Od dziś testuje 46F6500 w domu :)

byry007

New member
Witam od pewnego czasu nie działa mi tvn Player , uruchamia się można wybrać film serial ale dalej się już zacina i nie odpala się film . Wczoraj zaktualizowane tv do 2104 i tez lipa
 

psiaja

Member
wyloguj z player'a i zaloguj ponownie.
Miałem podobne problemy i wylogowanie mi pomogło.. zresztą nie obeszło się przy jednym wylogowaniu ;)
Na wszelki wypadek, wylogowywałem się również na kompie
 

pablopila78

New member
Witam czy ktoś z obecnych używa połączenia przez intel widi laptopa z tv 46f6500 i mógłby zajrzeć i podać na jakiej wersji sterowników działa wam to połączenie,bo u mnie wyskakuje ze połączono i w tv ciemny obraz i cały czas wczytuje bez końca.
 

pablopila78

New member
W tv najnowsze oprogramowanie 2104, na wcześniejszych też mi działało bez problemu, na kompie Windows 7. Jeśli masz na lapku Intel + AMD możesz pokombinować ze sterownikami z tej strony/forum.Home - leshcatlabs.net Ja tego używam.
Ja również mam na tv 2104 i po tej aktualizacji przestało mi się łączyć przez widi .Lapka mam lenovo intel i5-4200U grafika intel + geforce windows 8.1 nie wiem czy wina lapka czy tv?
 
Ostatnia edycja:

pablopila78

New member
Rozumie, że wykrywa CI TV na lapku dajesz połącz i się nie łączy czy jak???
Wykrywa mi tv ,daje połącz łączy na laptopie pisze połączono i na tv czarny ekran u góry ekranu pisze ładowanie i kółko wczytywania kręci się cały czas bez końca aż rozłączy.Już przywróciłem kompa do ustawień fabrycznych więc znowu posiadam windows 8 .Może kolega zna jakieś rozwiązanie? Teraz mam taki ster intel (R)HD graphics famyly 9.18.10.3186.
 
Ostatnia edycja:

fausto1

New member
Bez reklam
Panowie te aktualizacje wogole coś dają? Ostatnio przeszedłem na 2105z2102 i co niby miało się usprawnić.

Ps. Ktoś korzysta z konsoli i poda ustawienia pod gry?

Wysyłane z mojego SM-N910F za pomocą Tapatalk 2
 

przeeemek

New member
Przed chwilą aktualizowałem z 2104 do 2105. Jeszcze nie zauważyłem różnic. Aktualizowałem bo na poprzednim rozmazywały się kontury postaci podczas ruchu. Jeszcze nie wiem czy aktualizacja pomogła. A może matryca zaczęła siadać.
 

niceadasko

New member
Nie wiem dlaczego, ale od kilku aktualizacji nie działa mi w ogóle Player. Tzn nie odtwarza mi filmów, sam Player się czytuje, można w nim nawigować po menu, ale jeżeli chodzi i obejrzenie czegokolwiek, to można zapomnieć. Też macie ten sam problem?
 

psiaja

Member
Nie wiem dlaczego, ale od kilku aktualizacji nie działa mi w ogóle Player. Tzn nie odtwarza mi filmów, sam Player się czytuje, można w nim nawigować po menu, ale jeżeli chodzi i obejrzenie czegokolwiek, to można zapomnieć. Też macie ten sam problem?

Wyloguj się z apki na TV i ponownie się zaloguj (lub pozostań wylogowany ;) ). Mi to pomogło
 
Do góry