Od dziś testuje 46F6500 w domu :)

tdx

New member
Bez reklam
- Solves Network Connection Issue with Wireless Router.
- Improves Picture Quality.
- Solves the issue Screen Mirroring does not work.
- Solves the issue Digital Clean View does not work correctly.

Ci co pisalli że im TV strzela i pyka TV już tak nie piszą UT działa szybko :D zresztą wystarczy przejrzeć ostatnie 60 stron ;)
 

tomaszhajduk

New member
Witam,

Jako, że tv ma wejście na cam ci+ chwiałbym to wykorzystać i podpisac umowę z np. cyfrowym Polsatem.

W związku z tym mam pytanie:

1.czy oprócz CP są inni dostawcy którzy podejdą mi pod ten TV (z tego co wiem nc+ odpada chyba, że się mylę);

2.Czy ktoś odbiera tv satelitarna poprzez cam ci+ na tym tv? jak to działa w praktyce, jakieś porady, ostrzeżenia?

Dzieki za pomoc.
 

prezy

New member
Bez reklam
Witam,

Jako, że tv ma wejście na cam ci+ chwiałbym to wykorzystać i podpisac umowę z np. cyfrowym Polsatem.

W związku z tym mam pytanie:

1.czy oprócz CP są inni dostawcy którzy podejdą mi pod ten TV (z tego co wiem nc+ odpada chyba, że się mylę);

.
NC+ też ma nową ofertę od 2 miesięcy. Nazywa się NC+ mix z dekoderem na własność. W opcji możesz wybrać moduł NC+ CAM.
Telewizory Samsung są certyfikowane przez NC+. Mają już wbudowaną listę kanałów dla NC+.
Chodzi o linię ES oraz F.
W CP nie ma certyfikatu. Dostosowane są TV Sony i LG.
 

chudy007

New member
Moduł

ja posiadam spliter clone+ , zamówiłem dzisiaj Aston 2.26 (moduł) i TV oczywiści f6500:p przetestuje to zapewne w piątek jak wszystko dojdzie :p trzymajcie kciuki

Pozdrawiam
 

szarlejak

New member
ja posiadam spliter clone+ , zamówiłem dzisiaj Aston 2.26 (moduł) i TV oczywiści f6500:p przetestuje to zapewne w piątek jak wszystko dojdzie :p trzymajcie kciuki

Pozdrawiam

Ja dodam od siebie, że w drodze wyjątku z tego co zauważyłem na forum, mój TV nie wykrywa ASTONA 2.26, więc proponuję nie kupywać pochopnie tylko sprawdzić czy wykrywa moduł wykorzystując możliwość zwrotu przy zakupie przez internet. Oczywiście stary moduł Cyfry działa jak należy.

Co do odbioru satelity to nie działa wyszukiwanie kanałów wyłącznie niekodowanych, wyszukuje wszystko, ale to akurat w każdym modelu. Przełączanie między DVB-S a DVB-T poprzez wejście w menu i opcje bodajże nadawanie. Nieskomplikowane choć dałoby się prościej za pomocą jednego klawisza ;-)
 

chudy007

New member
kupiłem przez internet , jeszcze przed kupnem wysłałem wiadomośc z zapytaniem czy nie będzie problemu ze zwrotem jeżeli coś będzie nie tak:> więc w razie co zwrócę. ale posiadasz stary moduł cyfry do splitera czy normalnie to nc+ ? ja mam clone+
 
Właśnie dzisiaj do mnie przyjechał 40f6500.
Pierwsze co chciałem sprawdzić to czy występują te jaśniejsze/ciemniejsze plamki.
I powiem szczerze że widać te plamki,ale jeżeli ktoś siedzi powyżej 1,5m od tv to prawie są nie zauważalne.Też na środku(trochę w lewo)widać jakiś ciemniejszą część.Co myślicie?
p8d8.png
 
@UP
56cm.

Co do pytania tdx-to ustawienia standard ,ale też próbowałem poprzestawiać trochę i czym jaśniej ustawię tym mniej widać te plamki.
A jak można sprawdzić matryce?

Ogólnie z telewizora jestem strasznie zadowolony,głośniki mają taką parę ,że OHOHO :D i 3d cudowne jak w kinie,tylko jeżeli wchodzę np.na przeglądarkę gdzie jest biały obraz to trochę martwią mnie te ciemniejsze miejsca.W rogach to jeszcze nic,tylko ta część na środku.
 
Ostatnia edycja:

szarlejak

New member
kupiłem przez internet , jeszcze przed kupnem wysłałem wiadomośc z zapytaniem czy nie będzie problemu ze zwrotem jeżeli coś będzie nie tak:> więc w razie co zwrócę. ale posiadasz stary moduł cyfry do splitera czy normalnie to nc+ ? ja mam clone+

Moduł Cyfry Cam niebieski - aktualizacja 11.
NC+ w MIX-ie - moduł sparowany z karta, więc spliter nie będzie działał, podobnie jak na najnowszym module Cyfry (szarym).

Jeśli Aston nie będzie działał to musi moduł Cyfry niebieski.
 
Dzisiaj wieczorkiem zacząłem oglądać film 3d i po skończeniu seansu-wszedłem na przeglądarkę i mnie zamurowało.Widzicie to?

tb20.jpg


adbb.jpg


Resetowałem ustawienia obrazu,wyłączałem tv z kilka razy i nic...,taki obraz jest na smart hub,z pendriva i z komputera.
Co mam robić?
 

TV3D

New member
Bez reklam
@Yamakasi512 sprawdż matryce!

ale coś mi się wydaje,żę będzie Zwrot:confused:




Wejście w menu serwisowe
TV na standby
wciszkasz po kolei na pilocie:
info menu mute power



po pojawieniu się menu wciskasz raz OK interesuje się tylko:
zakładka TYPE! i podaj co tam masz?
 
Ostatnia edycja:
Dzisiaj,nówka przyjechała.
Przez pierwszą godzinę jeszcze wszystko było ok,dopiero po obejrzeniu filmu pojawił się ten pasek.To co wysyłać na gwarancję?Ciekawie będzie jak nowy tv dostanę również z taką matrycą.
 
Ostatnia edycja:
Do góry