Od dziś testuje 46F6500 w domu :)

groz

New member
Co wy ciągle z tym cloudingiem czy bandingiem może ktoś napisze co można zrobić z dekoderem satelitarnym czy coś można zmodernizować czy tylko fabryka ??
 

tdx

New member
Bez reklam
meczyki.pl chodzą
kinomaniak.tv chodzi
zalukaj.tv chodzi
YouTube chodzi

Gier masz mnóstwo ze samsung apps
odpalałem kilka z nickelodeon ale tam jest większość sterowania awsd :) działać działają

Samsung nie ma matryc 50" więc to prawda
 

amlody

New member
Ciekawe ile będziesz szukał matrycy Samsunga bo wygląda na to, że nie jest to takie oczywiste :) a powiedzcie jak się robi zwrot tivi w sklepie internetowym to za pewne na własny koszt, ktoś się orientuje ile to kosztuje?

Ja zgłosiłem chęć zwrotu do sklepu, wysłali mi papiery, które dołączyłem do przesyłki. Za 46 calowego samsunga zapłaciłem 21zł za wysyłkę przez jeden z serwisów internetowych, pośredniczących w wysyłce. Bezpośrednio u kuriera jest sporo drożej.
 

skorup84

New member
Ktoś wie sķąd się biorą podpowiedzi wyświetlane po włączeniu wyszukiwarki (tej która się pojawia po dwukrotnym naciśnięciu recomm./search)? Większość z nich jest o charakterze erotycznym a w przypadku tv z którego korzystają młodsi domownicy wolałbym żeby one się nie pojawiały:) Ktoś wie jak to odfiltrować, ew wyłączyć całkowicie?

Drugie pytanie, działa Wam przycisk stb? Mi od wczoraj przestał i nie mam pojęcia czemu, pozostałe funkcje pilota uniwersalnego działają ok, mogę też głosem włączać/wyłączać dekoder a przycisk stb nie robi nic:-(
 

ronnie10

New member
Witam,
clouding można dobrze sprawdzić jedynie w domu (proponuje każdemu zakup przez net -10 dni)
Z tym dynamicznym "lub coś w tym rodzaju" to chyba żartujesz ? Jedynie Film i to sporo skorygowany
z Eco na min lub nawet średni mowa oczywiście o nocy.
Moje odczucia dotyczą 50" z matrycą AUO.

PS.
proponuję pobrać do testów w sklepie:

Bednarek "Cisza" (Official Video) - YouTube

Trochę katuje ustawienia TV.

Ja mam na dynamiczny plus wlaczone ECO na sredni
opcja film jest dlamnie dosc martwy obraz czyt szarawy
 

ronnie10

New member
Witam,
cóż o gustach w odbiorze ciężko również dyskutować , tak jak o designie.
Oczywiście tryb "Film" jest również do skalibrowania.

pozdr.

nie wiem czy mi sie ustawienia przypadkowo niepozmienialy, mialem na dynamiczny plus wlaczone oszczedzanie energii na sredni lub niski a terza wydaje mi sie ze jest za jasny obraz musze miec oszcz energii na wysoki bo oczy bola
 

SDman

Banned
nie wiem czy mi sie ustawienia przypadkowo niepozmienialy, mialem na dynamiczny plus wlaczone oszczedzanie energii na sredni lub niski a terza wydaje mi sie ze jest za jasny obraz musze miec oszcz energii na wysoki bo oczy bola

Przyzwyczaj oczy do trybu "film" spokojnie, powoli oko musi odsapnąć od "żarówki" z trybu
Dynamiczny .
Wyłącz czujnik oświetlenia, tryb "eco" ustaw na niski - znów daj czas na przyzwyczajenie oka.
Poszukaj tutaj ustawień koloru w trybie użytkownika (6 kolorów) i wpisz je zobacz czy będzie Ci
odpowiadać.
 

apri

New member
Na tym filmiku to podświetlenie wygląda całkiem dobrze. A możesz taki sam zrobić jak TV wyświetla biały obraz?

Ja dziś odesłałem swój TV i czekam na zwrot kasy.

Mam dokładnie to co miałeś na swoim. Nierówne podświetlenie, do tego dwa świecące piksele. Był jeden ale po kilku dniach niezbyt intensywnego oglądania wyskoczył drugi. Na dodatek wczoraj miałem okazję pooglądać i potestować po ciemku. Potężna chmura na pół ekranu na samym środku.
Matryca oczywiście AOU.

Coś się kolejne strony tematu źle przerzucają. Wcześniej czytałem, że odesłałeś jakimś kurierem a'la pośrednik. Możesz podrzucić namiary na PW? Nie chcę się w jakąś dziwną firmę wpakować bo sporo tego.

Zgłoszenie zwrotu wysłałem przed chwilą. Tego się po prostu nie dało oglądać.
 
Do góry