Od dziś testuje 46F6500 w domu :)

elsonek

New member
Panowie byłem dziś w euro oglądać telewizorki i widzałem ten model f6500 oraz f6510. Na wszystkich był wyświetlona ta sama prezentacja i ta 500 strasznie słabo wyglądała, zamazane szczegóły i szara czerń na 510 było okej, ale to oznaczenie to przecież tylko inny kolor ramki tak ? Czy to po prostu wina konfiguracji/złego podłączenia, nawet na tańszych lg był lepszy oraz niż na tym 500
 
Przeglądarka i Dysk Google

Mam pytanie do użytkowników modeli serii F i przeglądarki TV.
Czy jest możliwość na TV F6500, po zalogowaniu się na stronie Google Dysk, otwarzanie poprzez przeglądarkę materiałów multimedialnych - zdjęcia (jpg), muzyka (mp3), wideo (popularne rozszerzenia)?
 

elsonek

New member
Jeszcze się upewnię dodając szczegół, na video pokazowym facet trzymał telefon i na innych telewizorach było widać co jest na klawiaturze(cyfry/litery) a na f6500 rozmazane, czy konfiguracja, może aż tak popsuć obraz :x
 

electro69

New member
Wydaje mi sie, ze od czasu gdy zalogowalem się na konto samsunga to od tego czasu nie wyszukuje aktualizacji. Ale to tylko domysł :)
Chyba to nie ma znaczenia bo Ja się nie logowałem na konto Samsunga i to samo miałem TV nie wyszukiwał aktualizacji cały czas miałem wersję 1111 ... w końcu zaktualizowałem oprogramowanie szybko i bez problemów przez usb.
Pozdrawiam
 

Bojar1

New member
Chyba to nie ma znaczenia bo Ja się nie logowałem na konto Samsunga i to samo miałem TV nie wyszukiwał aktualizacji cały czas miałem wersję 1111 ... w końcu zaktualizowałem oprogramowanie szybko i bez problemów przez usb.
Pozdrawiam

Ok. To rozwiałeś moje podejrzenia :)

Wysłane z zamulonego Samsunga GALAXY S 3
 

TV3D

New member
Bez reklam
Kraj (obszar)

Jak macie Ustawione w opcjach zakładki:Kraj obszar?
widzę ,że w F6500 od nowości-fabrycznie ma ustawione na CZECHY?!

Tak ma być? czy trzeba przestawić na kana cyfrowy-POLSKA!:confused:

TV-cyfrowa kablowa działa na takich ustawieniach i nie wiem czy zmieniać ? bo wtedy trzeba od nowa przeskanować automarycznie listę kanałów !ale po tym zabiegu trzeba znowy Ustawiać listę pod Siebie!



 

kangurello19

New member
a co wnosi ta najnowsza aktualizacja? macie jakieś fajne ustawienia obrazu bo ja kombinuje kombinuje i nie mogę dobrać odpowiednich te z 28 strony próbowałem ale myślę że można jeszcze coś dopracować :D albo już jestem uczulony na to :D
 

Kajtus

New member
@up spróbuj tego
Tryb obrazu: Film
Podświetlenie: 10
Jasność: 44
Kontrast: 85
Kolor: 50
Ostrość: 20
Ust.zaawansowane
Kontrast dynamiczny: wył.
Tonacja Czarni: Ciemny
Przestrzeń kolorów: Auto
Balans bieli:
Przesunięcie / Wzmocnienie: Czerwony [24/18], zielony [26/26], niebieski [23/21]
Balans bieli 10p:
RGB: [10IRE: 0/0/1, 20IRE: 6/0/0, 30 IRE: 2/0/0, 40IRE: 0/0/0, 50 IRE: 0/0/0, 60IRE: 0 / 0/0. 70IRE: 0/0/-1, 80IRE: -1/0-1, 90IRE: -1/0/-1, 100IRE: -2/0/-1].
Opcje Obrazu:
Tonacja kolorów Ciepły2
Czysty obraz cyfrowy Auto
Red. zakłóceń MPEG Wyłączone
Tryb Film Auto2
Motion Plus - (tu ciągle eksperymentuję) skłaniam się do: standardowy lub wyraźny
Optymalizacja czerni - Wysoko
Dodatkowo: System - Rozwiązanie Eco - Czujnik Eco włączony i min. podświetlenie 4 (dobre do oglądanie w całkowitym zaciemnieniu).
 

ADRI4N

New member
Czy ktoś może resetował ostatnio smart hub wraz z aplikacjami? Zrobiłem to ponieważ Explore 3D nie chciało się załadować, teraz się ładuje. Jednak pojawił się problem z przeglądarką WWW, język zmienił się na chiński lub jemu podobny i nie wiem jak to zmienić, czy ktoś potrafi pomóc?

PS.
Od tygodnia sprawdzam moduł Technicrypt CX z SmartHD NC+ i brak jakichkolwiek zastrzeżeń, nie zaciął się, a kanały przełączają się tak jak gdzieś napisano około 2-3s. Podobnie jest chyba na tunerze cyfrowego polsatu HD6000. Tylko coś mam chyba problem z ręcznym dodawaniem/wyszukiwaniem kanałów. Większość tych które nie odbierają skasowałem, ale niektóre jednak chciałbym przywrócić. Powodem tego jest, że NC+ chyba robi czasem jakieś promocje/testowe włączenia kanałów. Przez kilka dni był Eurosport2 HD.
 
Do góry