Oczekiwana premiera 2009

Oczekiwana premiera 2009 roku!


  • Total voters
    0
  • Poll closed .

28olobmaB

Banned
neospiderman napisał:
Ja głównie czekam na nowe eFeFy, mam nadzieje że nie zawiodą tak jak ff12.
No i z gier które nie są podane to na nowego Jak & Daxtera - ale nie wiem czy się doczekam w 2k9, podobno się robi ale jakiejś daty ani widu ani słychu.

Jack&Daxter jest brandem firmy Naughty Dog (czyli w zasadzie Sony, a konkretnie SCEA Santa Monica w Kaliforni). Firma Naughty Dog jest i będzie pochłonięta produkcją Uncharted 2, a potem pewnie Uncharted 3.

Teoretycznie istnieje szansa na Jack&Daxter, jeżeli tylko w Sony ktoś o tym sobie przypomni i centrala Sony w Tokio sypnie kasą na produkcję.

Życzmy sobie tego na 2010!
 

Ogr

New member
Bez reklam
premek111 napisał:
chyba wiekszosc posiadaczy PS3 na to czeka
miejmy nadzieje ze warto i ze gra nas nie rozczaruje bo różnie może byc
teraz duzo hałasu a pózniej .......
ps:dziwie sie ze nikt jeszcze nie glosowal na Resident Evil 5

Widziałem bete było miodnie :eek:k:
Jako fan Resident Evil oczywiscie czekam na piatke tak samo niecierpliwie jak na KZ2 :)
Obie gry mają juz wykupiony preorder :mrgreen:
 

Alucard1984

New member
a ja wbrew oczekiwaniom wszystkich tu obecnych nie czekam tak bardzo na kolejnego shootera tylko na gatunek, który sprawił, że ps2 zawładnęła umysłem i ciałem wielu młodych i ciut starszych graczy... J RPG !!!! Co za tym idzie zacieram łapki na myśl o kolejnym finalu i liczę, że versus zmiażdży XIII, którą dostaną x crapowcy oraz o pysznie zapowiadającym się White Knight Chronicles ! A do premiery umilę sobie czas Finalem X (przejście tej gry tj. wymaksowanie jej zajmuje około 220 godzin a nawet lepiej!!!!!!!!!!!! , pokażcie mi inny tytuł na konsolę, który to pobiije przy takiej grywalnośći !!! :D istny król jrpg , imo najlepszy final) i Persona 4 oraz wieloma innymi jrpg na 2 :)
 
Ostatnia edycja:

Masta_J

Active member
Bez reklam
28olobmaB napisał:
Uspokoiłeś mnie, podkreslając że TY nzawaleś GT5: Prologue demem. To przywraca proporcje krytyki tej gry :mrgreen:
Ja nazwałem ale na tym forum, w innym wątku dałem co najmniej kilka linków do stron nazywających rzeczy po imieniu czyli GT5P nazywających demem.

A widziałeś kiedyś demo...
Nie czas by dyskutować tu o tym teraz.
Dodam tylko, że strasznie mnie zawiodłeś nie broniąc swojej teorii z G25, sam wyskoczyłeś z tym tematem, napisałeś bzdurę i na tym się skończyło (za często się to dzieje niestety w Twoim przypadku).

Spoko, na tym forum jest miejsce na krytykę każdej gry, ale są jakieś granice jej nie dorzeczności.
Są też pewnie granice niedorzeczności jeśli chodzi o pisanie głupot na forum ale Ty nie masz o tych granicach najmniejszego pojęcia.

PS. Ukryłem się pod nowym nick'iem? ANAGRAM... Chyba coś słabo sie ukryłem...;) Raczej ukryłem się przed pwnymi osobami, którym nie w smak moje posty, co uważam za cholernie dziecinne :rolleyes: .
Ten temat akurat również znam :roll:

PS2. "GT5 to demo" "Napęd BD w PS3 jest wolny" "Na PS3 jest mało gier ekskluzywnych" "Na PS3 nie ma w co grać" "PS3 zużywa za dużo prądu" "PSN i gra online na PS3 nie działa, bo jest za darmo" "Nie potrzeba nam dysku twardego w konsoli" "PS3 jest za drogie" "1080p na PS3 to kłamstwo" "Sony dopłaca do PS3" Nie przypomina Wam to czegoś?
Ja tutaj zgadzam się tylko z pierwszym stwierdzeniem i nic mi ono nie przypomina.

Pozdrawiam,
 

Mefju

New member
Na Gowa III czekam najbardziej z wiadomych przyczyn , na Killzona 2 również , ale bez wachania wybrałbym Gowa , teraz tylko czekać ;)
 

Peek

New member
Bez reklam
A gdzie Mafia 2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A gdzie Fight Night Round 4 !!!!!!!!!!!!!!!!!!
A gdzie Uncharted 2 i Assasins creed 2 !!!

Z tych co są to Resident, ale bardziej czekam na 4 wymienione wyżej
 

ps_user

New member
Bez reklam
Alucard1984 napisał:
...A do premiery umilę sobie czas Finalem X (przejście tej gry tj. wymaksowanie jej zajmuje około 220 godzin a nawet lepiej!!!!!!!!!!!! , pokażcie mi inny tytuł na konsolę, który to pobiije przy takiej grywalnośći !!!
Dało się to zrobić w około 100h, ale nie jest to wymierny czas, bo przejść można w kilkanaście godzin.

@ Peek: NIe da się wszystkich zadowolić, a jak pisałem to są wyłącznie moje typy. Zapowidź Uncharted 2 jest wg mnie zbyt świeża a AC2 nawet pojedynczego screenu nie widziałem ;)
 

Forest89

Active member
Bez reklam
No bo produkowanie kolejnych części jest bardziej opłacalne. Wiedzą, że jak się poprzednia część przyjęła to nowa też się przyjmie. Wolą nie eksperymentować.
 

