Nvidia Shield TV jako odtwarzacz multimedialny.

negatyw001

Member
Jaki cleaner do Shielda (nie-root) polecacie?
Coś w stylu sd maid, lub ccleaner. Ten drugi nie pozwala mi na przyznanie wymaganych zezwoleń (choć roota niby nie wymaga).
 

PawelL69

New member
Witam sprzedam nowa nie odpakowana NVIDIA SHIELD TV PRO 2019 kupiona 28.03.2021 w Euro Agd jak ktoś chętny to proszę pisać na priva ,plus bedzie w gratisie etui na pilota
 

rufi10

Member
Poszukuję sprawnej aplikacji Apple TV. Pobrałem z Aptoide, ale zawsze po wystartowaniu filmu, wyświetleniu ekranu "atv", po ok. 5 sekundach zaczyna kręcić się kółko, następnie po kilku minutach, sprawdź połączenie z Internetem...
 

farben

Member
Czy Shield (Tuba) nadal nie obsługuje DV w plikach MKV? Ktoś tu wrzucał przykład lg earth Dolby Vision sample i u mnie źle reprodukuje kolory. Plików TS wogóle nie łyka a miał łykać wszystko :/
 

leonwawa1981

New member
NVS Pro jak najbardziej obsługuje DV w mkv (używam Kodi). W ustawieniach rozdzielczości NVS Pro należy wybrać odpowiedni tryb dostosowany do tego rodzaju materiału.
 

leonwawa1981

New member
Nvidia Shield Pro problem z rozłaczaniem sieci

hej

Mam problem z moim NVS pro, a mianowicie rozłącza mi się sieć na NVS lub zawiesza urządzenie ale tylko sieciowo podczas ściągania plików torrent (pliki znajomych) i dyski przestają być widoczne.
Do Shielda podłączone przez usb dwa dyski, oba zmapowane, oba sprawne, z pc mogę wejść na oba.

1 dysk TB talerzowy, 2gi 60Gb SSD. Co ciekawe rozłączenie następuje przy ściąganiu na dysk talerzowy, przy ssd nie ma tego problemu. Pomaga reset Shielda lub routera.



Czy ktoś miał może coś takiego?
 
Ostatnia edycja:

farben

Member
NVS Pro jak najbardziej obsługuje DV w mkv (używam Kodi). W ustawieniach rozdzielczości NVS Pro należy wybrać odpowiedni tryb dostosowany do tego rodzaju materiału.

Opcja Dolby Vision w ustawieniach rozdzielczości aktywna, rozdzielczość 4K 59.940Hz DV i HDR10 Ready.

TS nie działają wogóle w Kodi 19, nie ma też DV w MKV.

Co dziwne dodałem pliki testowe do Plexa i ExoPlayer odtwarza je poprawnie...
 

Mateusz80

Member
Hej. Moja Nvidia kilka dni temu przestała działać. Ot tak z dnia na dzień. Zero reakcji na wszystkie próby resetu. Ma ktoś jakiś namiar na sprawdzony serwis?
 

manonfire

Member
Czy ktoś już robił aktualizację, która się pojawiła kilka dni temu? Mając przykre doświadczenia z Win 10 wolę nie robić za testera :)
 

Barloc

New member
Pytanie od amatora; mam następujący problem; do smart tv mam podłączony dysk USB ze zdjęciami i filmami (również 4K). Niestety w sytuacji kiedy tych plików robi się dużo, szczególnie tych video - telewizor zaczyna mieć problem z wyświetlaniem zawartości folderów; wczytaniem miniaturek filmów itd. Staram się oczywiście nie mieć w jednym katalogu setki plików, dzielę to wszystko na lata, miesiące, dni (w sensie: takie mam foldery i pofoldery) no ale czasami się nie da, no i wystarczy że są to pliki video 4K i tv zdycha. Czy użycie właśnie takiego urządzenia jak Nvidia Shield TV pro 2019 i podłączenie do NIEGO (a nie do TV) dysku z archiwum powinno sprawę załatwić? Dzięki za pomoc.
 
Do góry