Nvidia Shield TV jako odtwarzacz multimedialny.

kola01

Well-known member
Bez reklam
To jest zwykły DAC a nie karta dźwiękowa ale i tak mnie zaskoczyłeś. Poza przetwornikiem i prostym wzmacniaczem słuchawkowym, nic więcej nie ma na PCB. TUTAJ masz zdjęcie środka.
Oczywiście jeśli ten DAC ma wyjścia jakie potrzebujesz to możesz kupić. Burr-Brown to całkiem przyzwoity przetwornik.
Jak się zdecydujesz na zakup to daj później znać czy to faktycznie działa.
 
Ostatnia edycja:

Ralf Oman

New member
Witam serdecznie mam pytanie czy jeśli zakupie xbox one x to czy po podłączeniu dysku zewnętrznego z filmem 4K z dźwiękiem DolbyAtmos nie będą mi dane ścieżki się rozchodziły to znaczy obraz z dźwiękiem. Gdzieś wyczytałem że ktoś miał z tym problemy. A może lepiej zakupić NVIDIA SHIELD TV. Jak myślicie
 

caporeira

New member
Macie swoją listę aplikacji / gier typu must have na Shield TV ?

Odemnie:

- WP Pilot
- Amazon Video
- Smart YouTube
- Kodi
- open screen clock
- aerial dream

A z gier to:
- Rocket League

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
 

kola01

Well-known member
Bez reklam
Macie swoją listę aplikacji / gier typu must have na Shield TV ?

Odemnie:

- WP Pilot
- Amazon Video
- Smart YouTube
- Kodi
- open screen clock
- aerial dream

A z gier to:
- Rocket League

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

A w czym ten Smart YouTube jest lepszy od You Tube'a zainstalowanego już na Shiedl TV?
 

kola01

Well-known member
Bez reklam
U mnie nie ma żadnych problemów z synchronizacją klatek tzn. jeszcze nie widziałem filmu na standardowym YT, który by SHIELD nie odtwarzał płynnie.
 

Zlotnik86

New member
To kup tv Samsunga hehe u mnie bez synchro wszystko szarpie chyba że wyłączę upłynniacz wtedy jest ok ale znowu tak się nieda patrzeć
 

Ralf Oman

New member
Mam pytanie co lepiej zakupić by móc oglądać materiał filmowy 4k w Dolby Atmos z dysku przenośnego w konsole Xbos one X czy zainwestować w Nvidie shield TV. Co jest leprze
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jeżeli założymy, że jakość jest taka sama (co nie jest takie oczywiste), to szybciej i sprawniej będzie na Shieldzie.
Sam mam Shielda z dyskiem zewnętrznym do 4k/Atmosa itp. i XbX z którego nie korzystam jako playera.
Dłużej się uruchamia, nie ma pilota i wolę na Shieldzie oglądać, do tego jest mały, przenośny i wręcz stworzony do takich celów.

Tyle, że XB to też konsola, ale jak Cię gry kompletnie nie interesują, to Shield będzie sensowniejszym zakupem.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zgadza się i zapewne działa o niebo lepiej jak ten od Shielda, tyle, że XBX kosztuje prawie 2x tyle co Shield, zresztą nie ma co porównywać, bo idąc tym tokiem, zaraz można zestawić laptopa spiętego z ampli.
 

caporeira

New member
Macie swoją listę aplikacji / gier typu must have na Shield TV ?

Odemnie:

- WP Pilot
- Amazon Video
- Smart YouTube
- Kodi
- open screen clock
- aerial dream

A z gier to:
- Rocket League

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
Nikt się nie podzieli swoją listą ?

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry