Od dziś testuje 46F6500 w domu :)

crisdragon

New member
a sa jakies duze roznice miedzy modelami F6800, F6670, F6650, F6640, F6510 no i najwazniejszy z tematu F6500?, bo juz prawie jeste pewny zakupu F6500, tylko chce sie dowiedziec czy moze jednak warto do ktoregos z powyzszych modeli doplacic
 

snajper21

New member
@rogal3 coś dziwne wnioski wyciągasz 4 ostatnie litery to tunery i na jaki kraj dany model jest. żadnych inforacji o Hz tam nie ma....

@andrzej823 sformatuj dysk na PC i dopiero później na TV

@snajper21 włączyłeś udostępnienie plików i folderów?

tak wlaczone jest , tak jak pisalem tv widzi moj komputer z jakims tam folderami ale nie widzi tego co trzeba

zapory powylaczalem dalej nic

I tak wogole to powinienem tego szukac wlasnie w w "source"? czy gdzies indziej
 

tdx

New member
Bez reklam
a dodałeś katalogi które chcesz żeby były widoczne przez DLNA?


Tak w source powinieneś mieć dodatkowe źródło serwer dlna

[youtube]4Iry-9hwfhQ[/youtube]
 

snajper21

New member
a dodałeś katalogi które chcesz żeby były widoczne przez DLNA?


Tak w source powinieneś mieć dodatkowe źródło serwer dlna

[youtube]4Iry-9hwfhQ[/youtube]


dodalem katalog w tym programie samsung pc share i ten sam katalog jako udostepnianie w grupie domowej i jak wchodze na tv w siec czy to widocznej jako moj komputer czy w sagema (moj router) to sa jakies inne foldery video -puste , nie te udostepnione przeze mnie
 

crisdragon

New member
sa jakies duze roznice miedzy modelami F6800, F6670, F6650, F6640, F6510 no i najwazniejszy z tematu F6500?, bo juz prawie jeste pewny zakupu F6500, tylko chce sie dowiedziec czy moze jednak warto do ktoregos z powyzszych modeli doplacic
 

TV3D

New member
Bez reklam
no właśnie o to chodzi, raczej w podobnej cenie nic lepszego nie znajdę... chyba ze macie coś godnego polecenia

też niedawno szukałem i myślałem o zmianie marki lecz w cenie do ok 3200 nie udało mi się poszukać czegoś co mnie zadowoli w roz 46"


Cytat posta z innego Forum"


Kupowanie LED-a to aktualnie loteria

Za ciężko zarobione pieniądze możemy natrafić na urządzenie, które nie jest w stanie poprawnie wyświetlić nie tylko jednolitej czerni, ale nawet jednorodnej ciemnej szarości. I to w XXI wieku! Ponieważ dla wymagających użytkowników, kinomaniaków, koneserów, wideofilów czy purystów taka cecha wada jest absolutnie nie do przyjęcia pozostaje jedynie upewnić się, że sklep w którym kupujemy wymarzonego LED-a zgodzi się przyjąć go z powrotem i oddać nam pieniądze. Alternatywą jest zakup jednego z telewizorów plazmowych, których problem nie dotyczy.

I jeszcze jedno: pamiętajmy, że na dobrą wolę producentów raczej nie ma co liczyć. Clouding to przecież „cecha, nie wada”.[/B]

Teraz już wiem jaką alternatywną technologię mam wybrać!

Taki TV już można kupić w cenie F6500
 
Ostatnia edycja:

Madas

New member
Bez reklam
TV3D myślałem też o plazmowym ale zdecydowałem się na LED (pokój 14m2) bo jeśli porównywać LEDy to Samsung wygrał z konkurencją
może następny będzie plazmowy :)
 

tdx

New member
Bez reklam
Cytat posta z innego Forum"




Teraz już wiem jaką alternatywną technologię mam wybrać!

Taki TV już można kupić w cenie F6500

:) tym bym sie nie przejmowal skrajne oceny nalezy zawsze odrzucac... jak ktos pisze ze jakis tv jest taki cacy to albo to jedyny tv jaki widzial albo mija sie z prawda...
Zyjac z tv jestem w stanie zdyskredytowac kazdy jeden model :)
A bez napinania sie sie :)

Wysłane z mojego GT-I9100
 

TV3D

New member
Bez reklam
:) tym bym sie nie przejmowal skrajne oceny nalezy zawsze odrzucac... jak ktos pisze ze jakis tv jest taki cacy to albo to jedyny tv jaki widzial albo mija sie z prawda...
Zyjac z tv jestem w stanie zdyskredytowac kazdy jeden model :)
A bez napinania sie sie :)

Wysłane z mojego GT-I9100


Ok,więc bez napinania się powiem tak,że ja też dałem się nabrać i kupiłem F6500 a teraz żałuję:neutral:

Podaje linka to sobie sami poczytajcie:

ZACHMURZONE LEDY
ZACHMURZONE LEDY | TV TEST
 

tdx

New member
Bez reklam
Wiem najbardziej denerwowal cie weeb.tv

Teraz tez pytales o ledy i zapewne myslisz ze bedzie inaczej...

