ciekawe problem dotyczy tylko pól haseł i na innych polach edycyjnych czy pasku adresu wszystko z Shiftem jest ok.
Czy ktoś może to sprawdzić u siebie?

Czy jest jakaś alternatywna przeglądarka dla tych TV?
 

lenone

New member
2. Mam problem z odpalaniem aplikacji. Internet przez przegladarkę systemową chodzi ok, aplikacje zaś odpalają się ....i zawiech.

Sygnał netu stabilny, inne urządzenia odbierają ok. Sprawdzane po wi-fi i po kablu.
Od razu powiem, że nie wiem jak sprawdza się wersję oprogramowania oraz jak robi się aktualizację.

Dziękuję za pomoc.
Wszystkie aplikacje? Miałem taki problem z youtube, nic się nie działo po uruchomieniu i zwiech. Pomogło wejście w samsungaps, odinstalowanie aplikacji i ponowna instalacja. Możesz sprawdzić u siebie
 

Grendel

New member
Różnica między nimi to ok 500zł na korzyść Phila
a na plus Phila moim zadaniem przemawia, jakość obrazu ,dżwięk i między innym Ambilight: Trójstronny XL;-)

No to pocisnąłeś...
Za swój nierozważny zakup obwiniasz Samsunga. Ale każdy ma prawo do własnej opinii. Poza tym to wątek o F6500, więc nie będę robił bałaganu.
 

Madas

New member
Bez reklam
pobierz na USB potem rozpakuj włóż do TV i wejdź w Pomoc Techn -- Aktualizacja ---- aktualizuj teraz ale chyba po włożeniu USB zacznie się automatyczna aktualizacja po wcześniejszym oknie zapytania
 

jacus88

New member
pobierz na USB potem rozpakuj włóż do TV i wejdź w Pomoc Techn -- Aktualizacja ---- aktualizuj teraz ale chyba po włożeniu USB zacznie się automatyczna aktualizacja po wcześniejszym oknie zapytania
Na stronie samsunga jest tylko firmware 1116, który już zainstalowałem jakiś czas temu, chyba że źle szukam.
 

dominvip

New member
Witam,
Przeglądam te forum od dawna, zawsze znajdowałem odpowiedzi na swoje pytania. Teraz jednak muszę zapytać się wprost.
Od kilku dni jestem posiadaczem f6500 - efekt tego tematu i autora (TDX - szacun). Moje pytania:
1. Posiadam kablówkę z multimedia. Jak można pobrać/ustawić listę kanałów tak by ta samodzielnie ustawiona w tunerze pokrywała się z tą w TV. Tam wyświetla się tylko oryginalna lista z multimedia.
.

Swoich list z MM nie odpalisz z pozycji listy kanałów w tv


Wysłane z mojego HTC Desire X za pomocą Tapatalk 4
 

fenster0

New member
a czy sa jakies przecieki co ta nowa seria moze dostac? zastanawiam sie bo mam do kupienia 46f6500 za 3099zl z 4 letnia gwarancja i zstanawiam sie czy brac czy czekac te 3 miesiace. Zdaje sobie sprawe że musial bym dac duzo wiecej z serie G ale pytanie czy jest spodziewana jakas innowacja. Mi najbardziej by pasowal samsung z wbudowanym androidem dalo by nam to duzo mozliwosci
 

fenster0

New member
TDX jako ze jestesmy z jednego miasta i osiedla podpowiedzial bys co robic czy warto brac 46f6500 za 3099zl i 4 lata gwar. Czy czekał bys na cos nowego. Dodam ze teraz mam 40d6500 i byłem bardzo zadowolony ale chce cos wiekszego a mam kupca na d6500 za 2000zl ;)
 
Do góry