Od dziś testuje 46F6500 w domu :)

m_glod

New member
Ja wpialem pod camere tylko na pena wrzucilem caly folder ktory mi utworzyl plik ede z aktualizacja. Pozniej ustaiwenia a kt automatyczna i sam zapytal czy przeszukac pena dalem tak i zaczela sie aktualizacja

Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk 4
 

TV3D

New member
Bez reklam
Mam na ntfs . Sorry nie automatyczne tylko aktualizuj teraz

Zrobiłem tak jak napisałeś ale przy aktualizacji mam komunikat (sprawdź czy masz skonfigurowaną sieć)
Po pobraniu pliku exe z softem 1107 na komp a póżniej skopiowanie na Pena mam tak:


 
Ostatnia edycja:

TV3D

New member
Bez reklam
plik exe o nazwie T-MST12DEUC_1107.4 musisz wypakować i będziesz miał folder o nazwie T-MST12DEUC i jego wrzucasz na pamięć usb


dzięki za pomoc ,teraz poszło:)

Tylko co z tego, jak na weeb.tv tnie ,że nie można oglądać:|
Może ktoś z Was ma zgrany niższy SOFT(aktualizacje-oprogramowania F6500) np. 1104 lub niższy?

lub skąd taki zdobyć:?:
 
Ostatnia edycja:

TV3D

New member
Bez reklam
Fakt, weeb tnie na maxa,

Znowu Samsung skopał soft :!: zamiast naprawić poprzednią wersję oprogramowania 1105 to wypuścił aktualizację 1107-jeszcze gorszą-szok:shock:

Jedyne wyjście na poprawne działanie weeb.tv to pobranie poprzednich wersji od 1104 wstecz-tylko jak i skąd te wersje pobrać? chyba ,że ktoś z użytkowników F6500 zgrał
wcześniej ze strony Samsunga Firmware tamtych aktualizacji lub może Wy wiecie w jaki sposób to zrobić:?:
 
Ostatnia edycja:

ideszturmem

New member
dzięki za pomoc ,teraz poszło:)

Tylko co z tego, jak na weeb.tv tnie ,że nie można oglądać:|
Może ktoś z Was ma zgrany niższy SOFT(aktualizacje-oprogramowania F6500) np. 1104 lub niższy?

lub skąd taki zdobyć:?:

Probowal ktos w ogole downgrade ? traci sie wtedy warrenty czy jak to wyglada ? wlasnie sciagam
T-MST12DEUC-1102.1.exe (stary update z rosyjskiego mirorra) tylko nie wiem czy to w ogole pojdzie probowal ktos ? (f5500 mam, ale update raczej taki sam jest do 2. Applicable Model
LED TV F5xxx, 6xxx series)

edit:

downloadcenter.samsung.com/content/FM/201306/20130605151721390/T-MST12DEUC-1102.1.exe
 

TV3D

New member
Bez reklam
Probowal ktos w ogole downgrade ? traci sie wtedy warrenty czy jak to wyglada ? wlasnie sciagam
T-MST12DEUC-1102.1.exe (stary update z rosyjskiego mirorra) tylko nie wiem czy to w ogole pojdzie probowal ktos ? (f5500 mam, ale update raczej taki sam jest do 2. Applicable Model
LED TV F5xxx, 6xxx series)

edit:

downloadcenter.samsung.com/content/FM/201306/20130605151721390/T-MST12DEUC-1102.1.exe


Ta aktualizacja oprogramowania T-MST12DEUC-1102.1.exe jest pod TV-UE40F6500?
i będzie to dobrze dzialać?

