Od dziś testuje 46F6500 w domu :)

tdx

New member
Bez reklam
wielozadaniowość, w Samsung Smart Hub możesz np przeglądać internet i w tym samym czasie pobierać aplikacje
 

SDman

Banned
Też mnie ciekawi ta Toshiba. Mam sentyment po bance tej firmy która działa i działa i nie chce się popsuć :)

Wysłane z mojego LT22i za pomocą Tapatalk 2

Witam,
po konsultacjach i własnych odczuciach Samsung 46" jest lepszym wyborem od Toshiby.

Niewiadomą jest model 50"- jak on wypada w stosunku do 46" i czy "znacznie" gorzej.
Rozmiar 50" jest traktowany, przez wszystkich producentów niskimi seriami modelowymi -jedynie
Panasonic seria DT60 jest wyjątkiem i oczywiście plazmy.
Szkoda bo to bardzo fajny rozmiar i zawsze to 5-tka z przodu.
Przy modelu Samsunga 6770 w 50" odniosłem wrażenie, że jest gorzej niż na 46" (ostrość i głębia czerni).

Pozdr.
 

dominvip

New member
Czy jest jakaś aplikacja w sklepie smart która pozwala połączyć konto email tak aby tv odbierał pocztę?

Wysłane z mojego HTC Desire X za pomocą Tapatalk 4
 

dominvip

New member
Nawet nie sprawdzałem, chodzi mi raczej o automat, tak jak ma to miejsce podczas łączenia kont społecznościowych w koncie samsunga. I wtedy mam info z automatu podczas oglądania tv

Wysłane z mojego HTC Desire X za pomocą Tapatalk 4
 

yel1

New member
Czy mogę prosić o potwierdzenie:

ue46f6500 - matryca samsung
ue55f6500 - matryca samsung
ue50f6500 - matryca innego producenta

I drugie pytanie:
Odległość od TV - 2,5-3,0m. 50% kanały HD, 50% kanały SD
Jaką wielkość TV wybrać? Czy 46" czy 55" waham się czy na 55" da się oglądać kanały SD z takiej odległości?
 

konradbp

New member
Jakby ktoś chciał sobie sprawdzić motion plus jak działa na swoim TV oraz ewentualny banding

[youtube]QSVmxd3NtEA[/youtube]
Motion TV test - YouTube

[youtube]NxWeH-M3O6M[/youtube]
Banding TV TEST - YouTube


Motion Test, na każdym z ustawień TV widać rozmycia i drgania, czy to wyraźny czy standardowy czypłynny czy wyłączony. Rozmycia i drgania są inne ale występują przy każdym ustawieniu:/

Czym objawia sie banding? jak zaobserwować, że zjawisko występuję?
 
Ostatnia edycja:

henr

New member
Czy w modelu F6500 po podłączeniu słuchawek działa funkcja automatycznej regulacji
głośności? (czy oglądając telewizję w słuchawkach funkcja "Głośność automatyczna"
wyrównuje poziom dźwięku ?) Gdyby ktoś mógł sprawdzić, będę wdzięczny. Dzięki.
 

tdx

New member
Bez reklam
Czy mogę prosić o potwierdzenie:

ue46f6500 - matryca samsung
ue55f6500 - matryca samsung
ue50f6500 - matryca innego producenta

I drugie pytanie:
Odległość od TV - 2,5-3,0m. 50% kanały HD, 50% kanały SD
Jaką wielkość TV wybrać? Czy 46" czy 55" waham się czy na 55" da się oglądać kanały SD z takiej odległości?

Zgadza się, brałbym 55"

@konradbp ale widzisz różnice pomiędzy motion plus płynnym a wyłączonym prawda?
banding wygląda tak
http://farm4.staticflickr.com/3075/3118379936_6a2a9fcbd5_o.jpg

@henr tak ta funkcja działa na słuchawkach
 

konradbp

New member
Zgadza się, brałbym 55"

@konradbp ale widzisz różnice pomiędzy motion plus płynnym a wyłączonym prawda?
banding wygląda tak
http://farm4.staticflickr.com/3075/3118379936_6a2a9fcbd5_o.jpg

@henr tak ta funkcja działa na słuchawkach


Motion Test- widzę różnicę ale żadne z tych ustawień nie jest do końca dobre. Wcześniej miałem płynny ale po teście ustawiłem na wyraźny bo jest bardziej akceptowalny.

Jeśli chodzi o banding to jak bym miał takie pasy to bym się pochlastał:/
Ale muszę stwierdzić z przykrością iż mam coś takiego ale widoczne w minimalnym stopniu i tylko na jasnym tle. Widoczny tylko podczas ruchu kamery na jasnym tle. Nikt poza mną tego nie dostrzega więc chyba nie jest źle. Czy jakieś opcje obrazu lub ustawienia zaawansowane mogą to jeszcze zmniejszyć czy nic nie da się z tym zrobić?
 
Do góry