Od dziś testuje 46F6500 w domu :)

tdx

New member
Bez reklam
Trzeba siedzieć dostatecznie blisko żeby nie widzieć ramki, efekt jest głębia jest mało jest wychodzenia na zewnątrz choć to tylko SBS
Mając oryginalne filmy 3D na BR jest jeszcze lepiej :) ale ja osobiście nie lubię 3D
 

tdx

New member
Bez reklam
Madas na plus
+ podświetlenie
+ SMART 2.0 (2piloty/www/aplikacje/sterowanie głosem/dlna/F recomendation)
+ sterowanie (telefon tablet/screen mirroring
+ OSD (szybkość działania + odpalania)
+ sterowanie innymi urządzeniami za pomącą 1 pilota
+ lepsze 3D w stosunku do D6500 ;)

na minus w stosunku do D6500
Brak ultra clear panel i to jest cholera widać.....
 
tdx

Jakiego uzywasz trybu auetntykacji polaczenia bezprzewodowego i jakiego szyfrowania w routerze? ja mialem wpa2 aes i tv nie byl w stanie polaczyc sie z routerem. Jak zmienilem na wpa 128 bitowy to jest ok ale powiem szczerze jakos nie lubie tego archaicznego zabezpieczenia
 

TV3D

New member
Bez reklam
tdx

Jakiego uzywasz trybu auetntykacji polaczenia bezprzewodowego i jakiego szyfrowania w routerze? ja mialem wpa2 aes i tv nie byl w stanie polaczyc sie z routerem. Jak zmienilem na wpa 128 bitowy to jest ok ale powiem szczerze jakos nie lubie tego archaicznego zabezpieczenia

Wy mówicie o zabezpieczeniu WiFI WPA/WPA2 Persolal czy TV macie podłączony po LAN?
 
@tdx
WPA personal czy WPA2-personal? jakiego dokladnei szyfrowania uzywasz? wpisywales recznie jakies dane typu adres ip, maska podsieci, brama oraz serwer dns? u mnie wyskakuje info ze "nie mozna polaczys sie z siecią. Spróbuj nastepujacego sposobu.
-Sprawdz klucz zabezpieczen w rotuterze bezprzewodowym oraz poprawnosc ustawien protokolu IP (ustawienia IP).
-Aby uzyskac wiecej informacji, skontaktuj sie z uslugodawca internetowym."
Adres MAC jakis sie wyswietla ale jest inny niz w menu routera jak wejde przez strone internetowa na opcje routera. Tak powinno byc? adres IP jaki sie wyswietla to 169.254.162.90, maska podsieci jaka sie wyswietla to 255.255.0.0 a brama i serwer dns maja wartosci 0.0.0.0. czyli chyba nie sa ustawione. Jak mozna to wszystko ustawic?;/
 

tdx

New member
Bez reklam
Ja mam wpa na automacie sie wykrywa choc lepiej ustawic ip na stale szybciej sie smart wlacza u Ciebie brama domyslna powinna byc ip routera

Wysłane z mojego GT-I9100
 
Do góry