------------------------------------------------------------------------------------------------





pobrałem ten Soft 1102.1 T-MST12DEUC 1102.1 i po wypakowaniu na Pena jest tak:
@tdx możesz zerknąć czy ten soft będzie ok pod F6500



po wejściu w Folder=T-MST12DEUC jest jak niżej:


 
Ostatnia edycja:

fausto1

New member
Bez reklam
Probowal ktos w ogole downgrade ? traci sie wtedy warrenty czy jak to wyglada ? wlasnie sciagam
T-MST12DEUC-1102.1.exe (stary update z rosyjskiego mirorra) tylko nie wiem czy to w ogole pojdzie probowal ktos ? (f5500 mam, ale update raczej taki sam jest do 2. Applicable Model
LED TV F5xxx, 6xxx series)

edit:

downloadcenter.samsung.com/content/FM/201306/20130605151721390/T-MST12DEUC-1102.1.exe
na 6640 mozna sprobowac?
 

dominvip

New member
Coś z Flash playerem samsung zamieszał w ostatnich dwóch aktualizacjach i teraz lipa straszna z weeb.tv

Wysłane z mojego HTC Desire X za pomocą Tapatalk 4
 

TV3D

New member
Bez reklam
Coś z Flash playerem samsung zamieszał w ostatnich dwóch aktualizacjach i teraz lipa straszna z weeb.tv

No właśnie i teraz chodzi w jaki sposób pobrać wcześniejsze aktualizacje począwszy od softu 1104 oraz wcześniejsze wersje na którym Flash player na weeb.tv chodził stabilnie

wlasnie sciagam
T-MST12DEUC-1102.1.exe (stary update z rosyjskiego mirorra) tylko nie wiem czy to w ogole pojdzie probowal ktos ?


downloadcenter.samsung.com/content/FM/201306/20130605151721390/T-MST12DEUC-1102.1.exe

Zapytam jeszcze raz-ta aktualizacja oprogramowania T-MST12DEUC-1102.1.exe
jest pod F6500?
 
Ostatnia edycja:

dominvip

New member
Chyba nikt z użytkowników tego forum nie schodzil z wyższego na niższy

Wysłane z mojego HTC Desire X za pomocą Tapatalk 4
 

ideszturmem

New member
No właśnie i teraz chodzi w jaki sposób pobrać wcześniejsze aktualizacje począwszy od softu 1104 oraz wcześniejsze wersje na którym Flash player na weeb.tv chodził stabilnie



Zapytam jeszcze raz-ta aktualizacja oprogramowania T-MST12DEUC-1102.1.exe
jest pod F6500?
NIE DA SIE ZROBIC DOWNGRADE'U NA F-SERIES... jak na dzien dzisiejszy, wiec nic tylko trzeba czekac na jakas poprawiona wersje.
instalowal ktos moze 1106 update ??



z tego co czytalem to jest dla kazdej f5xxx f6xx jest ten sama aktualizacja/wersja...

webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:vquwbWc3Q1MJ: (tutaj wpisac www) samsung.com/uk/support/model/UE46F6500SBXXU-downloads%3FdownloadName%3DFM+&cd=4&hl=en&ct=clnk&gl=pl&client=firefox-aurora

na cache'u jest niby ta aktualizacja

1104, tez pewnie gdzies u nich na serwerze jest tylko zdałoby sie znać dokladną nazwe...

a nie wiem nie instalowalem jeszcze. bo na razie zdołałem weeb.tv odpalić z laptopa+vlc+servioo.. i mysle czy czekac na nowa czy walic tą
 
Ostatnia edycja:

TV3D

New member
Bez reklam
instalowal ktos moze 1106 update ??



z tego co czytalem to jest dla kazdej f5xxx f6xx jest ten sama aktualizacja/wersja...


na cache'u jest niby ta aktualizacja

1104, tez pewnie gdzies u nich na serwerze jest tylko zdałoby sie znać dokladną nazwe...

a nie wiem nie instalowalem jeszcze. bo na razie zdołałem weeb.tv odpalić z laptopa+vlc+servioo.. i mysle czy czekac na nowa czy walic tą

To w takim razie ten soft nie jest pod F6500?T-MST12DEUC-1102.1.exe
Masz może linka do 1104 lub 1106 pod f6500?
 

m_glod

New member
Witam moze ktos lopatologicznie wyjasnic co to jest za ustawienie czysty obraz cyfrowy i redukcja zakłóceń mpeg? i jakie ich parametry proponuje do mediaboxa+ z ncplus?
 
Do góry