Od dziś testuje 46F6500 w domu :)

adgjm

Member
Wszystko mam już poustawiane tylko mam problem z białym kolorem.Jak jest go dużo albo jest wyświetlana biała plansza to jest on jak by to powiedzieć bardzo agresywny.Jaki parametr odpowiada za te ustawienia?
 

snajper21

New member
Panowie dzisiaj od rana mam cos dziwnego w smurthubie , jak go wlacze widac tylko jeden pasek aplikacji- te zalecane (miedzy innymi iple i cinemana) a cala reszta co byla w kolejnych paskach (moje aps) zniknela , sa te kwadraciki ale puste. Na samym dole jest haslo "inne aplikacje" - no i tam jak wejde to jest reszta ktora wczesniej byla na ekranie glownym. Wie ktos o co chodzi ? I jak zrobic zeby bylo tak jak wczesniej ?
 

kris615

Member
Ja mam tak samo. Nawet na górze nic nie mam. Myślałem, że to po wgrywaniu widgetów tak się zrobiło bo wgrywałem przez konto develop. Teraz widzę, że przyczyna jest inna.
 

levvy

New member
Panowie, jak mam udostępnić ekran galaxy sII na tv? Samsung smart wiev udalo mi sie tylko to co na tv przeniesc na tel. A jak w drógą stronę??

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka
 

ronnie10

New member
mam neta w tv po kablu.
czy mozna udostepnic z tv tego neta na telefon nokia 500 przez wi-fi?
szukalem w zakladce siec w tv ale nic nie znalazlem. brat ma samsunga es6800 i ma neta w telefonie po wi-fi z tv.

ps. nie mam routera tylko przez switcha idzie net do dekodera i tv
 

mikomission

New member
Szanowni Panowie, gdzie znaleźć informację i instrukcję jak nagrywać na dysk flash 32 GB z tego Samsunga ?
A drugie pytanie czy ktoś z Panów zauważył zrywanie połączenia przez Wi-Fi ? Czy to wina konfiguracji routera, czy telewizora ?
Bardzo prosze o podpowiedź.
 

macbat

New member
A jak w serii F6500 z głośnością podzespołów? Transpormatory, cewki, kondensatory - nic nie syczy, piszczy, bzyczy itd...? Raczej w led-ach nie powinno, ale wolę się upewnić. Jestem na tym punkcie dosyć przewrażliwiony (ze względu na specyficzne problemy ze słuchem).
 

levvy

New member
Żeby powalał zainwestuj w kino domowe. Wg mnie jakość dzwieku w f6500 jest w miarę dobra, nie powala. Ale i też nie jest mierna. Jak na tv jest po prostu ok.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka
 

abonent

New member
No dobra może nie to żeby zaraz powalała, ale żeby trochę basu było.
Da się jednocześnie odtwarzać dźwięk na głośnikach TV i słuchawkach?
 
Do góry