Od dziś testuje 46F6500 w domu :)

fausto1

New member
Bez reklam
Kurde a mnie chyba po tej ostatniej aktualizacji tnie się. Odziwo tylko jak włączam HD a na SD chodzi płynnie

Wysyłane z mojego SM-G900F za pomocą Tapatalk 2
 

kaper.1981

New member
Bez reklam
wie ktoś jaki nr ma aktualizacja z dnia 29.8.14 bo mam na tv 1120 i nie wiem czy to ta tv nie widzi aktualizacji z usb a online nie ma aktualizacji .
a miałem włączoną aktualizacje online wcześniej i jestem ciekaw czy sam się nie zaktualizował.
 
Ostatnia edycja:

q148

New member
kaper.1981 aktualna wersja firmware to 2000. też miałem problem z aktualizacją z pena, ale jakoś dałem radę. tu masz poradnik jak zakualizować do tej najnowszej wersji:
1. Formatujesz pendrive na Fat32
2. Klikasz na plik exe ze ściągniętym firmware i jako ścieżkę podajesz literę dysku twojego pena
3.Powinieneś mieć taki układ plików/folderów T-MST12DEUC -> T-MST12DEUC_USB -> image -> upgrade.msc
4. Wytnij folder image i wklej do T-MST12DEUC
5. Usuń folder T-MST12DEUC_USB
6. Podłącz pena do TV, jeśli sam nie wykryje aktualizacji (u mnie nie wykrył) to kliknij w MENU -> Pomoc techn. -> Aktualizacja oprogramowania -> Akt. teraz
7. Jeśli wszystko dobrze zrobiłeś to powinno wykryć aktualizację na penie i wystarczy kliknąć tak
 

Madas

New member
Bez reklam
kurcze to co robi Samsung że takie klocki są przy wgrywaniu nowej wersji oprogramowania, to są jakieś jaja co nie ?
 

byry007

New member
Witam to co w końcu wnosi ta aktualizacja mam 1118 teraz i działa wszystko oprócz tvn Player nie moge nić włączyć , u mnie tv widzi aktualizacje przez net , weeb działa mi dobrze .
 

kaper.1981

New member
Bez reklam
wgrałem aktualizacje wykonałem i jest wszystko ok , samsung poprawił coś z tą aktualizacją bo pierwsza była wstawiona 28.08 a poprawiona 1.09 i ta poszła mi bez problemu ma nr 2000 jak pisał kolega wyżej .
 

byry007

New member
Teraz mam aktualizacje 1120 a na stronie jest jakas 2000 to jest inna aktualizacja ?? TV tej mi nie widzi zeby sam ściągnął z internetu .
 
Do góry