Od dziś testuje 46F6500 w domu :)

m_glod

New member
tyle to ja tez przeczytalem. czy przy dekoderze ma jakies znaczenie? bo przy naziemnej i filmach z hd i bluray pewnie tak. a co do drugiej funkcji?
 

TV3D

New member
Bez reklam
@tdx możesz zobaczyć czy ta aktualizacja oprogramowania T-MST12DEUC-1102.1.exe jest pod TV-F6500?

link:
downloadcenter.samsung.com/content/FM/201306/20130605151721390/T-MST12DEUC-1102.1.exe
 
Ostatnia edycja:

electro69

New member
Czy ktoś aktualizował nowe oprogramowanie 1107 bezpośrednio przez TV ? ... u mnie jeszcze nie widzi aktualizacji ... w takim razie czy na stronie internetowej Samsunga zawsze jest wcześniej dostępne ?
Pozdrawiam
 

tdx

New member
Bez reklam
TV3D a jak chcesz żebym to sprawdził? :) W samsungu jest tak że nie wgrasz złego softu po prostu Ci TV napisze że nie jest prawidłowy. Nawet jeśli soft będzie ok downgrade też nie jest prosty.
 

tdx

New member
Bez reklam
Czy ktoś aktualizował nowe oprogramowanie 1107 bezpośrednio przez TV ? ... u mnie jeszcze nie widzi aktualizacji ... w takim razie czy na stronie internetowej Samsunga zawsze jest wcześniej dostępne ?
Pozdrawiam

Ja nigdy nie instaluje aktualizacji z USB i raczej odradzam aktualizacje jeśli wszystko chodzi.
Kontent smart i tak aktualizuje się osobno przez Smart Haba więc zasada jest prosta, jak wszystko chodzi to po co ruszać..

Szczególnie że samsung nie udostępnia logów

Od ostatniego razu TV nir widzi żadnej nowej aktualizacji i weeb działa normalnie
 
Ostatnia edycja:

fausto1

New member
Bez reklam
Czyli mając już nieszczęsny 1107 pozostaje czekać na coś nowssego aby weeb działało?

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
 

tdx

New member
Bez reklam
Ja nie wiem czy dla samsunga to priorytet żeby weeb TV chodził...
Niestety nie wiadomo co zmienił soft że weeb nie działa w nowych wersjach...
 

fausto1

New member
Bez reklam
Napewno to żaden dla nich priorytem , nawet można twierdzić , że nic pod tym kątem nie robili. Ogólnie chyba w flash playerze cos dłubali i dlatego
 

dominvip

New member
1107 jest na stronie samsunga, ja wgrywalem manualnie przez USB ale wciąż problem z flashem i weeb tnie okrutnie a nawet nie odpalaja się niektóre programy, fajnie by było zejść do 1104

Wysłane z mojego HTC Desire X za pomocą Tapatalk 4
 

tdx

New member
Bez reklam
No ja wiem że 1107 jest tylko na stronie ale ja ostatni pobrany soft przez TV mam 1105.1 i działa ok mam na myśli weeb.tv (na razie nie wiem co oznacza BT-S)
 
Do góry