Od dziś testuje 46F6500 w domu :)

bigmar

New member
Redcoon odpisał:
"Samsung UE55F6500, pochodzi z dystrybucji europejskiej. "
Czy to znaczy że nie ma polskiej gwarancji?
Jakie są inne wady / zalety że to nie z polskiej dystrybucji?
 

qbek78

New member
Bez reklam
Redcoon odpisał:
"Samsung UE55F6500, pochodzi z dystrybucji europejskiej. "
Czy to znaczy że nie ma polskiej gwarancji?
Jakie są inne wady / zalety że to nie z polskiej dystrybucji?

O zaletach nie wiem za to o ile polityka serwisowa samsunga nie uległa zmianie to nie przyjmują zleceń gwarancyjnych bez polskiej karty gwarancyjnej.
 

bigmar

New member
O zaletach nie wiem za to o ile polityka serwisowa samsunga nie uległa zmianie to nie przyjmują zleceń gwarancyjnych bez polskiej karty gwarancyjnej.

Zadzwoniłem do redcoon. Pani powiedziała że gwarancja jest realizowana przez sieć serwisową z którą mają podpisaną umowę a główna siedziba serwisu jest Poznaniu. Gwarancja door to door.

Mnie martwi czy kupując taki tv z europejskiej dystrybucji nie będę pozbawiony możliwości korzystania w pełni ze smarta, dvb-t czy inne opcje nie będą uboższe lub nieaktywne.
 

Ivanez

New member
Mnie martwi czy kupując taki tv z europejskiej dystrybucji nie będę pozbawiony możliwości korzystania w pełni ze smarta, dvb-t czy inne opcje nie będą uboższe lub nieaktywne.

To dołóż 100 zł i kup gdzie indziej, chyba że taką ekstra cenę ci dali

Wysłane z mojego LT22i za pomocą Tapatalk 2
 

electro69

New member
U mnie kanały SD są rozmazane jak się ogląda z ~1,5m przy 2,5m jest w porządku
O ile ogólnie nie mam jakiś większych zastrzeżeń odnośnie obrazu SD na tym TV (wiadomo w jakiej beznadziejnej jakości jest nadawanych większość kanałów) ... to zgodzę się z Tobą, że jak z bliska zobaczyłem obraz w SD to też byłem w lekkim szoku ... pełno jakiś "zanieczyszczeń, zakłóceń" i zniekształceń w obrazie zwłaszcza blisko krawędzi matrycy .... siedząc niedaleko nie dało się tego oglądać ... natomiast na szczęście też oglądam TV z ok. 2,5 metra i już wtedy tych niedoskonałości nie widać ... mam telewizję satelitarną (Nc+).
Pozdrawiam
 

Beast_85

New member
Siema.
A może mi ktoś podpowie co do funkcji PIP ?
Myślałem , że to działa na zasadzie podglądu innego źródła ?
Mam odpalone na hdmi Diablo z kompa i sobie młócę ^^ Leci teraz mecz siatkówki i myślałem, że będę mógł sobie na dole włączyć podgląd na ten meczyk. Daje włącz PIP / antena kablowe (mam upc) / kanał pozostaje przygaszony z napisem brak i jest tylko czarny prostokącik na dole i nic sie nie da zmienić.. A zmieniając SOURCE normalnie przełącza między kompem a upc... Czy może ta funkcja do czego innego służy ? czy coś trzeba zmienić gdzieś w ustawieniach żeby to hulało ??
Będę wdzięczny za rade.

Pozdro
 

Beast_85

New member
No właśnie jakaś lipa jest. Daje włącz i co bym tam nie dał - naziemne / kablowe/ satelitarne itp cały czas nic nie ma :/ Jakoś da się z tym pokombinować ? porty pozmieniać ? tzn kable hdmi pozamieniać czy coś ? kablówke mam pod ten zółty hdmi1 chyba. a kompa pod hdmi 4
 

tdx

New member
Bez reklam
Samsung w serii F6xxx mam PIP 1 tunerowy oznacza to że masz np coś po HDMI i w oknie możesz mieć podgląd z DVB-T/C/S (czyli podpięte do TV kablem koncentrycznym)
Masz tak?
 

Tomassino

New member
Nie mam nic podpiete pod HDMI. Myslalem, ze uzywajac PIP bede mogl miec poglad co sie na innych kanalach dzieje.

Jesli tak nie jest, to PIP jest wg mnie bezuzyteczny...
 

tdx

New member
Bez reklam
2 osobne tunery zaczynają w serii F7 i F8

Ja mam po HDMI PS3/dekoder vectry/PC a w okienku pip mogę oglądać analog/DVB-T/C/S
 
Do góry