Od dziś testuje 46F6500 w domu :)

fausto1

New member
Bez reklam
A może i tym na 1104 zaczęło ciąć z dnia na dzień tak jak kolega mówi ze chodziło płynnie na1109 a z dnia na dzień się popsulo..

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
 

tdx

New member
Bez reklam
Ja miałem ok nawet na 1109 nic nie aktualizowałem bo wszystko mam ustawione na ręcznie a dziś widzę że tnie się....
 

fausto1

New member
Bez reklam
Dziwne cuda ale np. Nie wiem co było z YouTube, że nie działał przycisk return a w sumie nic się nie aktuwlizowalo i z dnia na dzień zaczął działać

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
 

TV3D

New member
Bez reklam
Jestes pewny? Niech sie moze wypowie odnosnie plynnoscia ktos kto ma 1104...

Napisałem wcześniej, 1104 sprawdzałem u kolegi a drugi F6500 z softem 1102 w markecie ME i jest OK
Na LG 42LA691 też działa stabilnie!

Napisalem maila do weeb.tv z opisaniem problemu z jakim borykaja sie uzytkownicy Samsung SmartTV - zobaczymy moze cos odpisza :D

No właśnie ciekawe czy EKIPA weeb.tv da jakiś odzew?
powinno im chyba zależeć:wink:
 
Ostatnia edycja:

dominvip

New member
Napisałem wcześniej, 1104 sprawdzałem u kolegi a drugi F6500 z softem 1102 w markecie ME i jest OK
Na LG 42LA691 też działa stabilnie!



No właśnie ciekawe czy EKIPA weeb.tv da jakiś odzew?
powinno im chyba zależeć:wink:

Ja pisałem do Weeb'a na samym początku problemu...miesiąc temu.
Dostałem automatyczną odp. że w ciągu 48h technik mi odpowie...
Do tej pory czekam....
 

fausto1

New member
Bez reklam
Myślę że im akurat mało zależy czy ich olejemy czy nie.. :) a tak z innej beczki, jest ktoś z was panowie po kalibracji tv?

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
 

arekw99

New member
mam sporo płyt dvd. chciałbym zgrac obrazy tych plyt, zgrac na NAS a potem odtwarzac na TV. Czy ten tv odtworzy z dysku NAS (poprzez dlna albo wi-fi) dvd z tych obrazów? nie chcialbym odtwarzac divix bo zalezy mi na dostepie do menu plyty
 

TV3D

New member
Bez reklam
Właśnie z tego co się orientuje to na samsungach jest problem z weeb.tv :?:
Sprawdzałem na LG LA660 / LA691 oraz na Panasonicu ET60E i tam takiego problemu nie ma :!:

Czy to jest zmowa samsunga:niewiem:
 

fausto1

New member
Bez reklam
Sam juz nie czaje, skoro z dnia na dzień przestało koledze działać to oprogramowanie też tutaj mało ma do rzeczy

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
 

Beast_85

New member
Siema :)
Ja mam inny problem natury technicznej. Czy jest jakaś metoda przewijania dłuższych fragmentów filmów, które lecą po DLNA ? Większość to .mkv. Czasem walnie jakiś error podczas oglądania (np ostatnio przy iron manie 3 koło 40 min czy Breaking Bad po 35 minucie) Czasem się uda, że odpala od ostatniego momentu a czasem muszę klikać i klikać i klikać albo smarować palcem po touch padzie :/ i przewija po te kilkadziesiąt sekund (15-20) wrrr.. I Czy przy .mkv po DLNA nie da się załadować txt ? Mowa ofc o Serviio bo WMP w ogóle nie trybi z .mkv..
Pozdrawiam.
A i u mnie weeb też klatkuje. Choć mi to nie przeszkadza bo nie oglądam tego, ale widzę że zbieracie info :)
 

logan1231

New member
Witam. Mam zamiar w najblizszym czasie kupic ten tv w rozmiarze 46 i mam pytanko gdzie lepiej kupic w sklepie stacjonarnym czy moze lepiej przez internet ( chcialbym go kupic w agito poniewaz jest tam dosc tanio i mam same mile wspomnienia z tym sklepem )

Wysłane z mojego LG-E975 za pomocą Tapatalk 4
 
Do góry