Od dziś testuje 46F6500 w domu :)

fanoflakers

New member
Witam. Czy ktoś tutaj ma problem z aplikacją Youtube? Zaaktualizowałem tv do 1117, ale dalej jest tragedia, otóż sama aplikacja odpala mi się w tempie "żółwim" Zanim wejdę w wyszkiwanie miną conajmniej z 2 minuty, klawiatura logitecha k400 w ogóle nie reaguje na wpisywanie szukanego filmu itd. Myślałem, że po aktualizacji będzie lepiej, ale nic to nie dało.

A jeśli chodzi o weeb.tv to obojętnie który kanał wybiorę, zaczyna działać dopiero po kilkukrotnym odświeżeniu strony.
 

rufix

New member
Tdx, zastanawiam się między 46F6400 i 46F6320, da się przeżyć bez multimedialnego pilota, czy warto do niego dopłacić?
jest szansa że ceny jeszcze spadną?
 

tdx

New member
Bez reklam
Dokładnie dongiel do tego jest nawet firmowy :D a;e wyleciałeś ze starym pilotem który jest mega dziadowski :D
 

mkkermit

New member
Witam wszystkich,
od niedawna jestem posiadaczem 46f6500 (póki co chyba szczęśliwym :)), po lekturze forum mam dwa pytania:
- czy ktoś używa uchwytu VT-442 Vesatech ? sprzedawany na znanym portalu, niestety nie mogę jeszcze zamieścić linku :(
jeśli tak to jak się sprawuje, może ktoś poleci coś z podobną regulacją a z niewielką odległością od sciany (max 5-6 cm)
- czy ustawienia z FAQ od kolegi tdx nie wydają się Wam lekko przytłumione, zamglone ? (podziękowania dla tdx za FAQ, bardzo przydatna sprawa)

Pozdrawiam
 

Perico

New member
Chciałem się dowiedzieć czy podstawka od samsunga ue46f6770 bedzie pasowała do samsunga ue46f6400 chdzi mi o tylne mocowanie czy jest takie same mam samsunga ue46f6400 ale nie podoba mi się ten krzyzak i chciałem go wymienić.
 
Do góry