Od dziś testuje 46F6500 w domu :)

sylweksz

New member
Rzeczywiście, podświetlenie równiutkie. W którym sklepie kupowałeś?

mieszkam w irlandii i kupiłem na pixmania.ie ,
ale przy pierwszym uruchomieniu, przy wyborze kraju, był wybór tylko pomiędzy niemcami, austrią i chyba szwajcarią, a żeby było śmieszniej, na fakturze napisane jest, że odebrany został z magazynu w paryżu;-)
także w sumie nie wiem skąd dokładnie on jest, ale działa naprawdę bez żadnego cloudingu, bleedingu czy innych;-)
 

hunkyz

New member
Na stronie AvForums pojawił się test f6800 czyli to samo co f6500 , dostał tam bardzo wysokie oceny, a w niektórych kategoriach najwyższe. Pozatym co dla niektórych ważne (w tym mnie) input lag to tylko 30ms.
 

Seboss

New member
Dzięki temu wątkowi mam i ja :-D , jak na razie pełne zadowolenie, ale mam i pytanie.
Czy ktoś używa bądź wie coś na temat współpracy 46F6500 z modułem Aston Crypt v.2.26 i spliterem Clone+ w C+ ?
W sieci praktycznie nie ma nic, a to co jest dotyczy modułu i karty abonenckiej C+.
 

mnaiek8602

New member
Witam,
mam takie pytanko, czy model UE46F6500 różni się od modelu UE46F6510 tylko kolorem obudowy? Matryca i całość jest taka sama jak w modelu 6500?
 

prezy

New member
Bez reklam
Ciemne rogi

Dzisiaj miałem możliwość obejrzenia Tv z linii f6xxx. Musze z przykrością stwierdzić, że niżej wymienione modele miały CZARNE ROGI przy wyświetlaniu białego ekranu:
UE46F6400
UE50F6400
UE55F6770
UE46F6770
Zatem zgadzam się z przedmówcami. Nie wiem od czego to zależy ale wygląda na to, ze mamy "matrycową loterię". Jedyne sensowne rozwiązanie to kupić przez neta i w przypadku niezadowolenia odesłać. Założę się, że samsung nie uzna reklamacji.
Żeby było śmieszniej biały ekran pochodził z demo samsunga. Dokładnie to było niebieskie logo na wielkim białym tle. Lipa totalna. Szkoda trochę się zawiodłem na lini f.
Mam wrażenie, ze samsung od dłuższego czasu robi modele tzw. flagowe i modele dla.... Szkoda.
 

TV3D

New member
Bez reklam
Witam, dzisiaj zrobiłem aktualizacje softu z 1104 na 1105
Na 1104 weeb.tv chodził OK a na 1105 totalna lipa.(niektóre kanał nie chodzą lub są w powolnym tempie)
Czy jest możliwość powrotu do softu 1104? lub czy jest możliwość wgrania go poprzez pena i skąd go można pobrać?
 
Ostatnia edycja:

aj.

New member
Ue55f6500

Witam. Jutro będę odbierał w sklepie UE55F6500.
1.Czy każdy ..F6500 ma ciemniejsze rogi, jak to wygląda typowo ?. Będę miał ze sobą pendriva z obrazami testowymi w jpg, zobaczę to na jasnym tle?.
2. Czy ktoś trafił na bad piksele w tych matrycach?
Po instalacji sprawdzę współpracę 46F6500 z modułem Aston Crypt v.2.26 i spliterem Clone+ w C+, i opiszę.


pozdrawiam
 

tdx

New member
Bez reklam
AD1 Masz zdjęcia w tym wątku więc na spokojnie sobie sprawdź
AD2 To też możesz z miejsca sprawdzić
 

aj.

New member
Ue55f6500

AD1 Masz zdjęcia w tym wątku więc na spokojnie sobie sprawdź
AD2 To też możesz z miejsca sprawdzić

Widzę ciemniejsze rogi na zdjęciu z samochodem, ale czy to jest typowy przypadek ?
Zastanawiam się jaki poziom przyciemnienia rogów można zaakceptować, bo całkiem równomiernie nie będzie.
Jeśli chodzi o bad piksele wiem, że mogę sprawdzić, pytałem czy ktoś trafił na taki problem.

pzdr.
 

tdx

New member
Bez reklam
Śledzę ten wątek jedna osoba reklamowała 6400 z powodzeniem.
Co do rogów jedni to widzą i im przeszkadza, jak tego nie widzę może dlatego że blisko siedzę :)
 

aj.

New member
Wybrałem opcje odbioru w sklepie żeby przetestować, bo nie wierzę w reklamacje.
Jeśli nie widzisz przyciemnień z bliska to efekt musi być mniejszy niż na zdjęciu, jest to dla mnie jakaś wskazówka.
pzdr.
 

sylweksz

New member
Widzę ciemniejsze rogi na zdjęciu z samochodem, ale czy to jest typowy przypadek ?
Zastanawiam się jaki poziom przyciemnienia rogów można zaakceptować, bo całkiem równomiernie nie będzie.
Jeśli chodzi o bad piksele wiem, że mogę sprawdzić, pytałem czy ktoś trafił na taki problem.

pzdr.

aj,
daję Ci słowo harcerza, że to zdjęcie nie oddaje rzeczywistości w 100%. na żywo nie ma tam JAKICHKOLWIEK przyciemnień. obraz jest równiutko podświetlony. cały bielusieńki i jaśniutki.
poważnie :)
 

TV3D

New member
Bez reklam
Czy jest możliwość powrócenia do softu tzw. fabrycznego z chwili zakupu TV-6500 np: poprzez Ustawienia Fabryczne ? lub menu serwisowe? aby pozbyć się tego 1105
 

aj.

New member
aj,
daję Ci słowo harcerza, że to zdjęcie nie oddaje rzeczywistości w 100%. na żywo nie ma tam JAKICHKOLWIEK przyciemnień. obraz jest równiutko podświetlony. cały bielusieńki i jaśniutki.
poważnie :)
sylweksz, dzięki, tej klasy TV nie może mieć aż taki widocznych wad.
Chyba masz UE55F6500. Jak był zapakowany, czy ekran był oklejony przeźroczystą folią, może tylko krawędzie ? Chodzi o to, żeby rozpoznać że TV jest z magazynu a nie z wystawy.
pzdr.
 

kraken345

New member
HDMI czy....

Witam,

posiadam 46F6500 stoję przed dylematem jak podłączyć ten TV do kompa a mianowicie czy lepszy:

a) dobry kabel HDMI 15m koszt powyżej 100 zł (mi gorszy i dłuższy kabel tym większe straty w jakości)
b) kabel RJ45 poprzez router 100Mbit w funkcji All share (bez użycia WiFi),
c) kupić dysk 1TB i się bawić z przenoszeniem treści na dysk.

Najtaniej wychodzi wersja z kablem RJ45, ale czy ten wariant obsłuży pliki *.mks 1080p w 3D powyżej 10GB z napisami w txt ?? Czy ktoś miał takie doświadczenia.

Czy procesor telewizora radzi sobie gorzej lub tak samo w przetwarzaniu skompresowanego obrazu od CPU i GPU komputera ????
 

jarjar82

New member
Się wkurzyłem :(( dopiero teraz spostrzegłem iż był konkurs dotyczący zakupu SMART TV ....niestety są tylko 2 tyg na rejestracje zakupionego TV. Konkurs jeszcze trwa wiec nowi właściciele FXXXX niech nie zwlekają ...a nóż widelec autko Smart będzie wasze.
 
Do góry