Od dziś testuje 46F6500 w domu :)

dominvip

New member
Może ktoś spotkał się z taka sytuacja. Od wczoraj mam problemy z podłączeniem internetowym w tv. Mam neta z Multimedii. Otóż podczas uruchamiania aplikacji ze Smarta wyskakuje mi komunikat że nie mam połączonej sieci. Kiedy próbuje podłączyć ja z pozycji Menu, Sieć, zarówno za pomocą wifi czy kablem to łączy mnie z siecią ale nie z internetem. O dziwo przeglądarka internetowa działa ale przy włączeniu innych aplikacji juz wyskakuje komunikat o którym wspomniałem. Dodam ze router juz restartowalem i niestety wciąż to samo. Na innych sprzetach typu laptop czy telefon wifi działa.
 

rurka

New member
Witam
U mnie na smarcie wczoraj był ten sam problem. Koło 16:30 wywaliło mnie z youtuba i już wejść do aplikacji nie mogłem. Podobny problem był w czasie pożaru w samsungu w kwietniu bodajże. Tak więc pytanie czy inni też mają tak samo? Dzisiaj nie wiem czy chodzi bo mnie teraz nie ma w domu. Sprawdzę dopiero po południu
 

przeeemek

New member
Może ktoś spotkał się z taka sytuacja. Od wczoraj mam problemy z podłączeniem internetowym w tv. Mam neta z Multimedii. Otóż podczas uruchamiania aplikacji ze Smarta wyskakuje mi komunikat że nie mam połączonej sieci. Kiedy próbuje podłączyć ja z pozycji Menu, Sieć, zarówno za pomocą wifi czy kablem to łączy mnie z siecią ale nie z internetem. O dziwo przeglądarka internetowa działa ale przy włączeniu innych aplikacji juz wyskakuje komunikat o którym wspomniałem. Dodam ze router juz restartowalem i niestety wciąż to samo. Na innych sprzetach typu laptop czy telefon wifi działa.
Miałem to samo wczoraj wieczorem w serii H. Stan sieci pokazywał, że jestem połączony z siecią a nie z internetem. YT działał normalnie. Ale już wyszukiwanie aktualizacji wywalało błąd. Dzisiaj jest wszystko normalnie. Używam DNSy od TP z neostrady. Może u nich był problem. Na laptopie nie było w tym czasie problemu.
 

rurka

New member
Dzwoniłem do domu i pytałem czy dzisiaj jest problem ze smartem. No i sprawa jest taka, że np na iplę wchodzi normalnie (wczoraj nie dało się wejść). Problem jest natomiast z youtube. Jak się wchodzi to wyrzuca od razu z całego smarta. Więc nie wiem co oni robią ale to dość dziwny problem.
 

jarjar82

New member
u mnie podobnie ...tv łączył się z routerem, ale nie z netem ...dziś wgram nową aktualizacje i może sytuacja wróci do normy ...
 

wyspa100

New member
witam
ja chciałbym się dopytac odnośnie okularów 3d
ja mam model ssg 5100gb
kolegi tata kupił ostatnio tv ( samsung oczywiście ;) ) z opcją 3d ale nie dostał do nich okularów - podobno ten model - tegoroczny wypust - nie ma okularów w zestawie
chcę mu pożyczyć swoje żeby potestował i moje pytanie jest takie - czy takie okulary można parować dowolną ilośc razy z innymi odbiornikami ? czy one po sparowaniu współpracują już tylko z tym konkretnym telewizorem ?
 

dominvip

New member
Może ktoś spotkał się z taka sytuacja. Od wczoraj mam problemy z podłączeniem internetowym w tv. Mam neta z Multimedii. Otóż podczas uruchamiania aplikacji ze Smarta wyskakuje mi komunikat że nie mam połączonej sieci. Kiedy próbuje podłączyć ja z pozycji Menu, Sieć, zarówno za pomocą wifi czy kablem to łączy mnie z siecią ale nie z internetem. O dziwo przeglądarka internetowa działa ale przy włączeniu innych aplikacji juz wyskakuje komunikat o którym wspomniałem. Dodam ze router juz restartowalem i niestety wciąż to samo. Na innych sprzetach typu laptop czy telefon wifi działa.

Wróciłem z pracy i juz wróciło wszystko do porządku. Tak więc to sprawka samsunga.
 

mkkermit

New member
Witam wszystkich,
Może temat był już poruszany ale jakoś mi umknął, mam pytanie dla tych którzy korzystają z platform cyfrowych i modułu CAM na naszych F6500: czy można jednocześnie odbierać Hotbirda i Astrę za pomocą zeza czy monobloków ?
Jak się sprawują moduły CAM, interesuje mnie w szczególności CP ?




Pozdrawiam
 

marek-20

New member
witam
mam pytanko na temat serii samsung f6400, czy tuner, którego on nie posiada potrzebny jest do cyfry, nc+ lub cyfrowego polsatu? dziekuje za odpowiedz
 
Ostatnia edycja:

konaar

New member
jak sprawdzić matryce zanim kupie tv? chodzi mi o model 46f6500 z komputronika

mam do wydania około 3000 zł na 46cali, proszę o poradę co będzie najbardziej opłacalne

46f6500 z komputronik z 2849
46f6800 z morele za 3048
46f6510 z rtv euro agd za 2999

jakie są różnicę miedzy tymi modelami

czy jeszcze coś innego?
 
Ostatnia edycja:

andrzejbielecki

New member
Różnice były już opisywane wiele razy na tym forum.
F6500 i f6510 różnią się tylko kolorem obudowy. Ja mam biały 6510. Natomiast 46f6800 ma inną ramkę (plexi) oraz podstawkę.


Sent from my ej9 using Tapatalk
 
Do góry