Od dziś testuje 46F6500 w domu :)

przeeemek

New member
Próbowałem uruchomić dzisiaj hbbtv na f6500 i f6640. Zainstalowałem widget hbbtv, w opcjach włączone usługa danych i nic. Po włączeniu eska tv lub innych nic się nie dzieje. Źródło sygnału nc+. Czy w serii f trzeba coś robić niestandardowego, żeby uruchomić hbbtv?
 

Rafal7

Banned
TDX :)
Mam pytanie odnośnie wejścia Hdmi oznaczone jako Hdmi/DVI w moim tv d5000.
Podłączając Ps3 pod to wejście konsola nie da się ustawić na 1080p na wyjściu Hdmi , natomiast podłączając ją pod inne wejścia Hdmi w tv da się na konsoli ustawić 1080p o co chodzi, o to że to wejście jest przystosowane pod DVI?
 

tdx

New member
Bez reklam
Zły tag,
zacznij na konsoli 720p...
W tych TV tryb DVI nie obsługiwał przeplotu więc np jak kra wstaje w 1080i to może być problem...
Oczywiście sobie gdybam...
 

q148

New member
Intel WiDi oficjalnie w TV Samsung F

Na polskiej stronie Intela znalazłem informację, że już wkrótce telewizory Samsung z serii F z 2013 r. będą oficjalnie obsługiwały Intel WiDi, wiec chyba możemy się spodziewać nowej aktualizacji również dla TV.
Na moim F6800 WiDi działa już teraz, musiałem tylko wejść w ustawienia aplikacji WiDi, następnie w Informacje ogólne i tam zaznaczyć opcję "Skanuj w poszukiwaniu starszych wyświetlaczy bezprzewodowych".

37cb9185de1e4.jpg.html


http://zapodaj.net/37cb9185de1e4.jpg.html
 

andrzejbielecki

New member
Próbowałem uruchomić dzisiaj hbbtv na f6500 i f6640. Zainstalowałem widget hbbtv, w opcjach włączone usługa danych i nic. Po włączeniu eska tv lub innych nic się nie dzieje. Źródło sygnału nc+. Czy w serii f trzeba coś robić niestandardowego, żeby uruchomić hbbtv?

Hbbtv czyli telewizja hybrydowa działa tylko w NTC (Naziemna Telewizja Cyfrowa).
 

cacumen

Member
Bez reklam
Na polskiej stronie Intela znalazłem informację, że już wkrótce telewizory Samsung z serii F z 2013 r. będą oficjalnie obsługiwały Intel WiDi, wiec chyba możemy się spodziewać nowej aktualizacji również dla TV.
Na moim F6800 WiDi działa już teraz, musiałem tylko wejść w ustawienia aplikacji WiDi, następnie w Informacje ogólne i tam zaznaczyć opcję "Skanuj w poszukiwaniu starszych wyświetlaczy bezprzewodowych".

37cb9185de1e4.jpg.html


Na moim Notebooku Samsunga NP550C z Intel Wi-Di 3.5.41.0 w ogóle nie ma takiej opcji odnośnie
starszych wyświetlaczy bezprzewodowych :(
 

Kajtus

New member
Dziś zauważyłem, że w menu tv "aktualizacja oprogramowania" jest niepodświetlona po kliknięciu komunikat "ta funkcja nie jest dostępna". Tv podłączony do netu aplikacje internetowe z smart hub działają. Ostatnia aktualizacja 1119. Ma ktoś tak samo?
 

Ceresor

New member
Problem w tym że są w różnych sklepach i nie mogę ich porównać bezpośrednio. Matryce AUO w 6770 są lepszej jakości niż AUO w 6500 czy to loteria?
 

Maniek32

New member
moduł cl

Witam. Panowie mam problem z modułem cam, nie odkodowuje mi kanałów w hd mam cyfrówkę z kablówki więc do telewizji cyfrowej chyba jest niepotrzebny bo działa nawet po wyjęciu karty ale wracając do tematu gdy próbuję wejść w menu interfejs CL wyskakuje mi komunikat Ta funkcja jest niedostępna , moduł jest wcisnięty jak tylko się da kartą obracałem o 180 stopni i nic czy może wina leżeć po stronie karty czy coś jest z modułem skoro telewizor wogóle go nie widzi. Od dwóch dni chodzę do biura obsługi dzisiaj mają przyjechać ale niechcę wyjść na buraka jeśli coś przeoczyłem.
 

krionix

New member
Co brać 6770 na AUO czy lepiej 6500 na Samsungu (w tej samej cenie są)?

F6500 mozna bylo miec na allegro (nowe) za ok 2630, teraz ok 2700.

Czy 6770 ma inne roznice niz 600Hz (vs 400Hz) i stopka? Czy ma tuner SAT?

W sumie rozwazam 46F 6500 lub 6770 lub H6400 (brak SAT, grubszy... ale HVEC i 4 Core...)
 

krionix

New member
Dziś zauważyłem, że w menu tv "aktualizacja oprogramowania" jest niepodświetlona po kliknięciu komunikat "ta funkcja nie jest dostępna". Tv podłączony do netu aplikacje internetowe z smart hub działają. Ostatnia aktualizacja 1119. Ma ktoś tak samo?

Poczekaj ciut dluzej, po wlaczeniu to menu nie jest aktywne od razu (z moich obserwacji).

PS
Co do WIDI - na infolinii samsunga dali mi do zrozumienia ze raczej NIE DODAJA funkcji a tylko uaktualniaja (w F) to co juz jest. Pytalem czy jest szansa na kodek HEVEC (czy jak mu tam).

To by przeczylo temu co gosc zeznal pod przysiega :-/ Hmm.. seria H 2014 odrzuca gruboscia i ramka...
 

tdx

New member
Bez reklam
na hevec w F nie ma szans...
Mogą gadać że x2 się nie wyrobi do dekodowania...
Ale prawda jest bardziej prozaiczna... Kasa
 
Do góry