Od dziś testuje 46F6500 w domu :)

Jann

New member
Ciemniejsze rogi w każdym modelu będą ;) Taki urok technologii podświetlenia matrycy więc nie ma co się tym przejmować. Sprawdź sobie jeszcze rodzaj matrycy.

Czy u Was działa Ipla ?
 

Michalolsz

New member
Witam.
Panowie na wstępie chciałem podkreślić, że jestem posiadaczem Samsung 32 cale seria F6510 - biały :)
Telewizor mam od 8 miesięcy niestety od 2 trapią go jakieś dziwne przypadłości :
1. Tv podczas oglądania wyłącza się lub czasem restartuje - nie jest to niby duży problem ale trochę uciążliwy :(:(
2. Drugi problem świeższy bo od jakichś 3 tygodni to, że tv wywala się sam z sieci Wifi i mało tego podczas próby wyszukiwania nie znajduje w ogóle żadnych sieci tak jakby była twardo wyłączony moduł Wifi ( w tym samym czasie internet działa i na laptopie i telefonie).
Czasem pomaga restart tv a czasem nawet kilka godzin nie chce się połączyć z siecią :(:(
Co doradzacie - miał ktoś już podobne problemy ?? oddawać na gwarancję ??
Pozdrawiam
 

tdx

New member
Bez reklam
woow i tyle czekasz?
Zacznij od końca czyli:
Menu ekranowe > Pomoc techniczna > Diagnostyka > Resetuj
Wyłącz całkiem wifi i sprawdz czy TV nadal się sam resetuje jeśli tak to aktualizacja oprogramowania do wersji 1118, jeśli nadal to raczej serwis. Jeśli nie (czyli winny jest mod WIFI) sprawdź czy ktoś nie sieje na Twoim kanale (np za pomocą telefonu na adroidzie i aplikacji wifi analizer) << jeśli tak zmień kanał na pusty. Jeśli nadal masz problemy na chwile zmień rodzaj szyfrowania lub hasło np same cyfry i zobaczysz czy dalej nie zapamiętuje go
 

electro69

New member
Witam.
Telewizor mam od 8 miesięcy niestety od 2 trapią go jakieś dziwne przypadłości :
1. Tv podczas oglądania wyłącza się lub czasem restartuje - nie jest to niby duży problem ale trochę uciążliwy :(:(
Mój Tv też mam około 8 miesięcy oprócz niedawno zauważonego uszkodzonego pixela wczoraj też miałem taki problem oglądałem filmik z youtube telewizor się "zwiesił" po czym sam się wyłączył i włączył ponownie (tak jakby sam się zresetował) kiedy występuje jakiś problem ... miałem tak już około 4 razy od początku użytkowania ... więc chyba jakieś paniki nie ma po prostu jak to elektronika czasem "lubi" się zawiesić może to wina aplikacji youtube była ... jedyny plus tej sytuacji, że nie trzeba wstawać i wyciągać samemu wtyczki z gniazdka żeby go zresetować :D.
Pozdrawiam
 

tdx

New member
Bez reklam
Ja na swoich obu samsungach korzystam z YouTube Remote i żaden zwiechy jeszcze nie zaliczył. To samo z 46F6400 z którego okazjonalnie korzystam ;)
 

tdx

New member
Bez reklam
Dlaczego warto odpalać 720p a nie 1080i :D przy motion plus on >> płynny

[youtube]66b3aTZT9g8[/youtube]
 

Michalolsz

New member
Dzięki TDX za podpowiedź - dzisiaj skorzystam z cennych wskazówek :):)
Niestety telewizor restartuje mi się zazwyczaj podczas ogladania kanałów z telewizji naziemnej chociaż wczoraj wieczorem zrobił to kiedy ... grałem online mecz w fifę 12 - chyba nie muszę mówić ile się nasłuchał przy okazji komplementów :D:D
Narazie Wifi się nie wywaliło a zmieniłem już hasło i ściągam filmy z torrentów więc nie widzę by się ktoś podpinał bo internet zasuwa nieźle :):)
Spróbuje zaktualizować do wersji 1118 chociaż wczoraj przewidywany czas pokazywał mi 4,5 h :(:(
 

wienioxX

New member
Witam Panowie, mam taki problem.

Z zamiarem ułożenia listy kanałów CP ściągnąłem ich listę ze strony CP, następnie poukładałem sobie je wedle własnego uznania i :

Na TV wybieram
Nadawanie -> Antena -> Naziemne
dalej,
Ustawienia kanałów -> Transfer listy kanałów -> Importuj z urządzenia USB i otrzymuję komunikat o treści: "Błędna lista kanałów"

Oczywiście pliki są w formacie .scm
 

cureman

Active member
Bez reklam
Dzięki TDX za podpowiedź - dzisiaj skorzystam z cennych wskazówek :):)
Niestety telewizor restartuje mi się zazwyczaj podczas ogladania kanałów z telewizji naziemnej chociaż wczoraj wieczorem zrobił to kiedy ... grałem online mecz w fifę 12 - chyba nie muszę mówić ile się nasłuchał przy okazji komplementów :D:D
Narazie Wifi się nie wywaliło a zmieniłem już hasło i ściągam filmy z torrentów więc nie widzę by się ktoś podpinał bo internet zasuwa nieźle :):)
Spróbuje zaktualizować do wersji 1118 chociaż wczoraj przewidywany czas pokazywał mi 4,5 h :(:(

Kradniesz filmy i jeszcze sie tym chwalisz..co za zonk. :/:-x
 

resztaa

New member
Witam ponownie,
Testowałem Jack 3,5 mm stereo i IR Blaster działał normalnie. Czekam na zamówionego Jacka mono i wtedy podłączę już na stałe IR.

Przy okazji chcę zapytać czy dodatkowy pilot może być uszkodzony jak po około 2 min. jego używania nie działają żadne przyciski oprócz przycisku wyłącz? Czy może jest coś o czym jeszcze nie wiem:)
 

tdx

New member
Bez reklam
Witam ponownie,
Testowałem Jack 3,5 mm stereo i IR Blaster działał normalnie. Czekam na zamówionego Jacka mono i wtedy podłączę już na stałe IR.

Przy okazji chcę zapytać czy dodatkowy pilot może być uszkodzony jak po około 2 min. jego używania nie działają żadne przyciski oprócz przycisku wyłącz? Czy może jest coś o czym jeszcze nie wiem:)

power jest na IR reszta to BT więc dlatego nie działa. sparuj jeszcze raz pilot trzeba zdjąć potrywe z pilota i tam jest przycisk lub wymien baterie :D
 

pytoniusz

New member
Nie potrafię poradzić sobie z funkcją Smart View. 46F6500 + Galaxy S4 + aplikacja Samsung Smart View. Do tv podłączony dekoder Cyfry+, dzięki aplikacji Samsung Smart View mogę telefonu używać jako pilota ale problem z którym nie potrafię sobie poradzić to brak klonowania obrazu z tv na telefonie. Ktoś miał podobny problem?
 

resztaa

New member
Dzięki tdx. Pilot został sparowany ponownie. Rano wrócił do stanu z wczoraj tj. działa tylko power.

Ponieważ nie mam jeszcze włożonego IR Blastera to powiedz mi jakim sposobem dodatkowy pilot po sparowaniu steruje dekoderem a później przestaje? Czy to przez brak podłączonego IR B.
 
Do góry