Od dziś testuje 46F6500 w domu :)

rogal3

Member


Jak widać co innego model co innego kod modelu co innego typ :)

Wracając do różnicy między SSX a nie SSX. Otóż SSX to 600Hz - nie SSX to 400Hz. Czy ta różnica jest zauważalna? I jeśli tak to w jakich warunkach?

PS. Samsung podaje że obydwa telewizory zużywają średnio 82W, przy czym SSX oznaczony jest jako grupa energetyczna A, a nie SSX jako A+. Nie mam pojęcia czy Samsung sam nie wie co sprzedaje czy ja nie mam pojęcia co jeszcze jest brane pod uwagę klasyfikujac tv pod względem klasy energetycznej.

Ostatnie pytanie : 55f6500 za 969€ czy 55f6500SSX za 999€? Co brać? I czy w ogóle brać? W tej cenie coś lepszego znajdę?

Wysyłane z mojego SM-N9005 za pomocą Tapatalk 2
 

snajper21

New member
Skonfigurowalem PC Share Manager wg tego linka Konfiguracja PC Share Manager - YouTube i teraz pytanie co dalej? Gdzie w telewizorze znalesc ten udostepniony folder?? Wchodzac w zrodla mam swoj komputer ale tylko jako udostepniony w sieci z 3-4 folderami bodajze z windows media player, no ale nie ma tego folderu udostepnionego przez PSM.....Gdzie tego szukac ?
 

tdx

New member
Bez reklam
@rogal3 coś dziwne wnioski wyciągasz 4 ostatnie litery to tunery i na jaki kraj dany model jest. żadnych inforacji o Hz tam nie ma....

@andrzej823 sformatuj dysk na PC i dopiero później na TV

@snajper21 włączyłeś udostępnienie plików i folderów?
 

Kajtus

New member
masz jeszcze do ustawienia w systemie zapore. W linuksie zakładka firewall, w windows centrum sieci i udostępniania, chyba że masz zainstalowany program antywirusowy z zapora typu "Internet Security"

Wysłane z mojego GT-I9100
 

BG56

New member
Witam
Od kilku dni posiadam Samsunga UE55F6770 - czy ktoś mógłby mi pomóc w jego skalibrowaniu - chociaż wyjściowe dane na których można by poeksperymentować.
 

TV3D

New member
Bez reklam
Wracając do różnicy między SSX a nie SSX. Otóż SSX to 600Hz - nie SSX to 400Hz. Czy ta różnica jest zauważalna? I jeśli tak to w jakich warunkach?

PS. Samsung podaje że obydwa telewizory zużywają średnio 82W, przy czym SSX oznaczony jest jako grupa energetyczna A, a nie SSX jako A+. Nie mam pojęcia czy Samsung sam nie wie co sprzedaje czy ja nie mam pojęcia co jeszcze jest brane pod uwagę klasyfikujac tv pod względem klasy energetycznej.

Ostatnie pytanie : 55f6500 za 969€ czy 55f6500SSX za 999€? Co brać? I czy w ogóle brać? W tej cenie coś lepszego znajdę?



Napisałeś tak: Wracając do różnicy między SSX a nie SSX. Otóż SSX to 600Hz - nie SSX to 400Hz. Czy ta różnica jest zauważalna?

O jaką różnicę Ci chodzi?

Hej, czy ktoś wie jaka jest różnica pomiędzy modelem UE46F6500 a UE46F6500SS ? Jest w ogóle jakaś? W różnych sklepach spotyka się opis modelu z SS albo bez na końcu, czy warto na to zwracać uwagę? Szykuje się wlaśnie do zakupu tego modelu. ;)

Nie ma żadnej różnicy:)




Najlepiej kupcie F6770 i będzie miodzio:eek:k:
 
Ostatnia edycja:

chudy007

New member
avans

po 2 miesiacach kryzysu finansowego nareszcie mogę sobie kupić tv , poleca ktoś może jakiś sklep ? myślę o avans kosztuje tam 2500 zl ;) ktoś tam moze kupowal? jak z matrycą w tym sklepie i z dostawą, lepiej zamówić w sklepie czy może że z dowozem?

pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

TV3D

New member
Bez reklam
po 2 miesiacach kryzysu finansowego nareszcie mogę sobie kupić tv , poleca ktoś może jakiś sklep ? myślę o avans kosztuje tam 2500 zl ;) ktoś tam moze kupowal? jak z matrycą w tym sklepie i z dostawą, lepiej zamówić w sklepie czy może że z dowozem?

pozdrawiam

Zamawiałem przez Neta w sklepie internetowym (AVANS) , a odbiór był w ich sklepie.



W domu jednak Sam sprawdziłem i tu dzięki koledze @tdx upwniłem się ,że faktyczne F6500 ma matrycę samsunga!

Co chodzi o białe chmurki to jednak są widoczne na czarnym tle ,szczególnie w lewym dolnym rogu TV.

Teraz myślę o zakupie innego TV z troche wyższej półki:) a tego trzeba sprzedać8)
 
Ostatnia edycja:

chudy007

New member
w moim miescie jest mały oddzial avansu ,przejde sie jutro i dowiem sie co i jak;) dzieki wielkie za odpowiedz, a za ile bedziesz sprzedawal?; p i co masz na oku
 

TV3D

New member
Bez reklam
w moim miescie jest mały oddzial avansu ,przejde sie jutro i dowiem sie co i jak;) dzieki wielkie za odpowiedz, a za ile bedziesz sprzedawal?; p i co masz na oku

Na Twoim miejscu mocno bym się zastanowił nad kupnem tego modelu?
TV nie jest bez wad,ale każdy jakieś ma:confused: To jest moje subiektywne odczucie.



Poczytaj Forum ze zrozumieniem a może coś dostrzeżesz :roll:




Ps:Jak coś pisz na PW.
 

Madas

New member
Bez reklam
też niedawno szukałem i myślałem o zmianie marki lecz w cenie do ok 3200 nie udało mi się poszukać czegoś co mnie zadowoli w roz 46"
 
Do góry