Obiecana aktualizacja TV Philips Andorid 11 2022

marchello999

New member
To będzie 8 grudnia 2022 jak na flatpanelshd pojawił sie artykuł powielony m.in. przez rtvmaniak o aktualizacji telewizorów Philipsa z 2020/21 do androida 11 z androida 9.
Czy ktoś ma wiedze co dalej z obietnica. Czy moze zmienia wersje na najnowszy Google TV.
PS. Wiem to bez sensu, ale często bawię sie aktualizacja telefonu czy laptopa. Tak jakby aktualizacja sprawiała odnowienie. Nie zawsze jest na lepsze. jednak pokładam wiarę w programistów Philipsa
 

marchello999

New member
Na dziś już w miarę, podobnie jak przy poprzedniej wersji oprogramowania. Działa szybko. przechodzi z aplikacji do aplikacji, Netfix, Disney, HBO, Canal + , Skyshowtime. Ta ostatnia czasami potrzebuje więcej czasu by sie załadować, ale to raczej serwery. No i czasami Tv i Sat
 

mganc

New member
Witam,
Czy są jakieś znaczące zmiany np. w wyglądzie menu telewizora Android tv 9 vs Android tv 11 ?
 

Dudekkk89

New member
Witam, ja zaktualizowałem około stycznia czy lutego - ściągnąłem z singapurskiego Philipsa - oficjalna strona, ten dokładnie numer który wyżej jest. |
Moim zdaniem system działa gorzej, nie jestem zadowolony. Nie umiem jednak tego traz cofnąć. Myślę jeszcze żeby wyzerować wszystko i od nowa instalować.
Różnicy w wyglądzie jakichś znaczących nie widzę. Ja obecnie nie polecam.
 

infectedrain

New member
55PUS7303/12 ostatnie wgrywanie było coś takiego TPM171E_R.107.001.143.000
Nie załapał się na tego nowszego Androida czy jakoś stopniowo trzeba podnosić aktualizacjami wyżej ? Próbowałem coś z linku wyżej jednak albo nic nowszego nie ma co mam obecnie. Ewentualnie nie to próbowałem wgrać:)
 

marchello999

New member
Numer który podajesz to numer oprogramowania, nie model telewizora. Mi ostatnio, choć miałem przez USB zainstalowany ten numer oprogramowania, telewizor sam na stale podłączony do światłowodu sam sie zaktualizował. Teraz ma wersje TPM191E_R.201.000.246.000
 

tomosi

New member
Witam,
Ma może ktoś ściągnięty soft na USB z Android TV 11 na TPM191E (OLED805) żeby udostępnić?
Np. ten TPM191E_201.0.215.200 bo nigdzie nie jest dostępny. 🙂
Na Toengels już niedostepny
 
Do góry