Od dziś testuje 46F6500 w domu :)

kazamaty86

New member
Witam.

Od prawie miesiaca mam problem z weeb.tv - tnie sie co jakies 6-9 sekund i wyskakuje buforowanie. Wgralem najnowszy firmware ale to nic nie dalo. Tez tak macie? Model to samsung F6500. Zauwazylem tez problem na zalukaj.

Jakies sugestie?
 

rokob33

New member
czy aktualizowal juz ktos f6500 do 2101? jezeli tak to jak z jakoscia obrazu nie pogorszylo sie nic?
napiszcie czy wyjscie optyczne w f6500 podczas odtwarzania filmow z dysku pod usb przekazuje po optyku dzwiek 5.1 bo w moim le40c650 po optyku przez usb tylko 2.0 chyba ze z tv cyfrowej to 5.1 a nie wiem jak jest w f6500 a nosze sie z zakupem KD
 

rokob33

New member
problem

Witam chciałem prosić o rade mam nastepujacy problem do TV (46f6500)podlaczony jest dekoder nc+ od pewnego czasu zauważyłem dziwne ‘’zjawisko’’ występujące w dynamicznych scenach aczkolwiek nie tylko polega ono na powstawaniu takiego ‘’iskrzacego’’ efektu jakby takich mikroskopijnych kreseczek ciezko to okreslic po np. szybkim ruchu reki czy glowy ,kiedy na ekranie rozbłyśnie flash aparatu bądź jest miganie koguta karetki to w trakcie flashu na ekranie widac poziome paski już nie srebrne ,podłączyłem inny dekoder to samo zmieniłem kabel hdmi bez zmian, gniazdo hdmi bez zmian ,wyłączyłem motion picture bez efektu,nie ma takich ‘’jaj’’ na aplikacjach video typu ipla ,player itp. nie ma na ps3 nie ma na odtwarzaniu przez usb z dysku.
Jedyne co odkryłem to jeżeli najpierw wlacze TV i na ekranie zobacze napis stb i wcisne w pilocie ok. wlaczy się dekoder to wtedy wszystko jest ok. ,ale jak np. najpierw wlacze dekoder nc+ a potem TV to jest 99% szansy na te objawy ,nie wiem czy zrobic jeszcze reset ,skończyły mi się pomysły help!:(

p.s
porady wsparcia technicznego samsunga pomine
 

dominvip

New member
Czy używa ktoś z was modułu cam? Ja mam od multimedii i niestety nie działa mi usługa Warto Obejrzeć. Źródło kanału Antena/Kablowe. Programy wyszukiwane przez dvb-c. No i niestety po żadnym kodzie nic nie znajduje. Jak wybiorę źródło Antena /naziemne to usługa Warto Obejrzeć jest, ale tylko dla programów naziemnych.

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka
 

Hermandos

New member
Aktualizacja

Witam, z aktualizacjami bywało różnie, sam miałem niechcianą(automatycznie włączoną) aktualizacje 1019 przez którą telewizor wyłączał się po 3 minutach, ale obecna 2102 jest całkiem niezła, może to tylko moje subiektywne odczucie ale przeglądarka jak i cały telewizor dostałą "speed up" bo u mnie, a może i w każdym modelu przeglądarka to straszny żółw, włączenie bardziej pamięciożernej stronki to 1-3 minuty, teraz jest lepiej, do tego filmy 3D lepiej wyglądają(niech ktoś potwierdzi, bo rzadko w sumie oglądam 3d, więc mogłem uznać że jest lepszy na zasadzie placebo:). Pozmieniało się trochę menu SmartHub, nie ma już zakładki społeczność, a multimedia wyświetlają filmiki z yt.
 

markus18

New member
Witajcie
U mnie po aktualizacji do wersji 2102, pojawiły się problemy z funkcją hdmi-cec. Czy ktoś mógłby to potwierdzić, czy jestem odosobnionym przypadkiem ? :D
 

BGpl

New member
Spotkał się już ktoś z takim zjawiskiem w którym obojętnie z jakiego źródła wyświetlany jest obraz to przy dynamiczniejszych obrotach kamery (np. 180st), najazdach, ruchu cała górna część ekranu lekko nie nadążała za resztą obrazu? Po prostu ruch nie jest płynny, wręcz widać gołym okiem że jest szarpany. Resetowałem już tv w menu serwisowym, wgrałem najnowsze oprogramowanie (na wcześniejszych też tak było), wł/wył. motion plus ale jest to samo. Nie mam pomysłów już co to może być. Czyżby wada fizyczna? W sumie poza tym objawem (oraz długim buforowaniem zdjęć) wszystko działa bez zarzutu. Jest to podstawa wezwania serwisu ? Model F6400
 
Do góry