Od dziś testuje 46F6500 w domu :)

ronnie10

New member
Czemu niektore opcje obrazu i dzwieku sa zaciemnione i nie monzna ich ustawiac?
Format dzwieku to jakic PCM czy cos. A dolby digital i inne nie aktywne.
Tak samo jest z niektorymi opcjami z obrazem nie idzie ich przestawic
 

tdx

New member
Bez reklam
jak coś nadaje w pcm tylko to tak zostaje jak masz film w DD to masz DD jak DTS to DTS możesz wybrać
zaawansowane Opcje obrazu są aktywne tylko na film i standard
 

TV3D

New member
Bez reklam
Czy można zmienić połóżenie tych IKON? według Siebie?
Wciskam na Pilocie Smart > MORE< i mam tak:
 
Ostatnia edycja:

waja12

New member
Czy ogólnie ten model f6500 jest godny uwagi bo zastanawiam się nad nim tylko że w 40 calach bo większego nie zmieszczę . miałbym go teraz za 2699 zł ,Czy może poszukać jakiś inny model samsunga w podobnej cenie.
 

qbek78

New member
Bez reklam
Nie, nie jest warty uwagi. Oni tu przez prawie 250 stron piszą jaki to nieudany model. Może wypadałoby przeczytać cały wątek. Dużo o plusach i minusach. Żeby nie było offtopa widzieliście ostatni spadek cen szczególnie modelu 55". Kurs walut czy wysyp tv spoza polskiej dystrybucji? Tak czy siak średnio 200 zł pospadały i nie piszę o redcoon gdzie od jakiegoś czasu był za ok. 4500.
 

groz

New member
f6500

Witam ja kupiłem 4 miesiące temu 40f6500 3D i nie mam żadnych zastrzeżeń do tego modelu, żadnych chmurek , pikseli czy jakich innych badziewi obraz jest czysty bardzo ładnie współpracuje z modułem,internet śmiga bez żadnych zacięć. :eek:k:Jestem zadowolony z zakupu
 

dominvip

New member
Witam

Czy ktoś z użytkowników posiada internet z Multimedii? Jak Wam "chodzą" aplikacje Smart typu TVN Player czy VOD TVP? Posiadam łącze 30 mega i bardzo często ww aplikacje przecinają lub wylaczaja się same. Brat posiada łącze w osiedlowej kablówce 12 mega i wszystko smiga.

Wysłane z mojego HTC Desire X za pomocą Tapatalk 4
 

tdx

New member
Bez reklam
dominvip najczęstszą przyczyną są zakłócenia sieci bez względu na prędkość łącza...
Grzebanie się jest długotrwałe i monotonne ale żeby Ci nie skłamać wczoraj bawiłem się F6770 na multimedii i wszystko śmigało jak powinno żadnych przycięć i innego badziewia...

próbuj na początku jeśli masz wifi pobawić się w optymalne ustawienie swojego routera...

Tak wygląda to u mnie. W cholere sieci... zmiana kanału na wyższy spowodowała iż 2 TV samsung nie ma problemów z odczytem danych po DLNA



Potem stale przy rożnych aplikacjach pingował bym TV sprawdził czy nie gubi pakietów (uruchamiał każdą aplikację która robi problem



Mi udaje się każdy przypadek kiepskiego działania SMART TV rozwiązać poprzez konfigurację routera...
 
Ostatnia edycja:

walimar

New member
Witam wszystkich serdecznie.
Wreszcie po kilku tygodniach przebrnąłem przez lekturę tego wątku i powiem szczerze, że jestem mocno zainteresowany zakupem 55F6500. Jedyna rzecz, która mnie jeszcze nurtuje są odbicia światła w matrycy. Wiem,że jest pół matowa. Mam bardzo jasny i słoneczny pokój i nie wiem czy ten telewizor się mi sprawdzi. Gdy niedawno padł mi TV musiałem wstawić awaryjny jeszcze CRT z błyszczącym kineskopem i w dzień jest baaaardzo denerwujące oglądanie. Wieczorem też widać odbicia oświetlenia w pokoju. Praktycznie z każdej strony telewizora są jakieś okna.
Zapytam więc użytkowników zwłaszcza tych z nasłonecznionymi pokojami, jak on się faktycznie sprawuje, bo wydać 5 tys. a później kląć przez parę lat to mi się nie uśmiecha.
Jeszcze jedno pytanie - czy samsung ma telewizory z typowo matowymi matrycami jak np. Sharp.
 

tdx

New member
Bez reklam
Cześć modele F dopiero od F7 mają Ultra clear panel (wysoki połysk)
F6xxx mają półmat natomiast bez problemu da się oglądać nawet w pełnym słońcu.... (zaleta led)
Natomiast gdy obraz będzie czarny odbicie będzie zawsze
 

Ospen

New member
Witam wszystkich serdecznie.
Wreszcie po kilku tygodniach przebrnąłem przez lekturę tego wątku i powiem szczerze, że jestem mocno zainteresowany zakupem 55F6500. Jedyna rzecz, która mnie jeszcze nurtuje są odbicia światła w matrycy. Wiem,że jest pół matowa. Mam bardzo jasny i słoneczny pokój i nie wiem czy ten telewizor się mi sprawdzi. Gdy niedawno padł mi TV musiałem wstawić awaryjny jeszcze CRT z błyszczącym kineskopem i w dzień jest baaaardzo denerwujące oglądanie. Wieczorem też widać odbicia oświetlenia w pokoju. Praktycznie z każdej strony telewizora są jakieś okna.
Zapytam więc użytkowników zwłaszcza tych z nasłonecznionymi pokojami, jak on się faktycznie sprawuje, bo wydać 5 tys. a później kląć przez parę lat to mi się nie uśmiecha.
Jeszcze jedno pytanie - czy samsung ma telewizory z typowo matowymi matrycami jak np. Sharp.

Ja posiadam 6800 z dokładnie taką samą matrycą i też dość mocno nasłoneczniony salon, nie jest to wyjątkowo drażniące, ale widoczne i korzystanie z TV w pełnym tego słowa znaczeniu wymaga zaciągnięcia grubych, słabo przepuszczających światło zasłon / żaluzji. Poza tym wszystko ok.
 

ronnie10

New member
ogladam przewaznie pilke nozna tylko na ue46f6500.
Znacie sie na tych bajerach typu motion plus wyrazny ruch led itp. ??
bo cos nie widze roznicy w motion plus jak mam na wyrazny czy jak mam na wyrazny
 
Do góry