Nvidia Shield TV jako odtwarzacz multimedialny.

kris615

Member
Ja mam tę wtyczkę i napisy nie pobierają się automatycznie.
W ogóle zniknęła sekcja z napisami w menu Ezry w zakładce
chyba Player, nie pamietam dokładnie.
 

Borygo77

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja mam tę wtyczkę i napisy nie pobierają się automatycznie.
W ogóle zniknęła sekcja z napisami w menu Ezry w zakładce
chyba Player, nie pamietam dokładnie.

Niestety do ezry sekcja napisów nie wróci. Pisałem na reddit z chłopaszkiem który zripowal tą wtyczkę.
A4k subtitles pobiera mi napisy sam bez problemu. Ale niestety tylko w kodi Matrix(19) w nexus nie działa.
 

kris615

Member
Ano i tu jest pies pogrzebany. Bo mi zależy na Dolby Vision i muszę mieć
19,4 Mavena. Dzięki za podpowiedź, przynajmniej zaoszczędziłeś mi czasu
na szukaniu i grzbaniu w menu.
 

Borygo77

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ano i tu jest pies pogrzebany. Bo mi zależy na Dolby Vision i muszę mieć
19,4 Mavena. Dzięki za podpowiedź, przynajmniej zaoszczędziłeś mi czasu
na szukaniu i grzbaniu w menu.

Na 19.4 mavena a4ksubtitles działa bez problemu.

Ale 19.4 mavena buforuje mi pliki powyżej 45GB

20 mavena zapierdala bez bufora pliki po 120GB!
I bądź tu mądry....
20 wysypuje się też z wtyczką enigma2 którą streamuje TV z mojej zgemmy więc muszę używać pvriptvsimple...

Wczoraj zrobiłem testowo update buildu z 26 czerwca i niestety ten zabił też iptvsimple :shock: powrót do kodi 20 z dnia 16.06
 

Noisy

Member
U mnie A4k nie ściąga napisów automatycznie ;(
Mam Kodi 19.4 Matrix i nie trybu ;(
Wszystko działało jak należy to jak zwykle muszę coś grzebać w tych wtyczkach, programach ehhh
Przedtem na The Oath działało jak należy ...
 

Borygo77

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam, gdzie mogę pobrac kodi19.4 lub 20 maven ?

19.4 nerdrepo


20 nerdrepo


U mnie pobiera napisy bez problemu, wlasnie przetestowalem z star trek strange new worlds z plikiem ktory lezy u mnie na serwerze emby. Drugi test z westworld z ezry i taze pobral bez problemu. Trzeci test to spiderhead film z ezry. Rowniez pobral napisy...
Kodi 19.4 oryginal pobrany z strony kodi.
 
Ostatnia edycja:

Borygo77

Klub HDTV.com.pl
VIP
Pewnie zalezy od profilu DV na czym sie w ogole nie znam ale niektore filmy z opisem DV startuja jako hdr10 inne zwieszaja kodi kompletnie.

Zrobilem wlasnie test na kodi 19 mavena. A4ksubtitles pobiera napisy automatycznie bez problemu i dv idzie jako dolby vision ;)
 

manonfire

Member
Bardzo ciekawa dyskusja n/t Kodi i plugin'ów, sam z niej skorzystałem.

Natomiast czy ktoś z Szanownych Kolegów i Koleżanek instalował najnowszą aktualizację Nvidii o numerku 9.1?
 

freedi

Member
Tak dzisiaj zrobiłem to na modelu 2017 i... nic sie nie poprawiło ani nie pgorszyło. A używam NS tylko do filmów przez Kodi ze wspomnianymi wtyczkami ewentualnie z NAS..
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
Jeżeli ktoś ma jakieś problemy z EZRĄ lub chce mieć alternatywę, dostępny jest już kolejny fork FEN-a pod nazwą BUDS.
Tu link do repozytorium https://southpawlefty2468rocky.com/repo/ instalacja ,ustawienia , autoryzacja identycznie jak w EZRA,moduły all accounts i scrapers są niezależne od modułów EZRA.
 
Do góry