Od dziś testuje 46F6500 w domu :)

levvy

New member
SDman, do komponentowego podłączyłem cinch i do wieży cinch i głosu nie mam :(

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka
 

levvy

New member
Sorry SDman dopiero zrozumialem. To jedynym wyjściem z tv jest jack, optyk lub hdmi??

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka
 

levvy

New member
Czyli pozostaje mi jack dopuki nie kupie czegoś lepszego :|
Dzieki za info.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka
 

milekp

New member
Czyli pozostaje mi jack dopuki nie kupie czegoś lepszego :|

Wcale, że nie - możesz kupić za kilka złotych przejściówkę scart, która posiada przełącznik in-out, podpiąć do niej chinche, tę wpiąć do TV i w ten sposób puścić dźwięk do wieży ...

Albo pozostaje przetwornik DAC - ale to już koszt około 150 zł.
 

killer500

New member
a czy model F6650 a F6670 to ten sam telewizor ?

mam jeszcze do wyboru
Sony KDL-47W805 i F6670 w tej samej cenie
co wybrać ???
 
Ostatnia edycja:

Xander

New member
Witam.
Mam pytanie, czy ten model posiada system Unicable/satcr, bo nigdzie nie widzę w menu takiej opcji, istnieje ustawienie tylko standardowego systemu sat. W niemieckich wersjach ta funkcja jest aktywna. Nawet w instrukcji polskiej jest opis jak ustawić unicable.

pozdrawiam
 
Jestem już starej daty i korzystam z telegazety ... jak np. wybieram stronę 701 to na tej stronie jest pięć podstron - są numerowane 01 ... 05. Jak zmienić podstrony, da się? Wiem że się zmieniają automatycznie jak przelecą wszystkie numerki telegazety jednak to długo trwa ...
 

wienioxX

New member
Jestem już starej daty i korzystam z telegazety ... jak np. wybieram stronę 701 to na tej stronie jest pięć podstron - są numerowane 01 ... 05. Jak zmienić podstrony, da się? Wiem że się zmieniają automatycznie jak przelecą wszystkie numerki telegazety jednak to długo trwa ...

Wciskasz na włączonej telegazecie PRE-CH, następnie A/B (do nawigacji jako tył/przód)
 

bendov

New member
Czy na stronach internetowych możecie przełączać 3D? Na moim strasznie mnie wkurza brak tej możliwości.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
 

bendov

New member
W ogóle obostrzenia z 3D mnie wkurzają. Jest film na youtube "food fight" pokazywany na tv samsunga w sklepie film jest 3D ale tv jakoś dziwnie go skaluje i nie da się obejrzeć. Ten sam film jest na aplikacji vimeo "delicious fight 3D" wyświetlany jako dwa obrazy obok siebie i kiedy podczas zwykłej tv po naciśnięciu przycisku 3D na pilocie pojawia się opcja takiego obrazu to podczas tego filmu jej nie ma. Strasznie to irytujące. Oglądacie coś u siebie w 3D, jeśli tak to skąd?

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
 
Do góry