Od dziś testuje 46F6500 w domu :)

TV3D

New member
Bez reklam
Mylę się czy pomimo tego, że TV posiada dwa tunery, dvb-s i dvb-t to można korzystać tylko z jednego? Skorzystanie z drugiego wiąże się z przełączeniem sygnału w opcjach i wyszukaniem listy kanałów na nowo (z zastąpieniem poprzedniej listy)?

Masz rację ,sprawdzałem i jest tak jak napisałeś:???:
 

TV3D

New member
Bez reklam
Dokładnie tak. Kupiłem tv, dodatkowe funkcje działały dobrze, mówię tutaj o weeb. Pobralo mi aktualizacje i juz nie działa wiec mam prawo żądać aby działało.

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

W sprawie weeb.tv dostałem odpowiedż od Serwisu-samsunga!

Szanowny Kliencie
W imieniu firmy Samsung, serdecznie dziękujemy za kontakt.
W odpowiedzi na zgłoszenie pragniemy poinformować:

Uprzejmie informuję, że sprawa jest nam znana i została już zgłoszona do odpowiedniego działu. Obecnie trwają prace nad rozwiązaniem tego problemu. Kiedy inżynierowie rozwiążą problem zostanie wypuszczona nowa aktualizacja oprogramowania.

Z chęcią udzielimy odpowiedzi na ewentualne następne pytania.

Z poważaniem
Kamil Krygier
--------------------------------------------
Centrum Obsługi Klienta
Samsung Electronics Polska Sp. z o. o.
tel: 0 801 1SAMSUNG
0 801 172 678 (pon.-pt. 8-20, sob. 8-17)
New URL
 

cureman

Active member
Bez reklam
Byłem dzis w sklepie ze znajomym po ten tv ale kolega sie zastanawia nadal.Mam pytanie jak wyglada sprawa z kontrastem w tym modelu ? Czy jest na poziomie modeli Z seri ES ? .Z tego co wiem to jest troche inne podswietlenie w tym modelu ,czy aby kontrast nie jest gorszy w tym modelu?.Cena rewelka 1099 euro za 55 cali i 2x ok.3d.Jak dla mnie modele ES to najgorsze serie z ledow Samsunga.Dziekuje za pomoc (kolega ma metlik w głowie)
 

baasior

New member
Panowie mam pytanie, najlepiej do kogoś kto dobrze zna serie ES i wcześniejsze. Ja mam w domu es7000
wcześniej miałem es6800 ale oddałem bo tragedia. Chodzi mi o to że w serii es były strasznie blade kolory, wchodzące we fiolet, róż,
dziwne nasycenie obrazu oraz słabe kąty. W es7000 jest już UCP co niwelowało to i obraz już jest powiedzmy ok. Czy w serii F dalej nasycenie barw, kąty, jest takie samo czy juz lepsze, żywsze. Bo szukam tv dla mamy:) ma być nie za drogi i nie da rady kupić wysokiego modelu z ucp. W sklepie jak wł po usb film HD wydawało mi się że już jest ok ale to światło tam, wiadomo:)
 
Ostatnia edycja:

q148

New member
TDX, dzięki za radę, dzisiaj kurier wpadł do mnie z TV, kupiłem 46 cali (F6800 za 3001zł, czaiłem się na F6500, ale akurat trafiła się aukcja)jak polecałeś i faktycznie 40-stka mogłaby być za mała. Jak narazie podłączyłem PS3, granie na tym TV to bajka (GRID 2 wymiata), boska czerń, matryca podświetlona równomiernie. Filmy z pena po 700mb w trybie film wyglądają przyzwoicie, jestem mile zaskoczony. Muszę jeszcze kupić kabel do anteny, żeby sprawdzić jak wyglądają kanały z naziemnej.
Czy da radę wyłączyć pytanie "czy aktualizować do nowszej wersji", bo z tego co wyczytałem wielu ma problemy z nowym softem.
 

sampek

New member
jakos wlasnie f6800 ponawiaja sie oferty cenowo zbliżone do f6500.
czy one się różnią? specyfikacje na stronie Samsunga to chyba nie jest za dokładną bo przy obu jest ze maja dvb s. a f6500 z tego co tu czytałem nie ma?

krótkie pytanie jeśli f6800 i f6500 miałbym w tej samej cenie to brać f6800 czy 6500 w czyms może być lepszy?
 

konradbp

New member
I kolejne problemy, teraz jak chce oglądać filmy bezpośrednio z PC lub laptopa pojawia się następujący komunikat: Nie można zrealizować żądania. MEDIA PLAY powróci do ekranu głównego.