28olobmaB

Banned
Masta_J napisał:
Ja nazwałem ale na tym forum, w innym wątku dałem co najmniej kilka linków do stron nazywających rzeczy po imieniu czyli GT5P nazywających demem. (...) Nie czas by dyskutować tu o tym teraz.
Dodam tylko, że strasznie mnie zawiodłeś nie broniąc swojej teorii z G25, sam wyskoczyłeś z tym tematem, napisałeś bzdurę i na tym się skończyło (za często się to dzieje niestety w Twoim przypadku). (...) Są też pewnie granice niedorzeczności jeśli chodzi o pisanie głupot na forum ale Ty nie masz o tych granicach najmniejszego pojęcia. (...) Ja tutaj zgadzam się tylko z pierwszym stwierdzeniem i nic mi ono nie przypomina.

Masta, nie przyjmujesz do wiadomości faktów.

Dlaczego nie przyjmujesz do wiadomości, okoliczności o które ciebie zapytałem? Co to znaczy, że "nie czas o tym dyskutpować?"

Pojedz na jeden z duzych turniejów GT5: Prologue i zapytaj kilkaset osób przez megafon: "Po co gracie w to demo? Prosze się rozproszyć". Przyjedzie karetka.

Pojedz do Japonii. Kup w domu towarowym GT5: Prologue, która od 8 miesięcy jest jedną z najlepiej sprzedajcych się gier. Spróbuj powiedzieć: "Oddajcie pieniądze bo sprzedajecie demo, a nie grę". Przyjedzie karetka.

Firma Logitech wyprodukowala i sprzedaję dedykowaną kierownice do GT5: prologue i nieważne, że przekreciłem jej nazwę. Kosztuje ok. 450 zł i kręci sie o 900 stopni. Wyślij list do firmy Logitech z pytaniem: "Czy produkujecie jakieś gadżety do dem gier komputerowych?" Przyjdzie odpowiedż przecząca i pełna troski o stan zdrowia nadawcy.

Wejdz na Youtube. Wpisz w wyszukiwarce: "Prologue". Wyskoczy Ci setki filmików nakręconych przez fanów tej gry. Opublikuj pod każdym filmikiem komentarz: "To jest demo, co się tak podniecacie". Nie przyjdzie żadna odpowiedz, bo ludziska pomyślą, że jesteś pomylony.

GT5: prologue nie jest demem. Zastanów się, nad tym co przeczytałeś. Przyjmij do wiadomości, a nie powtarzaj głupot propagandowych szkalulujących PS3 i najlepsze gry na tą konsolę.
 
Ostatnia edycja:

Masta_J

Active member
Bez reklam
A Ty dalej swoje.
Co to znaczy, że nie czas o tym dyskutować?
Kolego to, że to wątek o oczekiwanej premierze na 2009 a Ty serwujesz kolejnego offtopa nie przejmując się tym kompletnie.
Mnie nie przekonasz więc nie wiem po co tak usilnie się starasz.

Teraz to już całkiem przyciąłeś w kulki. Przekręciłeś nazwę??!! I cena też Ci się przypadkiem zrobiła poprzednio w dolarach a teraz w złotych?! Przelicznik 3 razy nie robi na Tobie żadnego widzę wrażenia.

Ja szkaluję PS3? Co Ty bierzesz?!

Pozdrawiam,a
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
Co by nie było to i tak wydawanie płatnego (99zł po obniżce-ŻENADAAAAA!!!!) dema to jakaś PARANOJA. JAk tak dalej pojdzie to w czasach ps4 będziemy kupować demo dema gt6 za 150zł...:eek:k: A żeby ktoś się jeszcze zachwycał płatnym demem to już tylko świadczy o tym jak niskie wymagania mają dzisiejsi gracze. Żeby było jasne: ja kocham serię GT a wręcz jestem jej fanem ale gt5 prologue nie mam i mieć nie będę (ale grałem). Ludzie narzekają na polyphony że ociąga się z developingiem, że nie ma w gt zniszczeń, że to samo itp itd. A potem taki "mądry" zachwyca się płatnym (!!!) demem gry z przed dobrych kilku lat z wyższą rozdziałką...eeeeeeeeeech.


NAJBARDZIEJ oczekiwaną dla mnie grą 2009 roku jest...FIGHT NIGHT ROUND 4 i każdemu chętnie oklepię facjatę w tą cudowną symulację boksu. (geez, cant wait)
 
Ostatnia edycja:

ps_user

New member
Bez reklam
Jeżeli chodzi o GT5P, to nie nazwałbym tego tytułu demem. Jakie demo w histori gier oferuje ocję zapamiętywania postępu w "grze" :rolleyes: ? Oprócz tego czy jest tam jakakolwiek opcja z dopiskem "Full release only!" ??

Nazwa "Prolog" pełnej części jest tu jak najbardziej trafiona. Z uwagi na głębię oraz mnogość opcji, wsparcie wypuszczaniem dużej ilości DLC, nie wskazuje tu raczej na możliwość nazwania tego "demo".

Z uwagi na duży sentyment i ilość czasu spędzonego z poprzednimi odsłonami, Prolog zakupiłem, lekko się na nim zawodząc.

Co do ankiety to jeszcze tylko dwa dni głosujemy. Spodziewałem się jednak że Killzone zdominuje tu wszystko, a tu proszę,pozostaje z tyłu za "Oklepującym Wszystkim Twarze Bogiem Trzy" ;)
 
Do góry