Obraz z X360 na Plazmie Full HD i HD Ready

broda1725

New member
Bez reklam
Zdjęcia robią na mnie naprawdę bardzo duże wrażenie a to są przecież tylko zdjęcia, na realu jest jeszcze lepiej sam wiem bo mam lustro i nigdy aparat nie uchwyci idealnie obrazu z tv.

Nie sądziłem żeby obraz z X tak wyglądał na plazmie i to HD Ready. Naprawdę, szkoda że cena jest poza moimi możliwościami.
Jeśli na PV80 wygląda podobnie to nie ma co się zastanawiać, trzeba przejść z technologi LCD na PDP :D. tym bardziej że w kinie jest jeszcze lepsza.

Ps. Ta ostatnia fota mi się najbardziej podoba ;). Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam.
 

Liptonosz

New member
Bez reklam
Miedzy panasem a kuro nie ma kolosalnych roznic a zarazem sa:) Zalezy na co kto zwraca uwage i co sie dla niego liczy w obrazie najbardziej. Jedno jest pewne ze obraz na panasie bedzie bardzo zblizony do tego ktory widzisz na zdjeciach, bedzie sie roznil tylko pewnymi niuansami, ktore moze akurat nie sa wazne dla Ciebie. Podejrzewam ze powinienes byc bardzo zadowolony z zakupu.

Zastanawia mnie jedno czy panas ma opcje wyostrzania obrazu. Kuro to ma i dlatego obraz przy grach wyglada tak swietnie. DLatego proponowalbym zakup full hd gdyz bez funkcji wyostrzania obraz z pc wyglada mizernie tak samo jest w grach. Jezeli masz konsole to zabierz ja do marketu i podepnij a sam sie przekonasz czyw arto inwestowac w Panasa. Tak jak pisalem kolega ma pv80 i jest bardzo zadowolony, widzialem jak mu to swieci i na prawde ladnie.
 

tomasbjj

New member
Kolego ja mam Xbox`a 360 podpiętego do 42pv80 po componencie i śmiga że az miło.Za każdym razem buzia mi się smieje jak gram na X`ie. Obraz wyrazny,kontury wzorowe,kolory jeszcze lepsze,żadnych greenghost`ów,żadnych powidoków,dla mnie rewelacja. Też zastanawaiłem się nad kuro jednak okazało się,że nie jest w zasiegu moich finansów.Jestem bardzo zadowolony i jak bym znów miał wybierac to padł by na panasa:) .
Jak mi się uda to wkleje zdjęcia jak wygląda gra na tv.
Pozdrawiam
 

broda1725

New member
Bez reklam
Ok dzięki panowie za bardzo pomocne informacje.

tomasbjj było by super jeśli by ci się udało wrzucić foty z PV80 wraz z X360.

Ps. Co do konsoli to jeszcze jej nie mam ale mam zamiar tylko czekam na koniec remontu nie chce kupować do kurzu konsoli, tym bardziej że chyba poczekam jak będzie już Jasper. Chyba że mnie prędzej żona zatłocze tłuczkiem za moje farmazony bo już się krzywi przy wymianie tv. Choć konsolka obiecana więc chyba bedzie ;).

Pozdrowieńka.
 

tomasbjj

New member
Dobra poddaje się, mój aparat robi tak tragiczne zdjęcia, że jak byś zobaczył to załamka pewna:???:. Z mojej strony zostaje tylko słowne zapewnienie ze XBox w połączeniu z plazmą Panasa pv80 to bardzo dobry wybór:eek:k: . Powodzenia w pdjęciu decyzji i oby była jak najlepsza dla ciebie no i oczywiście podziel się z nami wyborem.
Pozdrawiam
 

broda1725

New member
Bez reklam
Dobra dzięki za szczere chęci, u mnie remont nadal trwa a zarazem znalazłem kupca na moje maleństwo 26" trochę szkoda sprzedawać za takie pieniądze ok 1000zł (dałem ponad 2 lata temu 3000zł) no ale co zrobić. Jak myślicie za mało czy za dużo ? to tak poza tematem.
 

Liptonosz

New member
Bez reklam
Sprzedawac póki jest kupiec:) Tak na poważnie to nie wiem ile chodza takie "szkiełka" teraz ale ja bym sprzedał:niewiem:
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
nie gram w gry, ale ciekawilo mnie jak wypada zawsze mozna zagrac, ale powiem ze jest roznica miedzy hd ready a full hd, przy matriale HD i to widac
to samo przy fotkach jak chcesz ogladac do innych wystarczy tanszy model, roznica jest dosc duza, cos kolo 1tys zl
 

broda1725

New member
Bez reklam
Ja powiem tak, na tv mam już dwóch kupców więc sprzedam temu kto da więcej, dołożę i kupuje nówkę i chyba postawie na plazmę 42PV80, zawsze był LCD może sobie odmienię, tym bardziej że w tej chwili jest za śmieszną kasę, a pozatym obraz z LCD coraz bardziej mnie denerwuje.
Ciekaw jestem czy na plzamie nie ma takich problemów, a chodzi mi dokładnie o to że na LCD w filmach z dużą zawartością scen nocnych/ciemnych ta czerń mnie dobija daje zabardz po oczach a jak się zmniejszy to wtedy osoba ubrana na czarno zlewa się z tłem i wyglada to niezachęcająco.
Co do tego czy Full HD czy HD R. to ja powie jedno dla mnie przy 2m nie ma różnicy między HDR a FHD a będę przy tej odległości oddalał 42".
W sumie jeszcze popatrzę w sklepach dla pewności, ale chyba nie będe dokłądał 1000zł dla FHD tym bardziej że tv i tak kupie nie na dłużej niż 2-3 lata. Technika idzie do przodu więc trzeba sprzadwać stare sprzęty. No chyba że się ma sentyment do staroci.
 

lucin713

New member
A ja Ci powiem tak:

Mam LCD LG 47 cali (47LG5000) w full HD i podłączonego do tego PS3 oraz XBOXA 360. Wszystko podłączone poprzez złącza HDMI (czyli teoretycznie rozdzielczość 1920x1080).
Ten sam zestaw był u kolegi, który ma plazmę Panasonica (42 cale HD ready). Różnica jest miażdżąca na korzyść mojego LCD z full HD.

A co najlepsze mój telewizor kosztował 3100zł. Zatem zastanów się czy warto pchać się w tę plazmę :D
 

zbynio81

Member
LG-a długo to pożyje:confused: :grin:
Skoro KURO jest podobny jakoscią do PANASA to LG powinien kosztowac 5 tysiaków:D
sorki ale nie mogłem sie powstrzymac od komentarza
 

bogaty

New member
Bez reklam
Ja jestem w trakcie sprzedaży sharpa full hd i kupuje plazmę, mam dosyć czerni a raczej jej braku wole kupić plazmę i cieszyć się jakością obrazu.Mógł by ktoś zapodać więcej fotek z współpracy plazmy z X360 w grach fps np COD 4
 

kerix

New member
kurcze sledze ten temat i nie wiem co w koncu kupic;/ Chce kupic tv 32" i czy lepszy bd plazma czy lcd? Móglby mi ktos pomoc w wyborze jakiegos tv. mam do wydania 2000zl nie wiem moze byc np 37" albo cos w tym sytlu ale zeby byly dobry pod konsole i dlatego prosilbym was o pomoc.
 
Ostatnia edycja:
Do góry