Od dziś testuje 46F6500 w domu :)

ak123

New member
Od kilku dni jestem szczęśliwym posiadaczem F6500, mam pytanie:

1. W jaki sposób ustawić region inny niż Niemcy/Austria/Szwajcaria ? w ustawieniach TV nadawanie ustawienia kanałów kraj (obszar) / Smart TV sa tylko te 3 kraje do wyboru.
Pomoc Samsunga stwierdziła, ze mój TV Model code: UE40F6500SSXZG to TV na rynek DE/AT/CH
Ciekawe bo TV kupiony w polskim sklepie internetowym.

2. W jaki sposób ustawić S Recomendation na tym tv gdy jest podpięta karta z kablówki pod TV przez moduł CAM ? Wpisanie kodu pocztowego nic nie daje i nie da się włączyć S Recomendation!

3. Niedoświetlone rogi ekranu to przypadłość ok 50 % matryc w F6500 z tego co widziałem, ja mam z ciemnymi rogami ale powiem szczerze nie przeszkadza to jak niedoskonałości mojego starego D5500 tj. duży clouding, smużenie, drganie obrazu itp.

4. Używam ustawień standard z wyłączonym ecco i motion plus płynny. Płynny motion plus daje bardzo dobrą płynność obrazu ale z drugiej strony na początku trudno się przyzwyczaić do tego "teatralnego efektu".
 

m_glod

New member
Mi na plynnym obraz z mediaboxa szarpie czasem dlatego ustawione mam na wyrazny. Moze to dlatego ze dekoder jest ustawiony na 1080p a nie i i sam skaluje obraz i kwiatki wychodza. Nie wiem nie mialem czasu sie jeszcze tym dokladnie pobawic. Na wyraznym jest ok

Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk 4
 

qwer23

New member
Witam

W końcu i ja mam już u siebie od kilku dni 40F6500. Mogę potwierdzić czarne rogi, ale mi to nie przeszkadza. Irytujące są za to spowolnienia i potem przyspieszenia wyświetlania obrazu z dvb-t. Po ustawieniu motion plus na wyraźny znikają, ale to powoduje, że nie mogę w sumie z tego w pełni skorzystać. Czy to jest przypadłość F6xxx? Czy może przypadłość losowych tv? Dodam, że nie robiłem jeszcze aktualizacji softu.

TDX czy jak ustawisz motion plus na płynny to też masz efekt spowolnienia i przyspieszenia?
 

fausto1

New member
Bez reklam
Mi na plynnym obraz z mediaboxa szarpie czasem dlatego ustawione mam na wyrazny. Moze to dlatego ze dekoder jest ustawiony na 1080p a nie i i sam skaluje obraz i kwiatki wychodza. Nie wiem nie mialem czasu sie jeszcze tym dokladnie pobawic. Na wyraznym jest ok

Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk 4

Żeby płynny miała sens to musi być film typowo blu Ray z wysokim bitrate inaczej zawsze będzie szarpac

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
 

m_glod

New member
Wejdz w ustawienia i zrobjak aktualizacje przez neta sam zapyta czy przeszukac usb

Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk 4
 

m_glod

New member
Mozesz w folderze a mozesz sam plik. Nie wiem czy bylo cos takiego w ustawieniach jak kanal z danymi. Nawet nie wiem do czego to

Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk 4
 
Do góry