Obraz 1:1 i kreski na górze ekranu

gothic77

New member
Witam.

Mam pytanie... zmieniłem ostatnio w swoim telewizorze ustawienie obrazu, aby było 1:1, a nie 16:9

Na samej górze ekranu po lewej stronie tak do połowy widać jakieś dziwne białe kreski:
- z powodu braku możliwości jako nowy forumowicz dodawania linków do obrazków daję inną wizualizację :D

Jest coś takiego:
_ _ _ _ _ _

Nie jest tak na wszystkich kanałach, ale dość sporo ich tak czy ineczej jest.
Czy coś takiego jest normalne? Obraz mam uzyskany przez dekoder TV
Telewizor LG - 32LG3000
 

enter1

New member
Witam.

Mam pytanie... zmieniłem ostatnio w swoim telewizorze ustawienie obrazu, aby było 1:1, a nie 16:9

Na samej górze ekranu po lewej stronie tak do połowy widać jakieś dziwne białe kreski:
- z powodu braku możliwości jako nowy forumowicz dodawania linków do obrazków daję inną wizualizację :D

Jest coś takiego:
_ _ _ _ _ _

Nie jest tak na wszystkich kanałach, ale dość sporo ich tak czy ineczej jest.
Czy coś takiego jest normalne? Obraz mam uzyskany przez dekoder TV
Telewizor LG - 32LG3000
mam tak samo
 

gothic77

New member
Kolega z jakiego źródła łapie sygnał?

Teraz patrzyłem i jeżeli chodzi o odbiór DVB-T z dwóch MUX'ów nie ma czegoś takiego na ekranie. - może to wina sprzętu SAT? Tuner jest HD i podpięty przez HDMI

dsc0002hz.jpg

- tym razem się udało dołączyć obrazek :)
 

enter1

New member
Kolega z jakiego źródła łapie sygnał?

Teraz patrzyłem i jeżeli chodzi o odbiór DVB-T z dwóch MUX'ów nie ma czegoś takiego na ekranie. - może to wina sprzętu SAT? Tuner jest HD i podpięty przez HDMI

dsc0002hz.jpg

- tym razem się udało dołączyć obrazek :)
sygnal tv sat ''n'' naziemnej nie mam podlaczonej bo i poco wszystko to samo co przez sat
telewizor 42LG7000 i 47LW570S i na dwoch obraz przy ustawieniach 1:1 tak samo jak u ciebie wiec mam ustawione 16:9
 
Do góry