Od dziś testuje 46F6500 w domu :)

konradbp

New member
Może polecicie jakąś klawiaturę i myszkę bezprzewodową, współpracującą z naszym tv?
Pytam bo przyniosłem do testów z pracy i dupa. TV wykrył oba sprzęty ale działała tylko myszka. Klawiatura nie działała.
Proszę tylko o sprawdzone i najlepiej niedrogie zestawy :)

Jeśli chodzi o aktualizacje i nową wersję 1117 niestety nic nie dodam od siebie bo z powodu wczorajszych problemów (nie mogłem uruchomić żadnej aplikacji) zresetowałem smart huba. I wszystkie apki poszły;p
 

Dlugas24

New member
Wiecie moze jak polączyć dekoder dawnej Cyfry+ Pace PVR 500GB? Na liscie do wyboru jest juz NC+ i jak to wybiore to dziala "Warto obejrzec" a nie dziala pilot uniwersalny (nie steruje dekoderem), jak wpisze recznie "Cyfra+" to jest odwrotnie, nie dziala "Warto obejrzeć" , ale za to pilot dziala znakomicie. Dodam że prubowałem wpisać recznie nazwe, DSI itp i nic, dekoderna nie wyszukuje.

Posiada ktos taki dekoder: Pace PVR 500GB z Cyfry+?
Moze ktoś wie cos na ten temat?
 

rapidziory

New member
Czesc.

Czy ma ktoś może listę kanałów nc+ dla modułu CI? Szukałem w internecie i jest najczęściej dla serii D lub ES, a tam jest inny format pliku scm (172 bajty na kanał). Będę wdzięczny za udostępnienie. Czy możecie wybrać kraj (obszar) Polska? Ja mam tylko Austria, Niemcy i Szwajcaria? Czy gdybym miał Polske to sam znalazłby kanały nc+?
 

dominvip

New member
Czesc.

Czy ma ktoś może listę kanałów nc+ dla modułu CI? Szukałem w internecie i jest najczęściej dla serii D lub ES, a tam jest inny format pliku scm (172 bajty na kanał). Będę wdzięczny za udostępnienie. Czy możecie wybrać kraj (obszar) Polska? Ja mam tylko Austria, Niemcy i Szwajcaria? Czy gdybym miał Polske to sam znalazłby kanały nc+?

Spróbuj zmienić w menu serwisowym telewizora na eu_pl może wtedy będziesz miał do wyboru kraj Polska.
Kolega TDX udostępnił FAQ i tam znajdziesz dużo ciekawych zagadnień m.in jak dostać się do menu serwisowego
 

Dlugas24

New member
Czesc.

Czy ma ktoś może listę kanałów nc+ dla modułu CI? Szukałem w internecie i jest najczęściej dla serii D lub ES, a tam jest inny format pliku scm (172 bajty na kanał). Będę wdzięczny za udostępnienie. Czy możecie wybrać kraj (obszar) Polska? Ja mam tylko Austria, Niemcy i Szwajcaria? Czy gdybym miał Polske to sam znalazłby kanały nc+?

Tez mialem tylko do wyboru Austrie, Niemcy i Szwajcarie:)
Zrob tak:
Wejdz w menu serwisowe i przelacz "local set" na "EU" a pozniej : Unblock-Us | Samsung F Series Smart TV (2013) App Sto...

Jak wejsc w menu serwiowe znajdziesz w FAQ kolegi Tdx:
http://www.hdtv.com.pl/forum/samsung/106414-faq-samsung-seria-f.html
 
Ostatnia edycja:

dominvip

New member
Witam,

Czy posiada Ktoś wiedzę jak zaktualizować listę programów z dekodera Multimedii do TV?
Mam sparowane piloty TV z dekoderem, ale jak wciskam Ch List na pilocie Smart Touch to nie wszystkie kanały odpowiadają tym z dekodera Multimedii.
Dla przykładu pod nr 506 w dekoderze Multimedii mam TVP Rozrywkę a kiedy wcisnę CH list z pilota TV to pod tym numerem mam Fashion TV.
Wygląda to tak jakby TV zaciągał jakąś starą listę z dekodera Multimedii.
Usunąłem sparowanie pilotów i zrobiłem je ponownie ale niestety lista kanałów znów nie odpowiada tej z dekodera.
Jak wygląda to u Was, mam na myśli użytkowników którzy sparowali pilota z dekoderami UPC, Vectry, NC+ czy Polsatu Cyfrowego.
 

