Od dziś testuje 46F6500 w domu :)

ggrzegorzz

New member
No i super jest, tycke ciemno ale moze oczy sie przyzwyczaja, powiesz gdzie mozna ta aktualizacje zmienic bo przeszukalem i nic nie widze w tych opcjach.
 

Ospen

New member
przepisz na Screen Mirroring z PC (bezprzewodowe przesyłanie obrazu):
sprzęt tylko taki jak poniżej czyli procesor, grafika i wifi (muszą być trzy komponenty te wymienione poniżej, nie jeden czy dwa, żadne nvidia, amd, radeon itp nie będzie działać.).

lista
Procesor
2nd generation IntelŸ Core™ i3/i5/i7 Mobile Processor
3rd generation IntelŸ Core™ i3/i5/i7 Mobile and Desktop Processor
4th generation IntelŸ Core™ i3/i5/i7 Mobile and Desktop Processor
Grafika
IntelŸ Iris™ Pro Graphics 5200
IntelŸ Iris™ Graphics 5100
IntelŸ HD Graphics 5000
IntelŸ HD Graphics 4600
IntelŸ HD Graphics 4400
IntelŸ HD Graphics 4200
IntelŸ HD Graphics 4000
IntelŸ HD Graphics 3000 (mobile)
IntelŸ HD Graphics 2500
IntelŸ HD Graphics 2000 (mobile)
Karta WiFi
IntelŸ CentrinoŸ Wireless-N 1000, 1030, 2200, or 2230
IntelŸ CentrinoŸ Wireless-N 2200 for Desktop
IntelŸ CentrinoŸ Advanced-N 6200, 6205, 6230, or 6235
IntelŸ CentrinoŸ Advanced-N 6205 for Desktop
IntelŸ CentrinoŸ Wireless-N + WiMAX 6150
IntelŸ CentrinoŸ Advanced-N + WiMAX 6250
IntelŸ CentrinoŸ Ultimate-N 6300
IntelŸ Dual Band Wireless-N 7260
IntelŸ Dual Band Wireless-AC 7260
IntelŸ Wireless-N 7260
Broadcom* BCM43228
Broadcom* BCM43241
Broadcom* BCM4352
System operacyjny
Microsoft Windows 7*
Microsoft Windows 8*

przechodzimy na strone intela Intel Driver Update Utility for wireless networking
klikamy na Check your system for updates - pobieramy aktualne sterowniki dla
1 Graphics Driver
2 Wireless Networking (WiFi)
3 IntelŸ Wireless Display Software

Na TV wybieramy źródło Screen Mirroring. Na PC uruchamiamy Intel(R) WiDi (ikona pojawi się po zainstalowaniu IntelŸ Wireless Display Software) i klikamy wyszukaj. Pojawi nam się urządzenie SAMSUNG [TV] klikamy połącz jednorazowo wpisujemy kod pin który wyświetli się na TV i gotowe.

Z powyższych mam odpowiedni procesor i grafikę, jednak problemem jest to, że instalator Intel WiDi nie rozpoznaje mojej karty sieciowej, jest jakiś posób aby to obejść/zainstalowac sterownik?
 

pablopila78

New member
jak masz szczęście może nie mieć clodingu.

Bardzo ciekawe stwierdzenie. Czytałem cały wątek i podczas czytania stwierdziłem będzie mój ten TV ,ale czym dalej wątku tym gorzej z moim przekonaniem.Jak mam liczyć na szczęście to muszę się grubo zastanowić,czy przykładowo modele F7000/F8000 też posiadają jakieś niedoskonałości w podświetleniu "też trzeba mieć szczęście" pytam bo ze szczęściem to u mnie różnie
 

Ospen

New member
jak masz szczęście może nie mieć clodingu.

Bardzo ciekawe stwierdzenie. Czytałem cały wątek i podczas czytania stwierdziłem będzie mój ten TV ,ale czym dalej wątku tym gorzej z moim przekonaniem.Jak mam liczyć na szczęście to muszę się grubo zastanowić,czy przykładowo modele F7000/F8000 też posiadają jakieś niedoskonałości w podświetleniu "też trzeba mieć szczęście" pytam bo ze szczęściem to u mnie różnie

Ja kupowałem 6800 (ta sama matryca inna obudowa) i wszystko jest jak należy.
 

pablopila78

New member
Ktoś wie może czy w UE46F7000 lub F8000 jest matryca samsunga czy też jest loteria i czy w tych modelach można spotkać efekt plam na ekranie w rogach ekranu(clodingu)
 

pablopila78

New member
plamami?

Chodzi mi o chmurki ,ciemne plamy na ekranie ogólnie clouding
Ogólnie byłem napalony na 6500 ale tak czytałem ten wątek i czym dalej tym gorzej było ,loteria z matrycami,jedni odsyłają tv bo mają nie równe podświetlanie matrycy
U ciebie niby jest ok ale nie chcę ryzykować i chyba jeszcze trochę się wstrzymam i dozbieram do F7000
 
Ostatnia edycja:

tdx

New member
Bez reklam
A clouding :) dzięki ultra clear panel jest mniejszy niż u mnie na F6500 a u mnie wygląda tak :)

[youtube]leNyh2JpM6E[/youtube]

Zobacz na żywo :)
 
Do góry