Od dziś koniec promocji na Oled TV LG + Xbox gratis.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dziś kończy się promocja LG na OLED + XBOX gratis.
D-01V1.jpg




  1. Na stronie promocji strefalg.pl informacja, że w dniu 15 lipca 2020 roku promocja została zakończona, a wszystkie zestawy promocyjne zostały zarejestrowane.
  2. Na stronie lg.com zdejmujemy duże bannery, zostaje landing dostępny z poziomu Promocji. Na LPku umieszczamy ten sam komunikat co na stronie rejestracji.
    LG Polska


 

M@riusz

Member
Kupiłem OLED-a kilka dni temu ze świadomością Xboxa,
Zacząłem się logować - info popsuło mi radość posiadania nowego gadżetu....:x
F..ck
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dla niebieskich Oled LG jest w programie gdzie sam wybierasz ceny - bez zmian.
Xbox oddzielnie dawało LG Polska . Teraz będzie bez Xboxa.
Rok temu było podobnie.
 

Michu30

New member
Cena tv była doliczona konsola czyli powinno odpaść jakieś 1500 zł z ceny TV. Takie promocje to nie są żadne promocje cena konsoli wliczona w cenę tv sztucznie zawyżone ceny. W listopadzie ten tv będzie po 5000 zł za wersję 55 cali wystarczy poczekać.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Każdy ma prawo sprzedawać poniżej kosztów.
Kto bogatemu zabroni...
Cen LG takich nie było.
 

Michu30

New member
W dużych elektro marketach jednak były bo mój kolega kupował i namawiał mnie też na oleda ale jednak przed wypaleniami i zrezygnowałem z zakupu C9. Teraz w listopadzie może z CX być podobnie. W niektórych sklepach była cena 4999 zł ale dla mojego kolegi udało się go wyrwać za 4599 zł.
 
Ostatnia edycja:

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
No to kolega trafił super cenę, bo za tyle to B9 były...trzebaby ciągle śledzić internet i szukać promocji. Oczywiście mówimy o nowych sztukach, nie ze zwrotów i wystawy.
 
Do góry