Od dziś testuje 46F6500 w domu :)

Tomek M.

New member
Czy posiada ktoś z Was TV Samsunga model UExxF6xxx z oznaczeniem "Version No: 02" na naklejce znamionowej telewizora (z tyłu obudowy) oraz z matrycą produkcji Samsunga?

Mój egzemplarz UE46F6500 posiada oznaczenie "Version No: 2" oraz matrycę produkcji AUO Corp. Ciekawe czy zawsze należy łączyć te dwa fakty? Ciekawe czym jeszcze różnią się te wersje?
 

ander8

New member
Zaktualizowałem dzisiaj dekoder do wersji -128 i włączyłem listę "moje nagrania". Po naciśnięciu more>menu (STB) włącza się menu dekodera.
Kurde to czemu u mnie po wscisnieciu Menu STB wlacza mi sie Nportal??Co jest nie tak? Aha ja mam Ten czarny Turbodekoder z dyskiem 500GB Taki jak N miala od poczatku w swojej ofercie.
 

Madas

New member
Bez reklam
fotki z kilku ujęć różnych programów, coś tam minimalnie widać w rogach. Ustawienia jak ze strony 28 z minimalnymi kosmetycznymi zmianami
 

Attachments

  • DSC03089.jpg
    DSC03089.jpg
    33,6 KB · Wyś: 105
  • DSC03096.jpg
    DSC03096.jpg
    42,1 KB · Wyś: 124
  • DSC03097.jpg
    DSC03097.jpg
    42,3 KB · Wyś: 108
  • DSC03087.jpg
    DSC03087.jpg
    45 KB · Wyś: 132
  • DSC03102.jpg
    DSC03102.jpg
    38,6 KB · Wyś: 98
  • DSC03094.jpg
    DSC03094.jpg
    40,8 KB · Wyś: 101

Artus3d

New member
Witam.Nie mogłem już wytrzymać i się zalogowałem.Ja kupiłem 46f6640 w MM.Ale czytając to wszystko pomyślałem Ja pier....co tu kupić,albo ciemne rogi,albo chmurki,albo matryca,co tam kupię to zwrócę.I powiem tak matryca samsung,zero chmurek,a co do ciemnych rogów to pokazywałem żonie,bratu i tylko ja coś tam widzę i wiecie co mi powiedzieli że bym sobie walnął drina bo sobie strzepałem mózg tym czytaniem o tym TV i tak go kupiłem i jestem zadowolony(przepraszam to nie f6500) może dla tego.Ale tdx Ty naprawdę masz pojęcie o Tv.Szacun.Pozdro...
 

snajper21

New member
udalo mi sie jakos udostepnic w koncu filmy z kompa , i teraz maly problem z napisami , sciagam zawsze z napiprojekt no i sa wczytywane tylko zamiast polskich liter (nie wszystkich) sa jakies hieroglify. Czy trzeba konwertowac te napisy na jakis format konkretny? Jesli tak to jaki i czym ? :)
 

walimar

New member
Kurde to czemu u mnie po wscisnieciu Menu STB wlacza mi sie Nportal??Co jest nie tak? Aha ja mam Ten czarny Turbodekoder z dyskiem 500GB Taki jak N miala od poczatku w swojej ofercie.

Mój f6510 współpracuje z dekoderem Philips DSR-7201 - PRV 250 GB i z pilota uniwer. włącza się menu dekodera - opcji Nportal w ogóle nie mam. Widać jakaś różnica w oprogramowaniu dekoderów.
 

prezy

New member
Bez reklam
Wszystko się zgadza. Drobne defekty obrazu dla większości są w ogóle niezauważalne.
Ludzkie oko ma zdolność do całkowania i te małe niedociągnięcia przy dobrej odległości są naprawdę znikome.
Jeżeli ktoś jest koneserem obrazu to z pewnością się czegoś dopatrzy i wydaje mi się, że te wszystkie uwagi na temat tv właśnie po to są.
 

Madas

New member
Bez reklam
ja jestem mimo wszystko bardzo zadowolony z jakości obrazu pomijając te minimalne zonki, a z TV jestem mega zadowolony to już mój kolejny Samsung może niebawem z ciekawość kupię sobie Panasa ST60 do drugiego pokoju to będę miał bezpośrednie porównanie:)
wyrażać zdanie powinien każdy kto ma coś sensownego do powiedzenia
 

mangusta28

New member
Witam.

Chciałem podziękować wszystkim, a w szczególności podziękować tdx.
Właśnie dołączyłem do grona posiadaczy 46F6500 i wstępnie muszę przyznać, że tv mi się spodobał.
Porównuję ustawienia (te ze str.28 od tdx) do tych z TV i szukam czegoś dla siebie.
Mam pytanie, czy warto robić aktualizację oprogramowania, czy jechać na dostarczonym z TV ? Są jakieś znaczne różnice, czy aby tylko kosmetyka.
 
Do góry