Piszę kolejne bo mam problem z youtubem, po jakimś czasie odtwarzania dźwięk nie nadąża za obrazem, są kłopoty z przewijaniem i przycina. TV podłączony kablem bezpośrednio pod modem.

Aha: Czy u Was też S-Recommendation pokazuje tylko programy i filmy z TVP1, TVP2, Polsat, TVN, TVN7, TV Puls?
Dlaczego nie pokazuje Discovery, TVN Turbo, National Geographic, Eurosport itd?

Może ktoś ma podobne problemy? Chyba trzeba będzie skonaktować się z serwisem Samsunga
 
Ostatnia edycja:

ak123

New member
--> bob1969
"W którym to sklepie sprzedają tv nie przeznaczone na polski rynek?"

redcoon.pl - pewnie dlatego, że to sklep działajacy w kilku krajach Europy zachodniej + Polska,
zaleta byla cena w lipcu był razem z przesyłka za 2435 zł (a za wersję 46 cali 3200 zł), a kolejny plus dotyczy calej elektroniki - dystrybucja na Niemcy tego samego modelu to bogatsze wyposażenie i brak wad wystepujących w dystrybucji na Europę środkowo wschodnią
 

moonalisa80

New member
Witam.
Czy podłączając Tuner Sat via. HDMI coś jeszcze muszę w TV zmienić. W tunerze mam HDMI i najlepsza jakość rozdzielczość. Coś mam jeszcze zmienić w TV. Zauważyłam że najlepszy obraz mam w trybie Film i jakoś dźwięk w tym trybie też najbardziej mi podchodzi.
 

tdx

New member
Bez reklam
I kolejne problemy, teraz jak chce oglądać filmy bezpośrednio z PC lub laptopa pojawia się następujący komunikat: Nie można zrealizować żądania. MEDIA PLAY powróci do ekranu głównego.

Piszę kolejne bo mam problem z youtubem, po jakimś czasie odtwarzania dźwięk nie nadąża za obrazem, są kłopoty z przewijaniem i przycina. TV podłączony kablem bezpośrednio pod modem.

Aha: Czy u Was też S-Recommendation pokazuje tylko programy i filmy z TVP1, TVP2, Polsat, TVN, TVN7, TV Puls?
Dlaczego nie pokazuje Discovery, TVN Turbo, National Geographic, Eurosport itd?

Może ktoś ma podobne problemy? Chyba trzeba będzie skonaktować się z serwisem Samsunga

Jaki serwer dlna masz? Dns wpisales 8.8.8.8 dla youtuba powinno zalatwic sprawe
Ssrecomedation wybrales dla jakiego operatora?
 

tdx

New member
Bez reklam
jakos wlasnie f6800 ponawiaja sie oferty cenowo zbliżone do f6500.
czy one się różnią? specyfikacje na stronie Samsunga to chyba nie jest za dokładną bo przy obu jest ze maja dvb s. a f6500 z tego co tu czytałem nie ma?

krótkie pytanie jeśli f6800 i f6500 miałbym w tej samej cenie to brać f6800 czy 6500 w czyms może być lepszy?

Tylko wyglad f6800 nadaje sie super na sciane
 

TV3D

New member
Bez reklam
TDX, dzięki za radę, dzisiaj kurier wpadł do mnie z TV, kupiłem 46 cali (F6800 za 3001zł, czaiłem się na F6500, ale akurat trafiła się aukcja)jak polecałeś i faktycznie 40-stka mogłaby być za mała. Czy da radę wyłączyć pytanie "czy aktualizować do nowszej wersji", bo z tego co wyczytałem wielu ma problemy z nowym softem.

Jaką masz wersję oprogramowania?
 
Do góry