Nvidia Shield TV jako odtwarzacz multimedialny.

OmniModo

New member
Dźwięk wymaga konfiguracji jeśli mamy amplituner.

Czyli wg mojej wiedzy warto skonfigurować:

Ustawienia-> Ustawienia urządzenia-> Zaawansowane ustawienia dźwięku->

Odtwarzaj komfortowy szum przez HDMI > włączone
Wybierz formaty > Ręcznie +zaznaczyć wszystkie te formaty, które rozpoznaje amplituner (u mnie akurat wszystkie dostępne)
 

omir2

New member
Po ostatniej aktualizacji 8.0.2 przestała działać aplikacja ARCHOS czy można powrócić do poprzedniego firmware
 

Graffy

New member
Android TV w Sony zaczyna mnie dobijać i zaczynam rozglądać się za boxem do Kodi i Netflix w 4k.
Co sądzicie o tym nowym Shield 2019?
Czy lepiej dopłacić do wersji Pro? Doczytałem, że ta zwykła wersja działa z 32bit Androidem.
 

rufi10

Member
Poszukuję odtwarzacza plików wideo z możliwością obrotu obrazu (Pivot) i powiększenia do Nvidia Shield. W poczciwym TV Samsung jest taka opcja odtwarzania. Dodam, chodzi mi o filmy nagrane smartfonem w pionie.
Obecnie mam zainstalowane odtwarzacze VLC i MX Odtwarzacz.
 

robku

New member
Czy gdziekolwiek można kupić nową nvidie shield pro 2019? Od miesiąca poluję i nigdzie nie ma. Nawet na Amazonie nie ma. Trochę to dziwne. Może nie produkują już. :))
 

rufi10

Member
Czy gdziekolwiek można kupić nową nvidie shield pro 2019? Od miesiąca poluję i nigdzie nie ma. Nawet na Amazonie nie ma. Trochę to dziwne. Może nie produkują już. :))
Zamów jednocześnie w dwóch oficjalnych źródłach na Polskę i czekaj. Trochę cierpliwości... :)
 

manonfire

Member
Na xkomie od miesiąca wisi....
"Dostawa wkrótce
Zapytaj o termin dostawy"
Ja zamawiałem 30 grudnia ub. r. w X-Kom mimo info na stronie, że na składzie nie mają. Następnego dnia zadzwonił do mnie pan z X-Kom by się upewnić, czy aby na pewno będę czekał bo dostawa przewidziana na koniec stycznia aczkolwiek może uda się wcześniej. Byłem zdecydowany, dwa tygodnie później dostałem maila, że przesyłka gotowa. Zamawiaj, może będzie za miesiąc, może wcześniej ale zdecydowanie warto czekać.
 

rufi10

Member
Mam pytanie, czy jest możliwość zainstalowania na NS jakiegoś prostego edytora wideo? Chodzi mi o edycję i montaż z krótkich filmów nagranych smartfonem. Dodam, mam leciwego peceta, stąd moje pytanie...
 

janunio

New member
Bez reklam
Coraz więcej jest sygnałów o zatorach przesyłek do Polski i Europy z Azji.

Czy ktoś wie gdzie NvidiaSheld 2019 jest produkowana ? Może jakiś właściciel zobaczy.
 

rufi10

Member
Coraz więcej jest sygnałów o zatorach przesyłek do Polski i Europy z Azji.

Czy ktoś wie gdzie NvidiaSheld 2019 jest produkowana ? Może jakiś właściciel zobaczy.
:) :) :)
Ale jaja, jak mówił listonosz Edziu... :fool:

PS Ale masz problemy!!! Po prostu zamawiasz, płacisz i odbierasz. Prościej się nie da.
 

cinmarcin

New member
Dzwonili do mnie tydzień temu w poniedziałek z X-COM i poinformowali iż kontrolery oraz tv boxy Shield będą dostępne od 14 lutego.

Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Próbowałem dziś, ale jest kolejka i nie ma możliwości grania.
Serwery zajęte, osiągnięty limit graczy.
Edit: Wykupiłem platny dostęp na próbę, ruszyło od razu.
Sprawdziłem trzy gry, Tomb Raider, ETS2 i Sonic.
Pierwsza ma inne proporcje, mimo ustawień nie mogłem wymusić 16:9, ale działa ok. Druga, wchodzi do menu przez Steama, ale bez myszki wybór czegokolwiek jest irytujący, sztuka dla sztuki.
Wszystko jest dostosowane pod PC, klawiatura, myszka i ew. pad już do samej rozgrywki. Trzecia, Sonic. Powiedzmy, że działa jak należy.

Jakoś mnie to nie urzeka wszystko, subskrypcja darmowa przez 90 dni, więc można spróbować.
Pad od XBone.
 
Ostatnia edycja:

bercik79

New member
Ja osobiście próbowałem na pc ale coś mam z netem nie tak .....chociaż w miare działa
Zastanawiam sie cały czas nad kupieniem invidi i sam nie wiem czy oplaca sie kupić tylko do odtwarzania filmów
 

janunio

New member
Bez reklam
Szkoda, że nie odtwarza i nie będzie plików AV z Dolby Vision ani YouTube HDR VP9 progil 2. Procek mocny ale z 2015 roku. Nie ma współczesnych bibliotek SDK. Tak niewiele mu brakuje. Szkoda 1000 zł.
Dolby Vision tylko jako strumień w podłej wersji od NETFLIX. 15,25 Mbps z ATMOS DOLBY.
 
Ostatnia edycja:
Do góry