skorup84

New member
Mam ten sam problem z dekoderem UPC, na liście kanałów dostępnej z poziomu tv nie mam kanałów które UPC dodało w ostatnich miesiącach.
 

arsika

New member
Witam,

....
Jak wygląda to u Was, mam na myśli użytkowników którzy sparowali pilota z dekoderami UPC, Vectry, NC+ czy Polsatu Cyfrowego.

Na Cyfrowym Polsacie oglądam kanały z ulubionej listy, a na liście kanałów w tv pokazuje te z głównej listy Polsatu ale tylko jako informacja, bo wybranie któregoś z kanałów i wciśnięcie ok nie skutkuje jego przełączeniem.
 

mentos0303

New member
Mówicie, że Wam śmiga teraz każdy kanał na weeb.tv ?

U mnie prawie wszystkie kanały działają poprawnie, ale mam problemy z dźwiękiem(kanał TVN-dźwięk przerywa) albo takie co klatkują (kanał The Simpsons).

Oprogramowanie 1117
oraz
Przeglądarka
BIN:H123231_12.0306_1
EMP:E131227_12.F1231E

Resetowałem już wiele razy Smart Hub'a oraz przeglądarkę. Dalej ten sam problem.
 

logan_x

New member
Od niedawna mam ue40f6500.
Niestety mam trochę chmurek ;), ale wiadomo taka technologia. Trzeba mieć szczęście albo możliwość wyboru spośród wielu egzemplarzy, aby tv był idealny.
Po ustawieniu parametrów obrazu z tematu FAQ, da się oglądać ;)
Czy na kanałach SD też macie cienie wokół liter np. na pasku na TVP info ?
 

jarjar82

New member
Logan....spróbuj zjechać do minimum suwakiem ostrości. .powinno pomóc. Pod kanały SD ciężko zestroić nastawy onrazu by i na HD było oki...to zawsze będzie kompromis.
 

konradbp

New member
Mam problem z polskimi napisami. Korzystam z dlna z programu PS3 Media Server. Udostępnione treści video działają poprawnie natomiast napisy wyświetla tylko angielskie. Napisy mają nazwę pliku zgodną z plikiem video oraz format .srt
Raz mi się udało wyświetlić polskie napisy ale były widoczne podwójnie tym jedne bez polskich znaków co przeszkadzało w oglądaniu. Coś poprzestawiałem i teraz mam albo nagielskie napisy albo żadnych. Wiecie jak sobie z tym poradzić?

Napisy wyświetla Samsung PC Share Manager ale to jest strasznie nieprzyjazny program. Aby zaktualizować nowo udostępnione pliki trzeba czekać 10-15min i zrywa połączenie.
Uzywałem kilku serwerów multimedialnych i na żadnym nie mogę otworzyć polskich napisów...
 
Ostatnia edycja:

Ospen

New member
Mam problem z polskimi napisami. Korzystam z dlna z programu PS3 Media Server. Udostępnione treści video działają poprawnie natomiast napisy wyświetla tylko angielskie. Napisy mają nazwę pliku zgodną z plikiem video oraz format .srt
Raz mi się udało wyświetlić polskie napisy ale były widoczne podwójnie tym jedne bez polskich znaków co przeszkadzało w oglądaniu. Coś poprzestawiałem i teraz mam albo nagielskie napisy albo żadnych. Wiecie jak sobie z tym poradzić?

Napisy wyświetla Samsung PC Share Manager ale to jest strasznie nieprzyjazny program. Aby zaktualizować nowo udostępnione pliki trzeba czekać 10-15min i zrywa połączenie.
Uzywałem kilku serwerów multimedialnych i na żadnym nie mogę otworzyć polskich napisów...


Spróbuj Samsung Link http://link.samsung.com/‎ ja korzystam od początku i wszystko gra, łącznie z rzadkimi formatami plików, napisami itd.
 
Do góry