Nvidia Shield TV jako odtwarzacz multimedialny.

Borygo77

Klub HDTV.com.pl
VIP
Musisz podmienić fanart.png na cokolwiek innego co Ci się podoba ale musi być png
Znajdziesz go folderze .kodi/addons/plugin.video.ezra ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zrobiłem konwersje z jpg na png i podmieniłem:
data>orgxbmc.files>files>kodi>addons>plugin.video.ezra
Defaultowo była grafika 20kb, moja ma 4696kb, ale dalej widzę w menu ezry starą. Zrobiłem restart, wyczyściłem też pamięć podręczną, ale dalej widzę starą grafikę. Coś pominąłem?
 

Borygo77

Klub HDTV.com.pl
VIP
Z repo kodiwpigulce zainstaluj ez maintenance+ i tam w maintenance wyczysc cache ;)

Tu obraz 81kb, zmienilem tylko rozszerzenie jpg na png bez konwersji ;)
icon.png


A tu jak wyglada po clean cache w ez maintenance+ bez restartu kodi ;) jak zmienisz jasnosc w ustawieniach ezry bedzie bardziej widoczny ;) Mam nadzieje ze CI sie podoba! :)
Screenshot%20from%202022-06-20%2007-25-01.png



edit: Dodam tylko jeszcze ze jeśli wtyczka ezra się zaktualizuje ta tapeta zniknie i wskoczy fanart ezra z kopyta ;)
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zmieniłem ikony w menu Ezry, ale nie mogę znowu podmienić tapety.
Tzn. raz się udało, wskoczyła inna, ale zaraz wróciła ta nowa i wisi (cache w maintenance+ robione).
U Ciebie podmieniają się bezproblemowo za każdym razem?

 
Ostatnia edycja:

Borygo77

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wyglada to ogien w porownaniu do oryginalu :) Gratki!
Nie mialem okazji jeszcze sie tym pobawic w moim glownym kodi.
Tamto bylo na kompie w pracy ;) w domu ustawie pewnie dzis poznym wieczorem :)
Wrzuc te ikony na dysk google sobie dociagne :) Podziekowal! :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie korzystam z żadnych dysków google ; )
Podrzuć oldskulowo na priv maila, to Ci wyślę.
Ikony jak ikony, każdą jedną wyszukiwałem osobno, raczej z ciekawości co z tego wyjdzie, ale jest myślę ciekawiej, zawsze też można wyszukać inne i podmienić. Tam jest cała masa ikon, nie chciało mi się już bawić z każdą z osobna. Jedynie podmieniłem jeszcze ikonę "trakt" na kolorową.

Zrobiłem też tą dużą szaro burą miniaturkę/ikonę "Ezry", tą którą widać w głównym menu Kodi obok innyh aplikacji. Znalazłem ją, podmieniłem na świeżą, ale nie działa ; )
 
Witam szanowne grono posiadaczy Nvidia Shield którą też od paru dni posiadam , może ktoś poleci jakąś alternatywną aplikację do zainstalowanej już YouTube .
 

venomas200

New member
Bez reklam
Mam pytanie odnośnie Ezra czy jak scrapper wyszuka już filmy jest jakiś sposób aby zobaczyć ( widzieć) który film ma np język PL. Jak.do tej pory raz natrafiłem na film który miał multilang i tak był lektor. Czy jest na to jakiś pomysł

Wysłane z mojego LE2123 przy użyciu Tapatalka
 

Noisy

Member
Wzory używam od niedawna, powiedzcie mi jak zrobić żeby opisy filmów były po polsku ? Ogólnie całe menu w Ezra mam po angielsku i nie umiem znaleźć jak to się zmienia.
 

Borygo77

Klub HDTV.com.pl
VIP
Mam pytanie odnośnie Ezra czy jak scrapper wyszuka już filmy jest jakiś sposób aby zobaczyć ( widzieć) który film ma np język PL. Jak.do tej pory raz natrafiłem na film który miał multilang i tak był lektor. Czy jest na to jakiś pomysł
Jedynie w tytule jeśli takowy znajdziesz ;)

Screenshot_20220624-180806.png




Wzory używam od niedawna, powiedzcie mi jak zrobić żeby opisy filmów były po polsku ? Ogólnie całe menu w Ezra mam po angielsku i nie umiem znaleźć jak to się zmienia.

Ustawienia ezra. Trzecia pozycja Metadata i tam język na Polski dla opisów filmów ;) wtyczka jest po angielsku bo nikt nie przetłumaczył :p
 
Ostatnia edycja:
Do góry