Od dziś testuje 46F6500 w domu :)

mangusta28

New member
Czy Produkt przeznaczony na niemiecki rynek dystrybucyjny posiadał będzie TVN Player, iplę itp. ?
Wydaje mi się, że raczej będzie miał niemieckie programy tego typu, ale chcę mieć pewność.
Chodzi mi o Samsung 46F6500 jaki jest w agito ?
 

mangusta28

New member
Region code i jestes w domu :)

Wysłane z mojego GT-I9100

Więc czym się różni dystrybucja niemiecka od polskiej ?
Czyżby tylko ustawieniem Region code i już :bober: Na 100% będzie śmigać ipla, tvnplayer, tvp vod itd ?
A słyszałeś może coś o rozszerzeniu gwarancji Easy Protect Extended Warranty ?
 
Ostatnia edycja:

mangusta28

New member
Nie bardzo rozumiem różnicę między tymi, co dodają w sklepach po 650 zł za przedłużenie gwarancji do 5 lat, a tym tutaj co napisałem wyżej, gdzie cena to niecałe 300zł.

Czyżby sklepy jeszcze i na tym drugie tyle zarabiały ??
 

tdx

New member
Bez reklam
Napisałem różnica jest w amortyzacji poszukaj na forum był ten temat poruszany jedni w 5 roku dają 100% ceny TV inni 50% stąd różnica w składce
 

szarlejak

New member
A o co pytasz bo kontekstu nie zlapalem :)

Wysłane z mojego GT-I9100

Czym się różnią matryce między f6400 a f6500? Czy np podświetleniem, na tym forum pisało, że są inne jednak dokładnie nie znalazłem jaka jest różnica. Natomiast na zagranicznym forum znalazłem że obie mają takie samo podświetlenie, ale być może różnica tkwi gdzieś indziej.

Przy 46 calach między tymi dwoma modelami różnica cenowa około 250 zł i wiadomo tuner dvb-s ale czy jeszcze coś jest. Oczywiście chodzi mi o matryce.
 

walimar

New member
sparowałem pilota uniwersalnego z dekoderem NC+ DSR-7201. Wszystko ładnie działa oprócz jednego. Gdy wyłączam dekoder przy pomocy pilota uniwersalnego to on się zwaiesza i niczym go nie można włączyć, pomaga jedynie odłączenie dekodera od sieci. Wyłączenie przy pomocy pilota orginalnego nie sprawia już tego problemu. Gdzie szukać problemu ?. Jak skasować parowanie pilota z dekoderem. Myślałem że to usterka dekodera i nawet wymieniłem go w salonie na nowy ale jest t samo.
 
Do góry