Bez napinania sie wez plazme i badz zadowolony... pisze powaznie i bez zlosliwosci. Po to jest wybor...

Wysłane z mojego GT-I9100
 

TV3D

New member
Bez reklam
Wiem najbardziej denerwowal cie weeb.tv

Tu nie chodzi tylko o weeb.tv,ale za TV który kosztował 2600 zł czegoś w zamian się oczekuje a tu co!

Chmury ,chmureczki ... jak będę chciał to ogładąć to puszczę sobie serial czarne chmury:)
pisze powaznie i bez zlosliwosci.

Powiem tak cenia-czyni-cuda
 
Ostatnia edycja:

tdx

New member
Bez reklam
Pisales o weeb tv..Czego zatem oczekiwales? Za 2600? :)

Ja swoja 32B650 kupowalem za 3600... :)

Wysłane z mojego GT-I9100
 
Ostatnia edycja:

rogal3

Member
Pytałem juz wcześniej i dostałem odpowiedź ale nie mogę teraz tego znaleźć więc pytam ponownie : skąd mogę pobrać jakiś plik, który z pena odpale w sklepie na tv i sprawdzę jak wyświetla wszystkie kolory?

Wysyłane z mojego SM-N9005 za pomocą Tapatalk 2
 

TV3D

New member
Bez reklam
Pisales o weeb tv..Czego zatem oczekiwales? Za 2600? :)

Zastanawiające jest to czemu tak bronisz tego modelu?
hmm...:niewiem:

Jeszcze jedna sprawa ,kupowanie tego samsunga F6500 i nie tylko tego modelu przypomina mi zabawę w zgaduj-zgadula tzn: z jaką matrycą go kupiliśmy ? samsunga czy NIE?

ale to nie ma dużego znaczenia bo i tak zachmurzone matrycę będą w mniejszym lub większym stopniu!
http://www.tvtest.pl/ledowy-skandal/


Ja już postanowiłem ,jak tylko pozbęde się tego modelu Samsung UE40F6500
to kupuje Samsung BD-F6500
a do tego Panasa ST60 :)

...a tu podaje cytat, jeden z wielu na ten temat:
Wczoraj wymieniłem Samsunga UE46F6640 właśnie na tego Panasa i jestem w szoku ;]
W takich pieniądzach nie znajdziemy czegoś innego z taką jakością obrazu, a mi przede wszystkim na tym zależało.



Jeżeli komuś zależy na jakości obrazu, to szczerze polecam.
Powyższy samsung przy Panasie, to taka paczka cukierków, niby wow bo funkcje głosowe itp. a ja chce

cieszyć oko wyświetlanym obrazem, a nie gadać do pilota ;]

lub trochę dołożę do Panasa GT60

To tyle w tym temacie
Pozdrawiam Wszystkich
 
Ostatnia edycja:

dominvip

New member
Zastanawiające jest to czemu tak bronisz tego modelu?
hmm...:niewiem:

Jeszcze jedna sprawa ,kupowanie tego samsunga F6500 i nie tylko tego modelu przypomina mi zabawę w zgaduj-zgadula tzn: z jaką matrycą go kupiliśmy ? samsunga czy NIE?

ale to nie ma dużego znaczenia bo i tak zachmurzone matrycę będą w mniejszym lub większym stopniu!
http://www.tvtest.pl/ledowy-skandal/


Ja już postanowiłem ,jak tylko pozbęde się tego modelu Samsung UE40F6500
to kupuje Samsung BD-F6500
a do tego Panasa ST60 :)

...a tu podaje cytat, jeden z wielu na ten temat:


lub trochę dołożę do Panasa GT60

To tyle w tym temacie
Pozdrawiam Wszystkich

Daj już na luz, bo męczysz

Wysłane z mojego HTC Desire X za pomocą Tapatalk 4
 

tdx

New member
Bez reklam
@TV3D
Matryce PSA Samsunga masz w Sonym w905 :), Philipsie PFL8008 w Panasie masz AUO i LG :) >> to tak tylko tytułem zgadywanki...
 

prezy

New member
Bez reklam
Sony W905 ma matryce samsunga? Myślałem że współpraca Sony z Samsungiem dawno się skończyła i wszystko leci na LG. Może tylko ten model?
@tdx jesteś pewien?
To co twierdzisz tłumaczyłby tak wielkie różnice pomiędzy W"9" a W"8"
 

tdx

New member
Bez reklam
Sony W905 ma matryce samsunga? Myślałem że współpraca Sony z Samsungiem dawno się skończyła i wszystko leci na LG. Może tylko ten model?
@tdx jesteś pewien?
To co twierdzisz tłumaczyłby tak wielkie różnice pomiędzy W"9" a W"8"

To nie temat o tym ale masz to choćby w teście modelu 55W905 ze stronki
Sony Bravia KDL-55W905A: Review

Unlike the HX853 series, the W9 doesn't have an S-PVA panel. Instead, it uses a PSA panel made by Samsung.
 
Do góry